Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN SAD-a:
negledljiva 1 100.00%
podnosljiva 0 0%
dobra 0 0%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 1. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 01:30   #221
@Dmw ,


Max je vozac utrke!!

ali Dmw Max je pravedno kaznjen, Max bi to trebao shvatiti i ispricati se!, twetovi njegov oca su takoder idiotski.

Pa jebote kaznjen je u roku par sekundi, cim je fia tj sudci pogledali prvu snimku momentalno su ga kaznili koliko je bilo ocito da je kriv.

Osim toga dobio je najmanju mogucu kaznu 5 sec, ali posto je bio zadnji krug nije bilo mjesta za pokrivanje tih 5 sec.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:34   #222
Quote:
babanghida kaže: Pogledaj post
To što ne razumiješ kontekst utrkivanja od situacije do situacije mi je jasno, ali da ne razumiješ interpretirati ono što se vidi golim okom... E to je problem i za neznalice.
"At the end of the day everybody is running wide everywhere, there are no track limits.
"At Turn 9 you can run wide, at Turn 19 you can go off the track and nobody will say anything.
"It's the same with [Valtteri] Bottas - I went for a move, and he continued outside the track; he came back, I really had to pass him, and nothing has been done against that while he definitely gained advantage.

dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:37   #223
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
@Dmw ,


Max je vozac utrke!!

ali Dmw Max je pravedno kaznjen, Max bi to trebao shvatiti i ispricati se!, twetovi njegov oca su takoder idiotski.

Pa jebote kaznjen je u roku par sekundi, cim je fia tj sudci pogledali prvu snimku momentalno su ga kaznili koliko je bilo ocito da je kriv.

Osim toga dobio je najmanju mogucu kaznu 5 sec, ali posto je bio zadnji krug nije bilo mjesta za pokrivanje tih 5 sec.
A da te ja pitam. Mislis li da bi Fetela i Ferari kaznili kod ovoga da je Fetel ovo napravio u borbi za pobedu nad Hamom. Pa to bi bio presedan i sramota za trku i sport.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:39   #224
Kakav presedan?
Jel bio sa sva 4 kotača van staze? JE!
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:41   #225
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
"At the end of the day everybody is running wide everywhere, there are no track limits.
"At Turn 9 you can run wide, at Turn 19 you can go off the track and nobody will say anything.
"It's the same with [Valtteri] Bottas - I went for a move, and he continued outside the track; he came back, I really had to pass him, and nothing has been done against that while he definitely gained advantage.

Ma koga briga što šmokljan govori. Jesam ti napisao ranije, pogledaj Kimijev prelazak Bottasa i Maxov. Max je kočio kasno, promašio (namjerno ili ne) apex zavoja, produžio duboko u zavoj i Bottasu praktički nije ostavio prostora na stazi. Opcija mu je bila je izaći sa staze ili sudar.

Ti jednostavno ne razumiješ kontekst utrkivanja, kao ni taj dečko. Preporučam ti da sjedneš u kart i na karting stazu pa da vidiš što su to putanje, kada i gdje se koči i slično. Postoji fer natjecanje, a postoji sila i princip da vidimo tko će prvi popustiti.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:41   #226
Zamislite Fetel na isti ovaj nacin pretice Hama u zadnjem krugu a FIA mu oduzima pobedu. Ma dajte molim vas.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:44   #227
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Haloooooo
Kak je to Vettel propustil Kimia
Ajd ti meni fino napiši kaj je to Vettel napravil, a ne mudrovat o tome kaj je napravil Kimi...

Dakle jasno i glasno dopuni rečenicu: Vettel je .... Kimia

Trolaš na najjače. Okani se straw mana.



Quote:
To ti nije moja rečenica, tu se moraš obratit nekom drugom a ne meni
Čini mi se da je u pitanju Mario, al provjeri prije nego kaj se opet s nekim počneš svadit bez veze i razloga...
I jesam se njemu obratio.
A nakon toga si ti iščupao i citirao dio mog odgovora njemu i započeo svoje litanije o tome kako Kimi ne bi šanse imao, 2 sekunde brži krugovi i to.
I onda ti meni propovijedaš o potrebi provjeravanja.


