Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2017., 22:24   #1
Seksualni problemi u braku

Ne znam jel mi drago ili nije što samo ja imam te probleme. Žena i ja zadnji puta smo imali odnos upravo kada smo začeli naše sad već 8-mjesečno dijete. Tijekom trudnoće seks mi nije padao na pamet, njoj jest. Par mjeseci nakon poroda njoj je seks ponovno počeo padati na pamet. Meni ni blizu. Imam 32 i da mogu, odmah bih potpisao da se do kraja života više ne moram seksati. Ne želim, ne zanima me. Što sam jebo, jebo sam. Žena ne dijeli moje mišljenje i sad se našla u situaciji da njene potrebe nisu zadovoljene i to se uvelike osjeti u svakodnevnom životu. Moje jedino rješenje sad je da je napustim i da se ponovno vrati u društveni život i nađe nekog za servisiranje, ali malo dijete je problem. I sad smo svi u govnima. Ja je ne želim napustiti jer smo ravnopravni u odgoju djeteta, a svaki dan je moram gledati kako vidno frustrirana i nezadovoljena mora provoditi dane osuđena na mrtvo puhalo poput mene. Pričali smo o tome i složili se da se ne slažemo. Situacija je postala toliko kritična da apsolutno i ne uživamo u sreći i blagoslovu što imamo prekrasno zdravo dijete, i cijeli naš život raspada se jer se nad njega nadvio crni oblak nejebice. Vrlo društveno uvjetovan poremećaj, jer osjetim kod sebe da mogu apsolutno funkcionirati bez seksa, al očito ne dijele svi moje mišljenje, i jako ie tužno što će se jedna rijetko funkcionalna i sretna zajednica raspasti zbog seksa. Možda ovo društvo i ne zaslužuje bolje. Uglavnom, vrlo je izgledno da će iz ove situacije najdeblji kraj izvući jadno dijete. Sad mi preostaje samo čekati da dijete postane malo manje zahtjevno te da se ona vrati u život i pronađe nekog tko će zadovoljiti njene potrebe, a ja se nadam ostati ravnopravno uključen otac. Sranje
Horvatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:41   #2
Da li bi vam odgovarao otvoreni brak?
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 10:54   #3
Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
Ne znam jel mi drago ili nije što samo ja imam te probleme. Žena i ja zadnji puta smo imali odnos upravo kada smo začeli naše sad već 8-mjesečno dijete. Tijekom trudnoće seks mi nije padao na pamet, njoj jest. Par mjeseci nakon poroda njoj je seks ponovno počeo padati na pamet. Meni ni blizu. Imam 32 i da mogu, odmah bih potpisao da se do kraja života više ne moram seksati. Ne želim, ne zanima me. Što sam jebo, jebo sam. Žena ne dijeli moje mišljenje i sad se našla u situaciji da njene potrebe nisu zadovoljene i to se uvelike osjeti u svakodnevnom životu. Moje jedino rješenje sad je da je napustim i da se ponovno vrati u društveni život i nađe nekog za servisiranje, ali malo dijete je problem. I sad smo svi u govnima. Ja je ne želim napustiti jer smo ravnopravni u odgoju djeteta, a svaki dan je moram gledati kako vidno frustrirana i nezadovoljena mora provoditi dane osuđena na mrtvo puhalo poput mene. Pričali smo o tome i složili se da se ne slažemo. Situacija je postala toliko kritična da apsolutno i ne uživamo u sreći i blagoslovu što imamo prekrasno zdravo dijete, i cijeli naš život raspada se jer se nad njega nadvio crni oblak nejebice. Vrlo društveno uvjetovan poremećaj, jer osjetim kod sebe da mogu apsolutno funkcionirati bez seksa, al očito ne dijele svi moje mišljenje, i jako ie tužno što će se jedna rijetko funkcionalna i sretna zajednica raspasti zbog seksa. Možda ovo društvo i ne zaslužuje bolje. Uglavnom, vrlo je izgledno da će iz ove situacije najdeblji kraj izvući jadno dijete. Sad mi preostaje samo čekati da dijete postane malo manje zahtjevno te da se ona vrati u život i pronađe nekog tko će zadovoljiti njene potrebe, a ja se nadam ostati ravnopravno uključen otac. Sranje
Ma nije istina da si jedini s tim problemom, nego je ovo naše zapadno društvo jebeni ćumez u kojem je sve bolje nego bit žena koja ne voli štikle i muškarac kojem se eto slučajno ne da.
Da si kojim slučajem solo, sve pet, ne bih uopće ni mislila da imaš problem. Ali nisi pa bi možda bilo neloše da odete na neko savjetovanje - vjerujem da i kod nas postoje terapije za parove.
Ako to ne ide, otvoreni brak.
Ako ni to ne ide, razvod. Što prijateljskiji mogući.

