Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2005., 16:17   #1
Neckermann

ne znam dal je vec bila ova tema.uglavnom,je neko nekad nes narucival prek neckermana (mislim na obleku)?
kakva je kvaliteta,dal se ipslati itd?
dobila sam katalog,ima par simpa stvarchica al nikad nisam narucivala prek kataloga pa radje pitam.
thanx
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 16:39   #2
Bila je tema,potrazi malo !

Ja od njih narucujem samo posteljinu i sudje.I sprave za vjezbanje !Kaj se tice kvalitete odjece,neznam.Moja mama kupuje njihova odijela,ali ona ih nosi dvaput godisnje pa nije bas neko mjerilo!Meni se vise svidja otto i la redoute
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 16:57   #3
kupovala sam i u neckermanu i la redouttu, nama to vec nekoliko godina salju....
sve je to li-la
jedan paket donjih gacica se raspao nakon par pranja dok paket tangi koje su odlicne nosim mnogo dugo
kupila i par majica, stara neke kosulje sve skupa robica je onako ko iz nekog no name ducana (tu iskljucujem markice u La redouttu - oni imaju i esprit i nike i slicno...) cisto ok, nista posebno
ono sta je meni veci problem je sta na slici i na modelu to drukcije izgleda nego kad ti dodje doma
ali uvijek mozes vratit i dobijes pare nazad ak ti se ne svida
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 17:03   #4
nikad vise!!!

Narucivala sam jako cesto iz neckermana, i cist sam bila zadovoljna, do zadnjih dva puta. Prvi put narucila nesto oko Bozica... stiglo mi u 5. mjesecu (dakle sa jednog kraja Varaždina na drugi je putovalo punih 6 mjeseci!!!!!!) ... kad sam vec i zaboravila da sam nesto narucila. Naravno da sam im paket odmah iz principa poslala natrag po poštaru.

Bedastom nije jedamput dosta... Naručila i ja drugi puta... Cekala 2 mjeseca, puko mi film i poslala im mail...drugi dan dobila mail odgovr, i prije nego sam ga i procitala , poštar na vrata sa posiljkom.... da nisam meilala opet bi cekala kojih 6 mjeseci,.


Opci dojam . ... fakat neznam kaj im je došlo... prije je sve stizalo na vreme...

vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 18:09   #5
Da, u zadnje vrijeme im šteka dostava.
Ono što sym naručila i dobila, istina s zakašnjenjem je dosta kvalitetno. Doduše bile su to samo majice u dva navrata ali, zadovoljna sam kvalitetom.
Jegulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 13:25   #6
s robom koju sam naručila zadovoljna sam i sa cijenom i kvalitetom
nije me frka naručiti ako mi se nešto sviđa, a naručim poneki put od njih čisto iz razloga što određeni model u određenom broju u našim trgovinama je nemoguće kupiti. Kod njih nije problem veličina broja/model, a to se traži - bar ja.
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 14:01   #7
ja jos uvek 'cekam' posiljku iz decembra 2003
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 14:30   #8
Quote:
SaraTroroga kaže:
ja jos uvek 'cekam' posiljku iz decembra 2003
kojim putem naručujete?
ja telefonski ili prek interneta i uvijek je sve štimalo i stiglo!
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 17:36   #9
isto telefonski...cak sam ih i mailom pitala,ali mi nisu ni odgovorili
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 18:22   #10
Preko Neckermana nisam ali sam naručivala preko Quellea.Čeka se oko 3 tjedna.Tak ti oni i vele.A kvaliteta?Koliko para toliko muzike.Nije bog zna što,ali nije ni tak loše.
marsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 02:46   #11
Uredno naručujem iz Neckermanna, iz Quellea rjeđe, sve preko neta.
Majice nikad ne uzimam jer ne znam pogodit broj, sa hlačama i donjim rubljem sam prezadovoljna.
Čak i cipele tamo uzimam jer moje kopito (42) u Zg-u teško nađe pravu cipelu
Cipele su im isto jako dobre,a broj 42 je acctually br. 42, a ne talijansko govno broja 40 na kojem piše 41.

Dostava ponekad šteka no to je rizik kojeg prihvaaš ako naručuješ kod njih.

E da, imam i Neckermannov turbo-bez vrećica usisivač i mali ručni: prezadovoljna.


Ako još uvijek nisi stekla dojam da sam prezadovoljna, žao mi je
Real-BigMamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 20:26   #12
Ja naručim samo majce.Frka me naručit hlače,nekak mi je dupe van standarda
marsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 22:47   #13
Ja sam par puta narucivala...

ovak:

veste su u pravilu uzasno rastezljive i moze ih navuc i moja stara od 100 kila,

hlace su u pravilu prevelike.... barem u mom slucaju, jer kad narucim velicinu 34 uvijek su za dva broja prevelike.... (a nemaju manji broj)

Dobri su grudnjaci (oni iznad 130 kn), maje, kaputi i sakoi...

Uglavnom moras paziti od kojeg su materijala, a i da nije prejeftino...... jer zna biti ponekad caka!!!

No, uvijek mozes robu vratiti.
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 23:40   #14
Quote:
sora kaže:
veste su u pravilu uzasno rastezljive i moze ih navuc i moja stara od 100 kila,
znaci veste su nes tipa onih kaj ima za kupit u mercantoneu?
kupila sam jednu koja se tolko rastegla da mi dodje ko tunika.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2005., 00:41   #15
Naručila sam orbitrek te nekakvu odjeću preko neta. Sprava, koja košta 1000 kn srigla je nakon 10 dana, dok je odjeća stigla nakon ne znam koliko. Zvala sam ih da pitam šta je s time i tek mi onda poslali jer, nešto nisu imali na zalihama pa čekaju da to nešto dođe kako bi poslali cijelu narudžbu

Teško je napisati obavijest il' zvrcnut telefonom.

Inače, naručila sam čarape i kad sam ih dobila mislila sam kako je to za šape od jetija a ne za mene naravno, vratila sam ih i dobila manje koje su svejedno velike.

Majice i to nikad nisam naručivala jer to ipak volim probati. A i za onu cijenu koju imaju u katalogu radije ću otić u neki no name dućan i isprobati ono što kupujem.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 01:17   #16
Quote:
mrkvich kaže:
znaci veste su nes tipa onih kaj ima za kupit u mercantoneu?
kupila sam jednu koja se tolko rastegla da mi dodje ko tunika.
Tocno to!!!
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2005., 10:26   #17
Pazi na velicine ako ces narucivati...obavezno se izmjeri jer njihovi 36-38-40 itd. su nesto veci modeli.

Ali posteljina im je super
sugarfree30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2005., 11:10   #18
Quote:
Elektra kaže:
Inače, naručila sam čarape i kad sam ih dobila mislila sam kako je to za šape od jetija a ne za mene naravno, vratila sam ih i dobila manje koje su svejedno velike.
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 20:17   #19
neckermann

jel tko ima iskustva s narucivanjem robe kod njih?kakva je kvaliteta?da li su velicine radene prema sitnijem ili krupnijem kalupu?koje su procedure oko dostave?tnx unaprijed
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 23:03   #20
imam njihovu pidjamu i kucni ogrtac i zadovoljna sam. velicine su iste kao i u ducanima, inace nosim 36-38 pa sam tako i narucila, i odgovaralo mi je. uostalom, na kraju kataloga imas objasnjenja mjera i opisano je kako se treba mjeriti. roba ti dodje za 15-20 dana, nekada i ranije, platis kad dobijes. nacini placanja su ti u katalogu. mislim da nisam nista zaboravila.
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.