Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2003., 21:47   #1
Ivana Popovic & Leonarda Boban

ja neznam...mozda je problem u meni al meni su pod1) njeni modeli bas bezveze, 2) bas su bezobrazno skupi, 3) ona se jos hvali time sto su skupi, 4) non-stop izigrava neku posebnu i cool osobu, 59 bas me iritira...a vi???
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 00:25   #2
Who the hell is Ivana Popović? Nikad čula za tu dizajnerku.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 12:57   #3
Da,tko je ta Popovicka?Nikad cula ni vidila!
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2003., 13:23   #4
Pretenciozna.
Bezveze.
Niškoristi.

evo nekaj malo o gdični
__________________
'...u masi smrdi, ali je toplo.' drevna krležijanska
carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 23:43   #5
Zena misli da jz ko zna sta a u biti je umisljena bitch sa glupim kolekcijicama, skupim i arogantna i umisljena
ivana popovic sucks
 
Odgovori s citatom
Old 09.05.2003., 23:47   #6
Quote:
Cro-cutie kaže:
Who the hell is Ivana Popović? Nikad čula za tu dizajnerku.
Zivis u Kanadi, a nikad cula za Ivanu Popovic?? hehehaha, bas je to cudno.

ma dobro necu biti zloban. ne znam nista o modnom djelovanju ivane popovic, mozda je fakat dobra.
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 00:14   #7
...evo,baš bila jučer kod Ivane ...mogu reći ,luda žena koja brije svoj film...ima dobrih stvari(koje tako ne izgledaju dok se ne obuku) i onih malo čudnih...uglavnom više dobrih,ali moj ukus se ionako ne poklapa sa većinom ...mislim da nije uobražena...ona jednostavno živi u nekom svom svijetu ,ne podilazi nikome i ima stav uzmi ili ostavi...nisam stekla dojam da si nešto uobražava.
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 00:19   #8
Meni je ipak Leonarda Boban najbolja
Sta ta zena radi prekrasne stvari!
Ko bi se drugi kod nas sjetio tako necega??
Svidja mi se sto netko tako slijedi modne trendove

I jos je uspjela, unatoc svim predrasudama i podmetanjima, nakon godina i godina rada u neadekvatnim uvjetima.
Samo jos jedan dokaz da talent ipak na kraju uvijek bude nagradjen, bez obzira na to sto neki drugi manje nadareni imaju veze, vezice i bogate i utjecajne rodjake.

Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 00:23   #9
Da, Leonarda Boban ima dobrih stavri. Ima svoj stil ali opet moderan i originalan
 
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 00:23   #10
Quote:
Liberatore kaže:
Meni je ipak Leonarda Boban najbolja
Sta ta zena radi prekrasne stvari!
Ko bi se drugi kod nas sjetio tako necega??
Svidja mi se sto netko tako slijedi modne trendove

I jos je uspjela, unatoc svim predrasudama i podmetanjima, nakon godina i godina rada u neadekvatnim uvjetima.
Samo jos jedan dokaz da talent ipak na kraju uvijek bude nagradjen, bez obzira na to sto neki drugi manje nadareni imaju veze, vezice i bogate i utjecajne rodjake.

...ti se zezaš,jelda????
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 00:30   #11
zar mislis da bi se zezao????
pa to je zena Bana Bobana!

Dinamo
Liberatore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 00:56   #12
Mislim da je za tom Leonardom cirkus raspisao tjeralicu, ali kao što vidim prema postovima, još je na slobodi.
Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 06:26   #13
Sorry, al meni je Leonarda bas OK.
Jako slatkih stvari ima u butiku. Kad god nosim nesto njeno, dobijem komplimente i uvijek svi pitaju di sam to kupila.
Imam vec par narudzbi za stvari iz njenog butika kad drugi put odem u Cro.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 14:52   #14
Ivana Popovic...bila sam jednom u njenom "salonu" gdje sam imala priliku probati neke od njenih kreacija, koje sam ozbiljno namjeravala kupiti...i odustala.