Nego, moram pitat - tebi se ne ševi uopće ili ti se ne ševi s njom?
__________________
Previše često se zbunimo pa mislimo da su pristojni oni ljudi koji ne psuju.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:23   #4
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Nego, moram pitat - tebi se ne ševi uopće ili ti se ne ševi s njom?
Ne ševi mi se uopce. Vec dugo dugo.

Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Da li bi vam odgovarao otvoreni brak?
Ne vjerujem u taj koncept a i nisam zainteresiran ni za kakve zajednice više, kad ni ova nije uspjela.
Horvatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 21:55   #5
Znam da je moje pitanje možda bedasto , ali .. jesi li pokušao imati seks sa njom ? Ili si samo odustao od seksa ?

Kakav ti je bio libido prije njene trudnoće i jesi li bio prisutan na porodu ?

Oprosti ako su moja pitanja neukusna
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 22:16   #6
Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
Ne ševi mi se uopce. Vec dugo dugo.



Ne vjerujem u taj koncept a i nisam zainteresiran ni za kakve zajednice više, kad ni ova nije uspjela.
Vjerojatno bi vjerovao, i odgovaralo bi ti, da si i ti zainteresiran za tako nesto.
Jeste li uopce razgovarali o toj mogucnosti?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 22:22   #7
A jesi li potražio liječničku pomoć?
Ne bih te pitala da si solo ili da ti žena nema potrebe i želje. Ovako bar pokušati nešto riješiti.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 22:59   #8
Ili si lijen i ne da ti se zbog obveza.

Ili si ženio osobu koja te ne pali samo da se dobiješ priliku razmnožiti.

Koji kurac se neki od vas uopće vežete za ljude kad niste za to.

Tuga, bijeda i jad.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 23:17   #9
Možda je čovjek u depresiji, ja znam hrpu žena kojima nije do seksa.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 23:17   #10
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Da li bi vam odgovarao otvoreni brak?
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ili si lijen i ne da ti se zbog obveza.

Ili si ženio osobu koja te ne pali samo da se dobiješ priliku razmnožiti.

Koji kurac se neki od vas uopće vežete za ljude kad niste za to.

Tuga, bijeda i jad.
Jel ti palo na pamet da jednostavno postoje aseksualne osobe, ili ti poput željke markić priznaješ sam jednu varijantu seksualnosti?
Horvatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 23:24   #11
Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
Jel ti palo na pamet da jednostavno postoje aseksualne osobe, ili ti poput željke markić priznaješ sam jednu varijantu seksualnosti?
Daj ne glumataj pametnjakovića i žrtvu nerazumijevanja.
Kada si aseksualan zakaj si se ženio a znaš da brak podrazumijeva seksualne odnose a ne igranje ping ponga.
Zbog mame ?

Sad tu sebe pereš "to je tako, neka si ona nađe nekoga ah bilo bi sve super kada društvo ne bi smatralo dau braku treba imati intimne odnose"
Nije krivo društvo koje ne podržava bračne lažnjake već u tvojoj tvrdoglavosti i nedostatku volje za životom i ljubavlju.
Kaj ti smeta? Kaj te žulja? Od čega to bježiš? Kaj te plaši?
Dijete, obaveze oko bebe, rutina života, depra, svakodnevni odlazak na posao i rutina života ?
Kaj si se ženio ako ne misliš biti muž? To je tvoja odgovornost pa preuzmi tu odgovornost.

