Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednik je
Dimitrov 6 6.32%
Nadal 16 16.84%
Federer 39 41.05%
Đoković 6 6.32%
Zverev 1 1.05%
Čilić 27 28.42%
Wawrinka 1 1.05%
DelPo 2 2.11%
Thiem 0 0%
Netko drugi 4 4.21%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 95. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2018., 17:35   #661
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
Naslov na indexu: "HRT: Za finale AO traže previše - Prenosit ćemo Umag i Bol"


Aha, onda ok
bla,bla,bla...

da bol i umag..
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:36   #662
Na Eurosportu je i Mićo Dušanović. Opet se carski prosipao. Tipa, statistika Marina Čilića kad su mečevi u pet setova u pitanju. Ili je Rafina. Nebitno. Uglavnom, kaže Mićo legenda kako jedan od njih dvojice ima 19 pobjeda i 10 poraza. Prođu dve minute i, zaista, na ekranu stoji statistika jednog od njih dvojice, ali piše ovako: 19/29. A Mićo će ti na to, 'ma šta ovi pišu, ja ovdje imam da je 19-10 omjer'.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:37   #663
Koji dobar stream (da ne steka) preporucujete?
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:46   #664
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Koji dobar stream (da ne steka) preporucujete?
http://videostream.dn.ua/videopage/v...c_location=ufi
stipest is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:54   #665
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Koji dobar stream (da ne steka) preporucujete?
eurosport player si uzmi
5 eura platiš i gledaš mirno šta oćeš
to si trebo na početku turnira, mogo si gledat ne samo oba kanala nego sa 10ak terena prijenose čega god želiš
uz komentatore na kojem jeziku želiš

jedino je bed što je aplikacija prepuna bugova, i ja ga recimo trebam svaki dan reinstalirat bar jednom
ali to je na mobu

na kompu mi radi dobro
Ljubitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:58   #666
hrt dobije ne znam više točno koliko, oko ili preko milijardu kuna proračunskih novaca godišnje samo od države, mimo pretplate (i jasno, mimo prihoda od reklama). tu se pere novac grande. s oproštenjem, a 2.2 mil kn za ovakav događaj za njih je ništa. jebem vam mater plaćajte taj prijenos, cigani
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:11   #667
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Ma da, a zašto se nitko nije žalio na HRT kad nije bilo prijenosa 1. kola protiv Pospišila? Ili lani, kad je ispao u drugom kolu?

Iako će to značiti i da ću ja gledati preko streama (kao i sve mečeve dosad), ali glupo mi je da sad svima treba HRT servirati to, a valjda bi inače ostatak turnira imao gledanost na razini Mira i dobra
hrt-u je i prijenos, i ne-prijenos, način da pošalje svoju poruku
ovo je nacionalni događaj za nas
pa jebote u vrijeme ivaniševića imao si ga svako malo na hrt, a sad se finala GS ne prenose
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:13   #668
mcenroe i ovaj voditelj s eurosporta samo su komentirali kylea , njegove mogućnosti. čilić je njima kao elementarna nepogoda koja igra dobro, cijene ga al to je to. nisu bili iritantni, al ono, neprofesionalizam.

čak i courier ga pita o kyleu, pa ga zajebaje za federera, na ovom atp forumu stranci ga isto hejtaju i pljuju...

tako bi volija da dobije federera u nedjelju, čilić je jedan od najpotcjenjenijih sportaša današnjice zbog svog wertherovskog karaktera i nekarizmatičnosti
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:19   #669
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
mcenroe i ovaj voditelj s eurosporta samo su komentirali kylea , njegove mogućnosti. čilić je njima kao elementarna nepogoda koja igra dobro, cijene ga al to je to. nisu bili iritantni, al ono, neprofesionalizam.

čak i courier ga pita o kyleu, pa ga zajebaje za federera, na ovom atp forumu stranci ga isto hejtaju i pljuju...

tako bi volija da dobije federera u nedjelju, čilić je jedan od najpotcjenjenijih sportaša današnjice zbog svog wertherovskog karaktera i nekarizmatičnosti
nije baš istina, cijeni se dosta čilić od stručnjaka, ali po forumima ga se i dalje obezvrijeđuje, ali time se ne treba zamarat, jer kad vidiš na što liči većina forumskih "rasprava"

a ovi su u prijenosu pričali o edmundu zato što je to jebiga ipak britanski eurosport, pa igro je njihov igrač