Sve je to za jednokratnu upotrebu, znaci nema pranja, nema previse namjestanja, jer ozbiljno riskirate da ce se nesto od svega toga raspasti...a cjene? Katastrofa. Sve uglavnom ovisi o plateznoj moci pojedinca, drugim rjecima: cjena za mene ili za N.B. biti ce posve drugacija. Sve je stvar dogovora...

Ali molim vas, to je cirkus, a ne odjeca...underground klosh pod krinkom elitizma.

A L.B.? Kiki, to mozes napraviti doma sama, a ne za iszo placati soma i neznamkolkolove. Osim toga ona vecinu stvari ne radi sama, nego kupuje od drugih pa ljepi svoje etikete (ok, ovo je vezano nacelno uz nakit). Eniweyz...ko voli...
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 17:17   #15
..ne mogu izdržati,a da ne kažem još koju riječ o LB.
...uglavnom,poznam dečka koji radi za nju...osmišljava dizajn,konstruira krojeve,kroji i šije,sve to za 5000 kn mjesećno,a Lea na sve to daje svoj potpis...samo da ilustriram,jedna torbica košta 2000 kn,pa tko sad veli da se u cijeni ne plača samo njeno ime,koje dobro unovčuje...moja frendica je puno prije nje počela raditi one ukrašene cekere i prodaje ih još uvijek za 250-300 kn i ima dobru zaradu,a repromaterijal je isti,..zašto onda tako nabija cijene?...već sam jednom bila rekla što mislim o njoj ,a mogu i opet...tko puši nju ,puši njeno ime,a ne "njen dizajn"...
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 19:16   #16
stvari od ivane popovic znaju izgledati dobro ali i lose. nekak mi je ni vrit ni mimo. i cini mi se preneuravnotezenom da bi isla kod nje gledat stvari.i ta beskompromisnost mi je isto neprivlacna.lea potrefi dobrih stvari, ali ne vrijedi to tih para.vidla sam kod nje u ducanu japanke za 1000 i nesto kuna.japankice, nemas ih sto vidjet.sori, bejbe, to da radis sam rucno ne vrijedi upola toliko.
a zna li netko za onu ajlu hebib sto torbice pravi? te torbe mi super izgledaju...a ne znam gdje da ih nade. boudoir kad ce revija?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 21:03   #17
Quote:
Liberatore kaže:
Meni je ipak Leonarda Boban najbolja


I jos je uspjela, unatoc svim predrasudama i podmetanjima, nakon godina i godina rada u neadekvatnim uvjetima.
Samo jos jedan dokaz da talent ipak na kraju uvijek bude nagradjen, bez obzira na to sto neki drugi manje nadareni imaju veze, vezice i bogate i utjecajne rodjake.

A meni je rodica, a meni je rodica
Zapravo, žena od moga rođaka....
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 21:38   #18
Ja isto znam Leu...zapravo, moja mama je zna.

BTW, a sto vi mislite da Donatella Versace sama dizajnira??? Svi poznati dizajneri uposljavaju cijelu ergelu drugih dizajnera koji rade za njih.
Ne kuzim sto tu treba bit sramota.
Leonarda je prije svega bizniswoman i kako vidim dobro joj ide.
Also, za razliku od drugih razvikanih Zagrebackih butika, njene prodavacice su izuzetno ljubazne.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 21:43   #19
BTW, nije istina da ljudi koji kupuju L.B. puse njeno ime. Ja mogu kupit i Versace ili Gucci ili nesto drugo sa zvucnijim imenom od njenog, pa sam ipak odsetala u njen ducan i kupila par stvarcica.
Ne zbog imena, nego zato jer su stvarno stvarcice zgodne.
U Londonu definitvno nitko ne pusi njeno ime jer je zena totalna nepoznanica pa ipak uvijek dobijem komplimente kad nosim nesto njeno.
Znaci da ipak radi nesto dobro.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2003., 21:50   #20
vidim da se na temi o nekoj popovićki raspravlja o bobanki.

e pa moram priznat da sam gajila nešto predrasuda na temu iste.. pa me nije ni inspiriralo otić do iste
i prvi put sam tamo zakoračila sa našom pesicom (nakon pohoda kati balegarki) i moram priznat da sam vrlo ugodno iznenađena... modeli lijepi..nosivi... normalne cijene...

all in all

posipam se pepelom
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.