Pravi aseksualci se uopće ne žene i udaju. Isto kao što ljudi koji ne žele plivati ne skaču u vodu.
Nisi ti aseksualan nego imaš neki problem sa sobom i životom. Problem koji si lijen rješavati i samo sve kaj pišeš je kako želiš pobjeći od braka, žene i obaveza.
Ti djeluješ kao pobjegulja a ne aseksualac.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 23:49   #12
Ako si znao da si aseksualan stvarno nije bilo fer od tebe vezat tu jadnu ženu za sebe. Čemu to? Zbog potomstva? Mogo si otić u Afriku posvojit koje ili kupit preko surogat majke ko svi.
Žena htjela muža i obitelj, a na kraju će ni kriva ni dužna završit sama s djetetom na grbači...

Ozbiljno bi trebao razmotrit opciju otvorenog braka.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 00:04   #13
Kakav vam je bio seksualni život prije trudnoće?
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 01:15   #14
ako to do seksa nije već dugo... znači li da je tako bilo i prije začetka bebe tj. zanima. me kako zena do sad nije shvatila da si "aseksualan" kako ti kažeš?

neko je tu lagao... ili ti ili ona da joj to ne smeta.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 08:24   #15
Normalno se seksati.
Jel ona znala da ti mislis jebati samo do trudnoce?

Ucini zeni uslugu.
Pricajte i daj joj pravo odluke oko vase buducnosti.

A mozda da odes do lijecnika?

Seks je vazan.
Klitoris nema drugu namjenu nego za zabavu, a nebavljenje njime je krsenje bracnog ugovora ako se mene pita.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 10:38   #16
Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
jako ie tužno što će se jedna rijetko funkcionalna i sretna zajednica raspasti zbog seksa. Možda ovo društvo i ne zaslužuje bolje.
1. Da je zajednica funkcionalna i sretna, ne bi joj prijetio raspad.
2. Nije tužno što će se raspasti, tužno bi bilo da ostanete u braku bez seksa. Bar tužno za tvoju ženu, ako ne za tebe.
3. Kakve veze ima društvo s vašim odnosom i zašto misliš da ono zaslužuje ili ne zaslužuje išta?
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 11:00   #17
Nije ti drustvo krivo sta ti se zena zeli osjecat voljeno i privlacno svome muzu.
Sve ok ako ti nemas zelju, ni prvi ni posljednji, ali u tom slucaju nemoj ulazit u odnose koji bez te zelje ne funkcioniraju kako bi trebali. Iz postova zvucis kao da smatras da ti je neko drugi kriv sta ti brak ide nizbrdo.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 11:20   #18
Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
Imam 32 i da mogu, odmah bih potpisao da se do kraja života više ne moram seksati.
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Da li bi vam odgovarao otvoreni brak?
A sto ce njemu otvoreni brak kad se ne zeli vise sexati s ikim

Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
Ne ševi mi se uopce. Vec dugo dugo.
izvini ali malo je nevjerojanto da se tebi kao muskarcu uopce vise ne sexa. U svom zivotu sam upoznala hrpe muskaraca i bila u dosta veza i nikad ni jedan nije pokazivao znakove niti se izrazio da se vise ne zeli sexati u svom zivotu. Jel ti pokusavas dosegnuti sto je tome razlog jer to je protuprirodna pojava
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 11:44   #19
Po pricama zena, muski gubitak zelje nije rijetkost, ali se o tome ocito suti.

Meni seksa nikad dosta pa sam u drugacijem problemu.
Bolje da te je netko gladan nego da si ti gladan nekoga.


Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 14:12   #20
Zenidba samo da bi se imalo dete?
Kako si se uopste seksao pre njene trudnoce?
Meni je prica bas sumnjiva
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.