Quote:
Nakon kaj je Kimi prošel Bottasa
Bum ti sutra metnul link, za sad ga još nema (srušila sa FIA-ina stranica vjerojatno zbog bjesnih Maxovoh navijača ) al znam kaj sam videl na LT-u...
I koga briga? Ne treba mi link.
Jel ti stvarno ne kužiš smisao onog što napišem ili se samo zabavljaš trolanjem?
Jesi negdje uspio pročitati i shvatiti smisao onog pitanja kojeg sam postavio nakon pitanja " kada je Seb vozio 2 sekunde brže od Kimija? " , a koje je glasilo " Da li to garantira da bi ga Seb prešao?" ?

Nevjerojatno.
Moja tvrdnja je bila da ne možemo znati kako bi utrka završila da Kimi nije propustio Seba, a nekako ste uspjeli doći do toga da sam ja taj koji tvrdi suprotno.

Samo na forum.haer-u.
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 01:56   #228
Quote:
WilliamsF1 kaže: Pogledaj post
Ti ne znaš.
Rubnjaci, oni bijelo crveni se smatraju dijelom staze. Dakle, sa 2 kotača je na stazi.
o bože

rubnici nisu dio staze

bijela linija je dio staze, sve iza bijele linije više nije dio staze

kao što rekoh... mnogi ne znaju
al bitno da me onda ubjeđuju da sam u krivu
MAXYM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 02:01   #229
Pa kad jesi u krivu.
Pišeš gluposti.
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 02:04   #230
Quote:
WilliamsF1 kaže: Pogledaj post
Pa kad jesi u krivu.
Pišeš gluposti.
ma šta sam u krivu?
nemaš pojma o osnovnim pravilima f1
ne znaš ni što je staza u f1, a meni kažeš da pišem gluposti
ne sramoti se više molim te
MAXYM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 02:14   #231
Jedini tko se ovdje sramoti si ti.
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 02:40   #232
Ajde da su kretena napokon kaznili, toliko je sranja napravio i prosao nekaznjeno, bilo je vec vrijeme da ga prizemlje.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 03:22   #233
Quote:
WilliamsF1 kaže: Pogledaj post
Jedini tko se ovdje sramoti si ti.
nu tebi izvadak iz članka 27.3 f1 sportskog pravilnika da te malo educiram pravilima, a čitateljstvo nek prosudi tko se sramoti, a tko ne zna ni elementarne stvari tipa što je staza u formuli 1

"Drivers must make every reasonable effort to use the track at all times and may not deliberately leave the track without a justifiable reason.
Drivers will be judged to have left the track if no part of the car remains in contact with it and, for the avoidance of doubt, any white lines defining the track edges are considered to be part of the track but the kerbs are not."
MAXYM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:44   #234
Quote:
sagi kaže: Pogledaj post
Trolaš na najjače. Okani se straw mana.
Ma da, naravno...
Di mi je pamet da zaboravim da svi koji ne dijele tvoje genijalne ideje odmah trolaju...

Odgovorit kaj je to Vettel radio naravno ne znaš nego buš i dalje tupil o Kimiu i opet smišljal neke isprike i to za utrku u kojoj ih fakat nemaš nikakvog razloga smišljat

Ajd još da si krenul sa isprikama za Kimieve kvale di je i trebal isprike, al za utrku e tu baš i ne vidim logike...


Quote:
I jesam se njemu obratio.
A nakon toga si ti iščupao i citirao dio mog odgovora njemu i započeo svoje litanije o tome kako Kimi ne bi šanse imao, 2 sekunde brži krugovi i to.
I onda ti meni propovijedaš o potrebi provjeravanja.
Naravno da pričam kad izmišljaš gluposti...
Zadržat toliko brži bolid iza sebe nema šanse baš nitko, a kamo li da to ide radit momčadski kolega kad se zna da su prljavštine i riskiranje sudara teški no-no u takvim duelima...
al ne ti buš nam pojasnil kak je to bilo itekako moguće...
Iako je to sve skupa totalno nebitno već samim tim kaj je jasno ko dobar dan da Kimi nebi branio tu poziciju čak ni da mu je Ferrari to naredio

Quote:
I koga briga? Ne treba mi link.
Jel ti stvarno ne kužiš smisao onog što napišem ili se samo zabavljaš trolanjem?
Jesi negdje uspio pročitati i shvatiti smisao onog pitanja kojeg sam postavio nakon pitanja " kada je Seb vozio 2 sekunde brže od Kimija? " , a koje je glasilo " Da li to garantira da bi ga Seb prešao?" ?

Nevjerojatno.
Moja tvrdnja je bila da ne možemo znati kako bi utrka završila da Kimi nije propustio Seba, a nekako ste uspjeli doći do toga da sam ja taj koji tvrdi suprotno.

