Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2017., 16:30   #21
Dobar prijedlog, samo ubaciti preferencijalne.
Old 25.10.2017., 17:33   #22
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Da.
I što ćemo poduzet po tom pitanju?
Ništa.
Da velim "likvidirajmo Šeksa", popušio bi ban i ljudi bi mi se smijali.
Da napišem "prosvjedujmo", opet smijeh.
Da kažem "napustimo vukojebinu", kontra je "što te drži".
Zapravo najbolje rješenje je "sjest za komp i stići će se".
Hrvati su kroz zadnjih 1.000 godina navikli da ih se gazi, pa ne prosvjeduju protiv loših stvari
Old 25.10.2017., 18:44   #23
Vladimir Šeks je upravo nakon 50 godina karijere dosegao razinu Vesne Pusić.

- Šta god Vesna Pusić rekla, treba napraviti obratno zato da bi napravio ispravno.

Bravo, Vlajči Čunka!
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 18:47   #24
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Hrvati su kroz zadnjih 1.000 godina navikli da ih se gazi, pa ne prosvjeduju protiv loših stvari
Laž.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 19:09   #25
Ja mislim da bi zapocetak trebali cuti sto to tocno Sheki predlaze a ne nekakva trkeljanja zastupnika Zivog zida.
Old 25.10.2017., 19:09   #26
Quote:
Ja se nisam navikao na ništa, a kamoli da me se gazi - a bogami se i bunim kad god stignem i tu mislim i na realan život, a ne samo virtualni - i namjeravam se nastavit bunit i borit do konačne pobjede. Nego reci mi što si ti učinio da se pruži otpor korporativnim gusjenicama za boljitak lijepe naše????

Jer sa ovakvim upisima samo puniš gorivo korporativnim gusjenicama - pa ako ne možeš pomoći, a onda bar ne odmaži!!!!

ignore splićo, Fliper99, sivkić, ecobarbarus,dielektrik i kranjski janez
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 19:50   #27
Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Ja se nisam navikao na ništa, a kamoli da me se gazi - a bogami se i bunim kad god stignem i tu mislim i na realan život, a ne samo virtualni - i namjeravam se nastavit bunit i borit do konačne pobjede. Nego reci mi što si ti učinio da se pruži otpor korporativnim gusjenicama za boljitak lijepe naše????

Jer sa ovakvim upisima samo puniš gorivo korporativnim gusjenicama - pa ako ne možeš pomoći, a onda bar ne odmaži!!!!
Još da znam što su to korporativne gusjenice možda bih ti i odgovorio
Old 25.10.2017., 20:21   #28
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
ček malo, zašto dvostranačje?
čemu komplicirati?

jedna je partija.
Seks je u pravu.

Nije visestranacje i kapitalizam za Hrvate. Vratimo jednostranacje i SRH.
tibokca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 20:26   #29
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Šeksa treba zakonom zabraniti...nije ni čudo da su ga se kroz desetljeća u nekom trenutku odrekli apsolutno svi s kojima se surađivao...počevši od Tuđmana do KGK.
Ima nešto tragikomično da čovjek koji je sudjelovao u stvaranju višestranačja kao temelja samostalne RH rušenjem monopola Partije, danas zagovara ukidanje tog istog višestranačja u korist monopola dva kraka iste Partije.

S obzirom da ima ogroman utjecaj na Plenkovića (odluka o izbaivanju MOST-a) kojeg je okružio svojim kadrovima samo se nadam da će Plenković čim prije uviditi kolika je to maliciozna štetočina i da će ga se riješiti.

Samo se bojim da je upravo Šeks jedan od puppet mastera duboke države koja nas guši i davi već 25 godina.
Al kolega od kuda njemu forca???
To sam se 1000000 x pitao.
Nekada pomislim jesu li se njega odrekli ili se on odmakao iz xy razloga.
Ocito tim ima totalno mocno zaledje jer nebi on opstao u svim ovim vrimenima.
U svim sukobima je on ulje navise vode I to kakvim sukobima,najvecih u RH.

Ova zadnja recenica sto sam potamnio govori sve,al nejasno je.
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 20:44   #30
Quote:
Tako je, a uvijek se prdi da bi tada bilo 150 stranaka - ne bi!!!! Ključ je u zabrani predizbornog koaliranja i točka - i tada bi razne drpiga i superhik strančice potonule u roptarnicu povijesti, a omogućilo bi se i da HDZ/SDP isto odu u roptarnicu ili se bar cementiraju na pozicije gdje im i je realno mjesto. Možda bi tada guzani smislili i kakav program koji je lišen veleizdajničkih pobuda, jer drukčije bi teško formirali vlast.
Da li je HSLS i Hrast na zadnjim izborima bio u koaliciji s HDZ-om ???
Da li su njihovi zastupnici sada u Saboru ?

Kako bi to sprijećio...
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:29   #31
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Da li je HSLS i Hrast na zadnjim izborima bio u koaliciji s HDZ-om ???
Da li su njihovi zastupnici sada u Saboru ?

