Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2005., 16:07   #1
Question Postolar Ledenko

U jednoj od starih Gloria In bio je članak o postolaru Ledenku (zaboravila sam ime), koji ima prodaju u Splitu i Zagrebu?

Zna li možda netko gdje se u Zagrebu prodaju njegove cipele? Ono što sam vidjela na slici bilo je onako, u Manolo Blahnik stilu, ali puno jeftinije.

Zahvaljujem unaprijed na informacijama!
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2005., 16:09   #2
u zgu imaš u importanneu, mislim da ti i gulliver prodaje njegove cipele, a cijene?
obična ženska salonka 990 kuna.
kvaliteta im i nije baš neka, koža se brzo "ražvali" a lak se skida.
samo lijepo izgledaju
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2005., 16:28   #3
Eh, sad sam razočarana. Na slici su lijepo izgledale. Ti si ih imala?
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2005., 16:29   #4
za maturu.
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 09:26   #5
Uf, sad ste me razočarali, ja sam isto htjela doći do njegovih cipela, jer one koje sam vidjela u novinama su fakat bile prekrasne. Ali ako kažete da nije neka kvaliteta, glupo mi je davati tisuću i više kuna na nešto što neću moći nositi barem dvije-tri sezone.
Ja sam bila odševljena modelom sandala sa visokom petom i koraljima s prednje strane.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 12:44   #6
Quote:
kiki-j-zg kaže:
Uf, sad ste me razočarali, ja sam isto htjela doći do njegovih cipela, jer one koje sam vidjela u novinama su fakat bile prekrasne. Ali ako kažete da nije neka kvaliteta, glupo mi je davati tisuću i više kuna na nešto što neću moći nositi barem dvije-tri sezone.
Ja sam bila odševljena modelom sandala sa visokom petom i koraljima s prednje strane.
taj ti model s koraljima košta oko 5.000 kn pa ti misli koliko je isplativ...što se tiče kvalitete ledenko je stvarno kvalitetan cipele se daju bez problema nosat i nanosat i više sezona....bar ove što sam ih ja imala....i sad ima stvarno preotkačenih modela
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 14:34   #7
Baš si bezosjećajna. Nisi mi morala pisati koliko koštaju.

A kaj samo u Guliveru se mogu kupiti njegove cipele? Mislim na Zagreb.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 14:53   #8
Znači rachelst, tvoje se nisu raspadale? A gdje ih u Splitu ima za kupiti?
U Gloriji je pisalo da su one s koraljima 5.900, ali to mi je bilo normalno i nisam mislila takve kupiti. Ali, pretpostavljam, ako su mu te dobre, da će i neke jednostavnije i jeftinije cipele isto dobro izgledati.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 16:08   #9
Re: Postolar Ledenko

Quote:
bigblue2010 kaže:
U jednoj od starih Gloria In bio je članak o postolaru Ledenku (zaboravila sam ime), koji ima prodaju u Splitu i Zagrebu?
Vidjela sam Ledenka juniora na teveu u nekoj emisiji i totalno mi je zgooodan. Baš mi je onako pravi muškarac
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 22:07   #10
Ledenko je dok sam ja jos zivila u St bija srot(sranje) od cipele.

Dobro su izgledale dok ih se ne uzme u ruku pa vids ka u obicnog postolara tocno di su ljepljene i kako je majstor malo falija pa brisa di je visak ljepila.ja sam bila kupila jedne,tad su ih cak i radili po mjeri i po zelji,a vidila sam da to i sad rade,imaju materijale u raznim bojama i ako imate maste mogu vam napravit cipele po gustu kakve nece imat nitko.

Ali,to ne znaci da ih ne rade bezveze( us mislu kvalitete)

Doduse,mozda su se i popravili,ali sumnjam.Gledala sam i ovo lito u St sta je novo.

e,i nekad su to bile jeftine cipele,sad su se probili pa su i nabili cijene.Umrla sam od smijeha kad sam vidila cijene i da je to Ledenkov proizvod...

Al,tko voli nek izvoli.
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 22:18   #11
Quote:
Lorelai kaže:
Ledenko je dok sam ja jos zivila u St bija srot(sranje) od cipele.

Dobro su izgledale dok ih se ne uzme u ruku pa vids ka u obicnog postolara tocno di su ljepljene i kako je majstor malo falija pa brisa di je visak ljepila.ja sam bila kupila jedne,tad su ih cak i radili po mjeri i po zelji,a vidila sam da to i sad rade,imaju materijale u raznim bojama i ako imate maste mogu vam napravit cipele po gustu kakve nece imat nitko.