Samo na forum.haer-u.
Naravno da razlika od 2 sekunde po krugu itekako garantira preticanje, problem je kaj ti to nisu u stanju shvatit ili jednostavno ne želiš shvatit
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:52   #235
Ma Red Bull-ove "vozače" treba općenito počet kažnjavat za njihova glupiranja i neznanje. Max praktički izgura Bottasa van staze (onda se poziva da je i Bottas išao van staze, kakav debil), onda pretiče Kimi-a presjecanjem kompletnog zavoja. Ricciardo na prvom zavoju se praktički zabio u Bottasa kasnim kočenjem. Ti ljudi trebaju naučit vozit, i zato nikad neće bi prvaci dok to ne savladaju.
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:10   #236
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ma da, naravno...
Di mi je pamet da zaboravim da svi koji ne dijele tvoje genijalne ideje odmah trolaju...

Odgovorit kaj je to Vettel radio naravno ne znaš nego buš i dalje tupil o Kimiu i opet smišljal neke isprike i to za utrku u kojoj ih fakat nemaš nikakvog razloga smišljat

Ajd još da si krenul sa isprikama za Kimieve kvale di je i trebal isprike, al za utrku e tu baš i ne vidim logike...


Da, trolaš na najjače. A strawman ti je omiljen, ne samo po ovom pitanju nego na cijelom podforumu.

Ako će ti većina ljudi koji prate F1 i koji su pratili F1 reći da je na ovoj utrci Seb u čistoj i izravnoj borbi na stazi prestigao Kimija, a ne da mu se Kimi maknuo i da ga je ovaj obišao ( znaš, ono kako rade vozači kada obilaze nekoga za puni krug, ovaj naprijed mu se makne i ne proba niti braniti poziciju. ), onda će ove godine Alonso biti prvak u F1.
Jbt, svi koji su gledali utrku su vidjeli da je Kimi pustio Seba naprijed, ali ne. Seb je po tebi osvojio tu poziciju u čistoj borbi.

Da, Seb ga je prestigao.

Troleru.



Quote:
Naravno da pričam kad izmišljaš gluposti...
Zadržat toliko brži bolid iza sebe nema šanse baš nitko, a kamo li da to ide radit momčadski kolega kad se zna da su prljavštine i riskiranje sudara teški no-no u takvim duelima...
al ne ti buš nam pojasnil kak je to bilo itekako moguće...
Iako je to sve skupa totalno nebitno već samim tim kaj je jasno ko dobar dan da Kimi nebi branio tu poziciju čak ni da mu je Ferrari to naredio
Dobro, očito je da tebi neke stvari nisu jasne i to one iz najjednostavniije logike.


Quote:
Naravno da razlika od 2 sekunde po krugu itekako garantira preticanje, problem je kaj ti to nisu u stanju shvatit ili jednostavno ne želiš shvatit


Čitanje sa razumijevanjem ti stvarno, ali stvarno ne ide.
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:12   #237
Quote:
Freek kaže: Pogledaj post
Ma Red Bull-ove "vozače" treba općenito počet kažnjavat za njihova glupiranja i neznanje. Max praktički izgura Bottasa van staze (onda se poziva da je i Bottas išao van staze, kakav debil), onda pretiče Kimi-a presjecanjem kompletnog zavoja. Ricciardo na prvom zavoju se praktički zabio u Bottasa kasnim kočenjem. Ti ljudi trebaju naučit vozit, i zato nikad neće bi prvaci dok to ne savladaju.
Ok, Ricc se ovaj put zaigrao i pogriješio, ali koliko je čovjek obavio čistih i ful korektnih preticanja u karijeri jednostavno nije fer uspoređivati ga sa Maxom.
Max je imao u svojoj kratkoj karijeri puno više nekorektnih poteza nego Ricc.
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:21   #238
Quote:
WilliamsF1 kaže: Pogledaj post
Pa kad jesi u krivu.
Pišeš gluposti.
Bijela linija označava track limits. Nemoj se sramotiti.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:45   #239
I ne znam jel itko pisao, ali Bottas je teška prevara. Kimi penzioner ga šamara, a vozi najbolji bolid na gridu.


SVJETSKI PRVAČE VRATI SE !
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:54   #240
Da, niko ne spomenu redaljku na Bottas-u, a jbg, vozi Mercedes...

Izgleda da u Mecki samo cekaju da Ricc bude slobodan, otud i produzenje ugovora sa Bottas-om samo na godinu...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.