Kako bi to sprijećio...
Koka pobogu, pa to je jasno kao dan - oni jednostavno ne bi ušli u sabor ako ne bi prešli 3% i ne bi mogli služit kao koalicioni materijal jer ih ne bi bilo (naravno to podrazumijeva da nema predizborne koalicije) - kao ni drugih stranaka npr. HNS - a ujedno bi bilo zanimljivo vidjeti koliko bi HDZ/SDP uzeli mandata na kraju - nekako mi se čini da bi imali između 20-30, a ne kao sada između 50-60. Još kad ne bi bilo manjinaca - uf - morali bi stvarno počet pisat nekakve ekonomske programe s kojima bi išli pred birače i poštovat te programe inače bi kazna bila osjetna, a ne kao sad.

Ovaj usrani sistem koji je potpuno zastranio u duopol treba protrest, a s ove dvije preinake bi se omogućile tektonske promjene - svježi zrak je itekako dobrodošao.

hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:34   #32
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
ček malo, zašto dvostranačje?
čemu komplicirati?

jedna je partija.
I jedna je Kumrovečka škola!
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:36   #33
Quote:
Koka pobogu, pa to je jasno kao dan - oni jednostavno ne bi ušli u sabor ako ne bi prešli 3% i ne bi mogli služit kao koalicioni materijal jer ih ne bi bilo (naravno to podrazumijeva da nema predizborne koalicije) - kao ni drugih stranaka npr. HNS - a ujedno bi bilo zanimljivo vidjeti koliko bi HDZ/SDP uzeli mandata na kraju - nekako mi se čini da bi imali između 20-30, a ne kao sada između 50-60. Još kad ne bi bilo manjinaca - uf - morali bi stvarno počet pisat nekakve ekonomske programe s kojima bi išli pred birače i poštovat te programe inače bi kazna bila osjetna, a ne kao sad.

Ovaj usrani sistem koji je potpuno zastranio u duopol treba protrest, a s ove dvije preinake bi se omogućile tektonske promjene - svježi zrak je itekako dobrodošao.
nisi mi odgovorio na sasvim jednostavno pitanje...
da li jesu ili nisu bili u koaliciji i da li su danas u saboru...
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 22:57   #34
Ja vidim da je ovo vino dosta jako. Krajnje je vrijeme da se na ulasku u sabor zastupnici podvrgnu alkotestu jer mogu napraviti puno veću štetu nego u prometu.
Old 25.10.2017., 23:04   #35
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Ja vidim da je ovo vino dosta jako. Krajnje je vrijeme da se na ulasku u sabor zastupnici podvrgnu alkotestu jer mogu napraviti puno veću štetu nego u prometu.
Šeks više nije u Saboru
vojvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:04   #36
Quote:
nisi mi odgovorio na sasvim jednostavno pitanje...
da li jesu ili nisu bili u koaliciji i da li su danas u saboru...
da, bili su u predizbornoj koaliciji inače bi kur... bili u saboru.

hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:18   #37
Quote:
da, bili su u predizbornoj koaliciji inače bi kur... bili u saboru.
probaj ponovno.....
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:18   #38
Quote:
HDZ priprema giljotinu za male stranke
https://www.vecernji.hr/vijesti/sabo...bunjac-1203307
Hoće većinski izborni sustav da stranka koja dobije najviše glasova bude pobjednik. HDZ niti ne skriva da im je cilj eliminirati sve strane osim SDP-a i HDZ-a – kazao je zastupnik Živog zida.

Osim što želi i povećati zastupnike manjina, šeks želi da stranke poput hns-a nikad više ne uđu u vladu.
Još se želi uvesti izborni prag od 7% i ukinuti predizborno koaliranje.

Mislite li da je ovo fašizam i zadnji čavao u lijesu hrvatske demokracije?
Nije fašizam nego Tuđmanovska vrsta kvazidiktature.
Ništa od ovoga ne treba pretjerano čuditi i sve će se gotovo sigurno i obistiniti.

Jedino s čim se ne slažem je ovo da će se uništiti sve osim dvije partije. Uništava se SDP i to sad već neko vrijeme sustavno iznutra, makar da se razumijemo ni za to lijevo krilo partije me nije briga.
Briga me što su ljudi nakon MOST-a izgubili svu nadu da se netko 3. može pojavit.
U doslovce svim zemljama okruženja javljaju se treće opcije, neke iz ničega postanu nešto, jedino kod nas je to nemoguće. A tako će i bit dok mrtvi glasaju.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:26   #39
Quote:
probaj ponovno.....
što da probam koka - da počneš pričat nekim razumljivijim jezikom???

hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 23:35   #40
Quote:
što da probam koka - da počneš pričat nekim razumljivijim jezikom???
pa daj malo prati kaj te se pita i šta odgovaraš....
na zadnje izbore HDZ je izašao samostalno i nije imao nikakve koalicije i opet je u saboru HSLS, HRAST, Hasan i njegovi još njih par HDS ili kak se več zovu...

Dakle proičaš gluposti da zabrana koalicija spriječava ulazak u Sabor male stranke...
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.