Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 15:08   #1
platforma Imamo pravo znati

Zanima me kakva su iskustva ostalih s platformom 'Imamo pravo znati'. Koliko sam ja shvatio ta platforma bi se zapravo trebala zvati Imamo pravo ne znati. Platforma je obična prijevara i zamazivanje očiju narodu. Evo zašto to mislim. Svojevremno sam poslao upit prosvjetnoj inspekciji na koji nisu nikad odgovorili. Zatim sam preko te platforme pokušao postaviti im upit zašto mi već godinu dana ne žele odgovoriti na upit koji sam im poslao, te kada će odgovoriti na upit. Taj upit je stopirao administrator stranica 'Imamo pravo znati' jer se takav upit navodno ne smije postaviti. Zatim sam pokušao preko istih stranica postaviti upit na kojem pitam pod kojim urudžbenim brojem se moj upit, koji sam prije godinu dana poslao prosvjetnoj inspekciji, vodi. Opet me otkantao administrator stranica jer se kao ni takav upit ne smije postaviti. Zatim sam postavio pitanje koji službenik na ministarstvu je zaprimio upit koji sam poslao provjetnoj inspekciji. I to je administrator spriječio pod istim izgovorom - takav upit se ne smije postaviti. Zatim sam pitao koji službenik je zadužen za postupanje po upitu koji sam poslao inspekciji i kao što već pogađate, opet me stopirao administrator stranica jer se ni takav upit ne smije postaviti. Njima se smije samo postaviti upit na koji odgovore bez problema možete naći na Internetu. Sve ostale upite nemate pravo postaviti jer bi se moglo doznati tko ne radi posao za koji je plaćen. Stranice 'Imamo pravo znati' zapravo uopće ne ispunjavaju svoju svrhu nego su puka prijevara.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:59   #2
Uopce mi nije jasno o kome se podrucju radi? Obrazovanje?
Adelholzener is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.