nije da je mićo nešto puno se brinuo oko sudbine edmunda
Ljubitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:21   #670
hrt i sport su već odavno raskrstili
nekoć su tu bili LP, lige petice, F1, vrhunska košarka, važniji teniski mečevi
jedino vrijedno spomena sada su RG i Wimbledon
ali eto zato će im se naći mjesta za Bol i Umag koji prate samo rodbina natjecatelja i tu i tamo neko skijanje na kojem se više i ne može naći naših sportaša
i da ne kažem da im je prostor za reklame u zadnje vrijeme u razini nove tv i rtl-a koji ne naplaćuju pretplatu
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:34   #671
Quote:
andy jazz kaže: Pogledaj post
hrt i sport su već odavno raskrstili
nekoć su tu bili LP, lige petice, F1, vrhunska košarka, važniji teniski mečevi
jedino vrijedno spomena sada su RG i Wimbledon
ali eto zato će im se naći mjesta za Bol i Umag koji prate samo rodbina natjecatelja i tu i tamo neko skijanje na kojem se više i ne može naći naših sportaša
i da ne kažem da im je prostor za reklame u zadnje vrijeme u razini nove tv i rtl-a koji ne naplaćuju pretplatu
al interesantne su bile nekadašnje najave, dok su još samo postojali hrt 1 i 2, da će napraviti sportski kanal. pa sad imamo i 3 i 4, a od sportskog kanala ni s, i sporta bitno manje nego dok su bila samo dva kanala

koja ciganija...jasno, na sportskim prijenosima ne da se očito tako uspješno i obilno oprati lova...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:37   #672
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
al interesantne su bile nekadašnje najave, dok su još samo postojali hrt 1 i 2, da će napraviti sportski kanal. pa sad imamo i 3 i 4, a od sportskog kanala ni s, i sporta bitno manje nego dok su bila samo dva kanala

koja ciganija...jasno, na sportskim prijenosima ne da se očito tako uspješno i obilno oprati lova...
da, fakat... kao 3 je trebao biti kulturni, a 4 sportski program, a kua od toga... samo vrte neke gluposti na 4 i Sabor

Ukinut HRT, to jest privatizirat. Koji će nam...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 18:47   #673
Quote:
naturelover kaže: Pogledaj post
Bravo Marine,još jedan fantastičan meč je odigrao!Sad ima dan više odmora od mogućih protivnika u finalu što je odlično.Sretno i Federeru sutra pa da gledamo reprizu Wimbledona od prošle godine
Nadam se da necemo gledat reprizu wimbla već polufinale USa 2014
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:20   #674
HRT-u nije problem za svoje novinare i tehničare plaćati smještaj u Hiltonu (kao recimo ove godine u Turskoj kada su prenosili nogometnu utakmicu reprezentacije...to je ono kad su ih iz HNS-a “istjerali” iz tog hotela, a oni su još imali obraza žaliti se javno), ali kada treba izdvojiti nešto više proračunskih kuna za exkluzivni sportski događaj koji se direktno tiče građana ove zemlje, onda je to problem.

Jer onda neće biti novaca za exkluzivne i skupe smještaje za fine guzice HRT-ovih djelatnika.

Inače, dobar dio tog iznosa bi mogli namaknuti samo od prodaje reklama za vrijeme meča.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:24   #675
Quote:
Ljubitelj kaže: Pogledaj post
eurosport player si uzmi
5 eura platiš i gledaš mirno šta oćeš
to si trebo na početku turnira, mogo si gledat ne samo oba kanala nego sa 10ak terena prijenose čega god želiš
uz komentatore na kojem jeziku želiš

jedino je bed što je aplikacija prepuna bugova, i ja ga recimo trebam svaki dan reinstalirat bar jednom
ali to je na mobu

na kompu mi radi dobro
To je poskupilo. Na početku godine, kad je Eurosport izašao iz VIP-a i B-net-a, je bilo 2,99 Eura.
stipest is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:40   #676
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
To je poskupilo. Na početku godine, kad je Eurosport izašao iz VIP-a i B-net-a, je bilo 2,99 Eura.
dobro jeboga, jel sad razlika između 25 i 40 kuna koje ćeš im dat 3 put godišnje za uslugu od dva tjedna, koja stvarno vrijede te novce?!
Ljubitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:50   #677
Razlika je, ali ja sam samo primjetio da je poskupilo i to ne malo ( 40%).
stipest is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:06   #678
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Razlika je, ali ja sam samo primjetio da je poskupilo i to ne malo ( 40%).
da, razlika je, ali ta razlika je nebitna s obzirom da se radi o cifri od faking 10-15 eura godišnje!

to mi je ko kad babe jure u konzum na drugom kraju grada jer imaju 20% popusta na prašak koji sad ne košta 30 nego 25 kuna.
Super, uštedila si 5 kuna a potrošila 50 na put do tamo.
Ljubitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:08   #679
Baš ti je usporedba. Ali, ovdje je tema tenis, pa ...
stipest is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:37   #680
Quote:
12345le kaže: Pogledaj post

Imamo od ponedjeljka trećeg tenisača svijeta koji igra finale Australian Opena prvi put ikada u povijesti hrvatskog tenisa i oni to trebaju prenositi bez obzira kolika je cijena.
A sto ce tek biti ako Marin osvoji. To bi bila sramota i po, covjek osvoji, ostvari povijesni uspjeh, razviju hrvatsku zastavu na ceremoniji, on odrzi govor, itd., itd., a HRTa da prenese live - nigdje.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.