Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2005., 02:03   #1
Cool Tikvice oliti bundevice

Imam domaćih, iz vrta, rodile su kao lude, zbog obilnih kiša ovih tjedana.

Znam da se teško mogu spremit u zamrzavanje, osim naribanih, pa me zanimaju, da se ne ponavljam sa svoja dva-tri, novi recepti za jela od tikvica (iliti bundevica). Dakle, od predjela: salate s tikvicama, preko recepta za juhu od tikvica, pečene, punjene, pohovane tikvice, pa sve do kolača od tikvica .

Molim samo preporuke onih iskušanih recepata, a, ak netko zna, može napisati nešto i o nutricionističkim vrijednostima ovog povrća.

Tenkju .
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 02:21   #2
Tikvice...to su one duguljaste zelene?
Kod mene to ide u sarenu dolmu, tj. sogan dolma (filovani luk)+filovane paprike+japrak sarma (u listu vinove loze)+ filovane tikvice.
Znaci izreze se tikvica na nekoliko komada, unutra ide fil k'o za ostale dolme (mljeveno meso, riza, zacini...), kuha se, po zelji se kuhano prenese u tepsiju pa blago zapece, prelije kajmakom i onda se davis u tome
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 02:24   #3
Jesu, zelene duguljaste

ali neke su mi narasle toliko da jedva stanu u rernu

preko noći rastu od kiše
ostaviš ih male k'o prst
a sutra su ti već do lakta

hvala ti na receptu
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 02:30   #4
meni ti je jako dobar ovaj recept ali izbaci poriluk i stavi tikvice. Uz tikvice dodaj gorgonzlu (jedan cijeli trokut, npr onaj Vindijin) i po zelji malo ribanca.
Probaj jednom i neces moci prestati s experimetiranjem
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 02:44   #5
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
meni ti je jako dobar ovaj recept ali izbaci poriluk i stavi tikvice. Uz tikvice dodaj gorgonzlu (jedan cijeli trokut, npr onaj Vindijin) i po zelji malo ribanca.
Probaj jednom i neces moci prestati s experimetiranjem
Thanx, Gala

one su mi pravo otkriće ove godine

najviše sam se "gušila" u naribanim tikvicama (na trenicu) bačenim na sitno isjeckani luk

nakon što puste vodu dodati Vegetu

i baciti preko špageta ili druge omiljene (skuhane) tjestenine

dodati parmezan i zapeći u rerni

mljac
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 10:43   #6
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=100035
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 10:46   #7
Re: Tikvice oliti bundevice

Quote:
Orion kaže:
Imam domaćih, iz vrta, rodile su kao lude, zbog obilnih kiša ovih tjedana.

Znam da se teško mogu spremit u zamrzavanje, osim naribanih, pa me zanimaju, da se ne ponavljam sa svoja dva-tri, novi recepti za jela od tikvica (iliti bundevica). Dakle, od predjela: salate s tikvicama, preko recepta za juhu od tikvica, pečene, punjene, pohovane tikvice, pa sve do kolača od tikvica .

Molim samo preporuke onih iskušanih recepata, a, ak netko zna, može napisati nešto i o nutricionističkim vrijednostima ovog povrća.

Tenkju .
Meni su pohane dobre.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 11:31   #8
ja ih sjeckam na pizzu...

ako ih zelish spremati za zimu, napravi ih u umaku...

sjeckani crveni luk, na krupno ribana mrkva, paprike, tikvice, rajcica... znam u to dodati i piletinu na kockice ...

to se moze smrznuti a fino je
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2005., 11:44   #9
radim polpete od tikvica.
naribaš ih, pustiš da se ocjede i još malo im pomogneš rukama, dodaš jaje i svježeg sira, formiraš polpetu, ostaviš u frižideru da se malo stisnu (sat, dva).

baciš na tavu i stvar gotova.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 11:04   #10
pita sa tikvicama

1 velika tikvica (izribana, malo posoljena i onda iscidit vodu iz nje)
1 kg svjezeg sira
2 kisela vrhnja
3 jaja
sol, papar/ tabasco, vegeta
mliko i ulje
kore (ne lisnato tjesto, nego obicne kore/listovi)


pomisaj sir, vrhnje, jaja i zacine, na kraju dodaj tikvice i sve dobro promisaj jos jedan put.
u jednu casu smiksaj dec mlika i dec ulja- to ce sluzit za mazat kore najbolje sa pinelom.
naulji duboku tacnu, stavi jednu koru pa prodi uljem i mlikom, stabi drugu koru pa namazi i trcu koru pa namazi (sve skupa 3 kore, na dno). stavi dio smjese od sira i tikvica, pa opet stavi 2 kore (izmedu premazi uljem i mlikom) i tako sve dok ti na kraju ne ostanu 2 kore. njih ces stavit na vrh i dooobro namazat uljem i mlikom.

znaci 3 kore na dno, pa smjesa, pa dvi kore, pa smjesa, pa dvi kore pa smjesa i na kraju dvi kore (opet ponavljam vazno je kore mazat smjesom ulja i mlika).

stavi u pecicu na 190 neka se pece oko 1 i 15 do uru ipo. nemoj pec na ventilator!


