Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2003., 21:46   #1
el Duderino
bowling against Jesus

el Duderino Avatar

Registracija: Nov 2002.
Half Life 2 [*]

pa dobro ljudi, i vi sebe nazivate half life fanovima? niti riječi o najvećem nastavku nakon caddy shacka 3????????
možda je ovo već common knowledge ali u slučaju da nije, evo linka na skenirani članak (sa slikama) iz predstojećeg broja PC gamer magazina...
uživajte.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 21:47   #2
el Duderino
bowling against Jesus

el Duderino Avatar

er....

a sada, the link.
(znao sam da sam nešto zaboravio )

http://bibuli.com/syn/pics/hl2/
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 22:46   #3
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Registracija: Dec 2002.
Isusek.

Iskreno se nadam da ce raditi na mojoj kanti. Jer u tom slucaju znam sta je prvo sta cu kupiti kad izadje
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 22:58   #4
el Duderino
bowling against Jesus

el Duderino Avatar

ja sam toliko plitak da upravo kupujem novu grafičku samo da bi mogao igrat hl2 sa nekom pristojnom razinom detalja. ajde, to je razlog...povod je bio IL2 forgotten battles. jebote kako je to zahtjevna igra grrrrrr

btw, posebno me zanima onaj dio o mogućnosti da se igra sa 600 mhz i tnt kartici.. nekako mi se čini da bi screenshotovi sa takova stroja zgledali ko skroz druga igra.

go, gordon, go!

P.S. nije li barney u jedinici kupio farmu???? ako se ja dobro sjećam, oni pipci su ga raskomadali...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 28.04.2003., 23:13   #5
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Nemam pojma davno sam igro. Ja trenutno samo TFC naganjam

A i slazem se da na 600 nece bas onako izgledat. Ali to nije vazno vazno je kakva je igra.
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2003., 23:17   #6
kozz
seeker of truthiness

kozz Avatar

Registracija: Jan 2003.
Meni je glavni lik Gordon Freeman uvijek ličio na Henry Rollinsa.
Old 29.04.2003., 20:25   #7
Rev
Registrirani korisnik

Rev Avatar

nekako mi oni pauko-lavovi jako vuku na STARSHIP TROOPERSE, a ona žuta krv na zidovima mi ne izgleda baš pretjerano realno...

no ipak HL je HL....
igrati do besvijesti kad izađe....
BTW kad je datum izlaska??
Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2003., 20:33   #8
kF
octopus

kF Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku kF
30.09.

da, 2003.

Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 22:06   #9
SmartFart
Michael Steven Donovan

SmartFart Avatar

Konacno!

Cudo jedno kako su to uspjeli zadrzat u tajnosti sve do sad.
Bio sam uvjeren da nikada nece ni izaci. Kakva sreca sto sam bio u krivu.
Half Life mi je jedna od 5 najboljih igara svih vremena. Za to se isplati nabrijat PC.
Old 01.05.2003., 18:55   #10
mr X
senjor member

mr X Avatar

Lokacija: osjecki ured za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
kuc, kuc, kuc (u drvo)

...cisto da ne ureknem...
sudeci po nekim nastavcima legendi mislim da je najbolje odusevljenje rezervirati za vrijeme kada budemo probali igrati...
jos sam u filingu razocarenja nakon onolikog cekanja i slinjenja nad screenshotovima unreala i UT2K i susreta sa zalosnom izvedbom istih...
shotovi su impresivni ali...
Old 02.05.2003., 23:48   #11
el Duderino
bowling against Jesus

el Duderino Avatar

još par slikica

koliko ja tu vidim, igra neće imat dynamic lighting and shading......ali zato modeli zgledaju jebeno dobro. kako tehnološki tako i sa stajališta dizajna. VALVe ljudi su rekli da prosječan lik u igri ima 5000 poligona..... zna li tko koliko poligona ima neki stvor u doomu 3?

http://www.newtechnix.com/Affichage_..._Article=10018
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 12:11   #12
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

I eto ga opet ko sto je receno prije. Pa vi ljudi niste normalni. Igrivost nedolazi iz grafike. Jebes grafiku ako je ostalo lose. A ako je ostalo dobro onda ko sljivi ako grafika nije najbolja na svijetu???