Ali,to ne znaci da ih ne rade bezveze( us mislu kvalitete)

Doduse,mozda su se i popravili,ali sumnjam.Gledala sam i ovo lito u St sta je novo.

e,i nekad su to bile jeftine cipele,sad su se probili pa su i nabili cijene.Umrla sam od smijeha kad sam vidila cijene i da je to Ledenkov proizvod...

Al,tko voli nek izvoli.

Tko zna. Sve se mijenja. I BMW je nekad bio shrot od auta.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 22:39   #12
Quote:
Karmela kaže:
I BMW je nekad bio shrot od auta.
Kad je to BMW bio shrot?
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 23:30   #13
Quote:
Zoe kaže:
Kad je to BMW bio shrot?
To sam bas i ja htjela pitat.lako za to kako auto izgleda,ali reputaciju oduvijek ima s obzirom na ono ispod haube.

Meni se Ledenko ne svidja medjuostalim,niti izgledom.
A da su se promijenili,ne znam,jos uvijek su mi i neki dan izgledale ka u ofrljeg postolara...

Mozda samo tako izgledaju,ali kvaliteta se poboljsala...

Nije vazno,ovo je samo moje misljenje.
Dosta ih se nece slozit
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2005., 23:34   #14
Quote:
Zoe kaže:
Kad je to BMW bio shrot?
Rane 70e - obican mali auto
Ne pitajte kako znam.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 02:02   #15
Quote:
Karmela kaže:
Rane 70e - obican mali auto
Ne pitajte kako znam.
Ranih 70-tih BMW je izbacio legendarnu seriju 5 (slika ) . Ne kužim po kojim kriterijima je to običan mali auto odnosno šrot, božemesačuvaj? Joj, da mi jedna takva nova šrot petica
A za cipele nemam pojma
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 04:58   #16
Quote:
Zoe kaže:
Ranih 70-tih BMW je izbacio legendarnu seriju 5 (slika ) . Ne kužim po kojim kriterijima je to običan mali auto odnosno šrot, božemesačuvaj? Joj, da mi jedna takva nova šrot petica
A za cipele nemam pojma
Ni ja ne znam za Ledenka, ali sam bacila oko na novu trojku.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 08:59   #17
Za novu trojku, rado bih i bosa hodala cijelo ljeto.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 10:10   #18
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 03:43   #19
Znam da je tema stara k'o Biblija, ali eto zanima me kako sad stvari stoje s gospodom Ledenko. Koliko sam ja čula, radi se o braći koja nisu u dobrim odnosima, a ovaj u ZG je Ivan, dok je ovaj u ST Alen. Malo sam bacila oko na modele i čini se da je ovaj splitski napokon počeo raditi i niske cipele jer je prije radio samo s petom višom od 3cm. Ja imam jedne s mature stare koliko i ova tema i mogu reći da su prilično kvalitetne, iako ih nisam previše ni nosila, samo u nekim svečanijim prilikama jer su, onako, za svaku prigodu i crne, a ja imam prilično veliku nogu, pa druge takve i nemam. Inače mi modeli ovog splitskoga(Alena) nisu loši, ali ja bih htjela nešto nisko, balerinke npr. Pa zna li netko kako s tim stoje stvari i kakve su cijene? Nisam spremna izdvojiti ne znam koliko, ali ni ne škrtarim budući da s mojim brojim(42-43) nije ni moguće naći cipele. Usput, nogate moje supatnice, ako navratite slučajno ovdje, a vjerujem da hoćete jer ste kao i ja vjerojatno već posjećivale Ledenka, obaviještavam vas da se u Splitu otvorio XL-shoes koji je dosad bio samo u Zagrebu, tj. dućan koji drži samo cipele brojeva od 40-45. Modeli nisu baš najsjajniji-drže se ljudi teorije jer znaju da ne mogu puno prodati, ali eto, barem imamo dućan u kojem će uvijek imati nešto za nas.
Zekoslawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 09:39   #20
ako su poceli radit ravne cipele, onda su to poceli ove godine...
moja mama je lani narucila u njih cipele (svecanije, na petu) - bile su oko 1400 kuna, a ipak su je zuljale. ma oni cipele ne rade po mjeri, vec imaju kalup za odredjeni broj i to je to.
kakva je kvaliteta, ne znam.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.