juha od tikvica

1 kapula
2 mrkve
2 srednja krumpira
1 tikvica
1 milram
parmezana (po zelji)
sol, papar
basilika i vlasac (moze i samo petrusimul)

u tecu stavi malo maslinovog ulja i ba to baci kapulu ( kruopno sickanu) kad uvati malo boje dodaj izribanu mrkvu i izribani krumpir + 2 deca vode. neka kuha 10-15 minuta. dodaj tikvicu narezanu na vece komade, oko litru - litru ipo vode i zacine. kad se tikvica skuha uzmi stapni mikser i sve doooobro usitni. dodaj basiliku i vlasac, 3 velike zlice milrama i 4-5 zlica naribanog parmezana. i to je to! juha ispadne super!!!!

uz to mozes posluzit kruh koji si poskropija maslinovim uljem i onda pomepka 5 min u pecici na najjace (ili jos bolje kruh sa maslinovim uljem na gradele popecen)
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 12:42   #11
Mlađu tikvicu nareži na ploške, mladi krumpir na tanje ploške, uzmi đumbira veličine jagodice palca, nasjeckaj ili naribaj, sve pomiješaj, povegeti i pomaslini i strpaj u vatrostalnu zdjelu na 200C dok krumpir nije mekan. Prilog za ubit se.
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 01:08   #12
Quote:
tilla kaže:
radim polpete od tikvica.
naribaš ih, pustiš da se ocjede i još malo im pomogneš rukama, dodaš jaje i svježeg sira, formiraš polpetu, ostaviš u frižideru da se malo stisnu (sat, dva).

baciš na tavu i stvar gotova.
tilla bravo

isprobala sam, odlično je



njasa, juha je mljac
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2005., 13:37   #13
Quote:
tilla kaže:
pustiš da se ocjede i još malo im pomogneš rukama,
zašto ih treba cijedit?! meni se to čini kao potpuno nepotreban i nepoželjan posao. Isto kak se i po nekom kvazipravilu krastavci, kad se od njih radi salata, moraju stisnut i ocijedit poslije čega su ko neke žilave stare krpe. Bezveze.

ja radim polpete tako da naribane tikvice ubacim u malo gušće slano tijesto za palačinke i odmah radim, bez ikakvog stajanja. I nedobog ih cijedit, šteta je to. I još dodam suncokretovih, lanenih i sličnih sjemenki + koji začin. I ispadne za prste polizat. Ak je smjesa prerijetka, treba dodati malo brašna.
__________________
''Cijeli svijet je pozornica.''
globus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 14:35   #14
Da,to mi je genijalno jelo!Tak i ja radim! Tikvice moje omiljeno povrće!

Ili ih samo na naklo popržim na roštilj tavi i posolim!

Ili pohane! mmmm obožavam tikvice!
marsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2005., 01:33   #15
Ja ih volim na roštilju, posute češnjakom i peršinom
Pohane - ili u komadu ili ribane, poham ih u gustoj smjesi kao za palačinke. Takve ih možeš posložit i u musaku - posložit ih jednostavno u tacu i posut sirom, a možeš dodat i sataraš preko njih i sve to zapeć.
Inače, sad kad je sezona raznoraznog povrća, najviše ih volim na čušpajz. Još kad se unutra doda masu različitog povrća, a posebno svježih pomidora - milina i za oči (prekrasne kombinacije boja u loncu) i nepce.
Radim i punjene- izdubim meso i prodinstam ga na kapuli. Dodam riže, malo vrhnja, sol i papar - da bude ukusno. Kad se riža napola skuha napunim tom smjesom tikvice, posložim ih u tacu, polijem pomidor sosom i ribanim sirom te sve skupa zapečem. Neki dodaju u smjesu i šunku, ja nisam probala jer imam vegetarijanaca u familiji.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 03:57   #16
Quote:
tilla kaže:
radim polpete od tikvica.
naribaš ih, pustiš da se ocjede i još malo im pomogneš rukama, dodaš jaje i svježeg sira, formiraš polpetu, ostaviš u frižideru da se malo stisnu (sat, dva).

baciš na tavu i stvar gotova.

fenomenalno
radila ih tri dana zaredom
zadie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2005., 04:03   #17
Jako je fino, istina.

BTw. skužila sam da su ukusnije kad ih se poha izrezane na štapiće (po meridijanu) a ne na plohe.

Kao da tako uspiju zadržati više hranjivih sastojaka.
__________________
Volja iznad "sudbine"!
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 01:00   #18
Quote:
atlantis kaže:

ako ih zelish spremati za zimu, napravi ih u umaku...

mogu se smrznuti i naribane na trenicu

Kao cijele - nikako se ne bi smjele stavit u "duboki"
__________________
Volja iznad "sudbine"!
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 18:21   #19
Moja najomiljenija namirnica

Nisu joj se slučajno divili ni srati Dogoni za koje je bila mitsko povrće (štoviše, svijet je nastao, po Dogonima, iz tikvice )

Najdraža mi je pohovana
__________________
Ostavi sve, jer sve je tvoje!
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 11:36   #20
Quote:
globus kaže:
zašto ih treba cijedit?! meni se to čini kao potpuno nepotreban i nepoželjan posao. Isto kak se i po nekom kvazipravilu krastavci, kad se od njih radi salata, moraju stisnut i ocijedit poslije čega su ko neke žilave stare krpe. Bezveze.
jer su meni neocjeđene prerijetke; a na volim da ima previse tijesta na njima.

vako dobijem tikvice s jajima i sirom, bez brašna
nu, skrušeno priznajem da nisam ih radila ovo ljeto, nekako mi nisu rodile u obilnim količinama
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:04.