Igra je vazna a ne grafika. Sto se mene tice mogu sve napraviti na starom motoru i necu se ni sekunde bunit. Radje da se proc bavi sa AI nego grafikom.
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2003., 20:54   #13
el Duderino
bowling against Jesus

el Duderino Avatar

u slučaju da se prijašnji post odnosio na mene, nigdje nisam rekao da igrivost dolazi iz grafike. naravno da je grafika sporedna, važan je taj adrenaline rush koji ti igra priušti, važno je da te uvuče u svoj svijet i da te dobro zabavi...

ali o igrivosti half lifea je bespredmentno razgovarati dok ne dobijemo igru u svoje ruke. jedino što za sada imamo su slike... ako bi morao birati izmedju grafike i igrivosti, bez razmišljanja bi izrabrao igrivost... no za sada ću pretpostaviti da se može imati i novce i ovce te se nadati (po slikama) sjajnoj grafici..... anyone have a problem with that, punks?
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 00:52   #14
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Imam ja jer nemam Duple opterone sa 9800 radeonkom.
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 10:24   #15
el Duderino
bowling against Jesus

el Duderino Avatar

evo vidi što mi učini sa svom tom negativnošću. sanjah kako pokrenuh HL2 ali u najvećoj rezoluciji od 320*240 čisti horror...
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2003., 12:21   #16
kozz
seeker of truthiness

kozz Avatar

To me podsjetilo.
Jedan moj frend kupio je wing "Commander III" na maturalcu u Pragu. Slijedeće noći imao je noćnu moru: sanjao je da je igra na češkom.
Old 05.05.2003., 15:25   #17
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Quote:
el Duderino kaže:
evo vidi što mi učini sa svom tom negativnošću. sanjah kako pokrenuh HL2 ali u najvećoj rezoluciji od 320*240 čisti horror...
Sreca da tako niska reza nije ni podrzana.
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2003., 18:29   #18
:::zgembho:::
Pacijent

nažalos ljudi moram vas rastužiti, ovu vijest našao sam na http://cs.gamer.hr/ , a tamo piše slijedeće:
Prema nekim izvorima sa interneta, čini se da HL" neće izaći u planirano vrijeme (9. rujna ove godine), nego će se izlazak odgoditi u "praznično vrijeme", što bi, najvjerojatnije, značilo oko Božića i Nove Godine...
U jednu ruku ovo je loša vijest, jer ćemo na sve spektakle HL2 morati čekati još malo više, ali i dobra jer nam daje priliku da uštedimo za bolji hardware.
P.S. Tek mala napomena da Valve o novom datumu izlaska još nije rekao ništa, tako da postoji mogućnost da je ovo samo patka.. ___
šteta, a ja im već povjerovao

Odgovori s citatom
Old 03.08.2003., 23:14   #19
Nighthawk
Pig (3 Different Ones)

Nighthawk Avatar

Registracija: Jul 2003.
Pošalji poruku preko MSN korisniku Nighthawk
Đizs... bude to moja Radeonka 9700 mogla progutati?

Half-Life 2 i Max Payne 2.... Oboje bude izašlo!!! (doduše, pitaj b00ga kad bu Meks izašel)

samodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebu igrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodaneza jebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamoda nezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusa modanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuig rusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezaje buigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodane zajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamo danezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigru samodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebu igrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodaneza jebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamoda nezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusa modanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuig rusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezaje buigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodane zajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamo danezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigru samodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebu igrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodaneza jebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamoda nezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusa modanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuig rusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezaje buigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigrusamodane zajebuigrusamodanezajebuigrusamodanezajebuigruv
Old 06.10.2003., 12:39   #20
Aux1
Since 2002 :D

Aux1 Avatar

Pošalji poruku preko ICQ korisniku Aux1
Question Kada dolazi Half-Life 2?

Kada, kada?!?!?!

Btw. čuo sam da će se kao moći igrati čak i na pentiumu III 700 w/16mb grafičkom! Doduše, sigurno u slideshow-modu... Ali to budi nade da ćemo mi sa normalnim kompjuterima moći dobiti pristojan framerate... e pa mislim da je vrijeme izlaska vrlo skoro, i baš me zanima da li će moj Duron 1300 oplemenjen Radeonom 7500 w/64mb i reinforce-an sa 384 rama "prožvakati" kombinaciju med i high detalja sa isključenim mipmap volumetric compressed shadow particle efektima pod 1024x768 rezolucijom, kao što je to dosad običavao raditi na svim ostalim igricama koje su imale privilegiju provrtjeti se na mojem sistemu (dobro, Unreal 2 je malo trzao kod fajta u šumi i kod zelenog čudovišta(TM), ali tko ga j... )

Ili ću morati žicati starce da mi ulože u skromni fond nove matične i recimo Athlona 2500, ili Radeona 9600 pro
Advertisement

Advertisement
Advertisement Sponsored links

Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja