Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2009., 08:28   #81
znam da tečaj arapskog imaju Lapsus i Berlitz. za ostale ne znam.
__________________
Ambivalent? Well, yes and no....
Oću neki nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 17:32   #82
poduka stranih jezika - oglasnik

pozdravljeni!
Znate li mozda neki online-oglasnik gdje se moze predati oglas za poduku/instrukcije iz stranih jezika? koji su najpopularniji oglasnici za takve oglase?
poticaj_lj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 18:00   #83
Cure ja vam mogu preporučiti StudioNet u Martićevoj, moja iskustva sa njima su pozitivna i zadovoljna sam sa profesoricom, a nisu ni skupi, tečaj im dođe 1990 kn, mislim da je fond sati 60. Uglavnom imaju web stranicu pa pogledajte sve što vas zanima
www.studionet-prijevodi.com
Valys is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 15:45   #84
Pozdrav,

malo sam googlao u potrazi za školama stranih jezika u Splitu te našao nekoliko kao Eduka, Jantar, CSJ ali zanima me vaša preporuka. Još bolje ako je netko pohađao pa može reći iz osobno iskustva. Znači za odrasle, negdje gdje je ugodna atmosfera, gdje se relativno brzo i kvalitetno mogu naučiti osnove komuniciranja, a opet da nije preskupo. Jezik nije važan (tražim iz hobija), mada je prednost ako nude egzotičnije kao jap. ili rus., te također je prednost ako nude ubrzani tečaj.

Zahval unaprijed
__________________
--- WIKI IS YOUR FRIEND ---
mako is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 18:08   #85
Talijanski Institut za Kulturu ili Dante Alighieri?

100 puta bolje Talijanski Institut za Kulturu!!!!

Svi profesori su izborni govornici, nema Berlitza uopće, a neki su baš cool!!!!

rubes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 12:14   #86
ajde nije valjda da niko nema nesto za rec o skolama u splitu...

odg momku- i mene zanima!
DailyProphet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 13:01   #87
A zna li netko slucajno tko poducava francuski u Splitu, a da nije skola, nego privatno? Skolu ne bih, jer pretpostavljam da skola ima nekakav program, koji vrijedi za sve ucenike, a ja sam malo specifican slucaj.
Govorim vec dobar broj jezika i proces savladavanja gradiva mi je daleko ubrzaniji od prosjeka. Zato ne zelim da me skola koci, treba mi nesto individualno.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 22:40   #88
Kramer i Kramer - tu sam ja išao(eng.), ne znam kojih sve jezika ima, pogledajte si...
Karlovsky120 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 22:42   #89
jel zna netko za školu u Rijeci koja ima španjolski a da je ok? i da idu od smaog početka, a ne neki napredni stupanj?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:37   #90
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
A zna li netko slucajno tko poducava francuski u Splitu, a da nije skola, nego privatno? Skolu ne bih, jer pretpostavljam da skola ima nekakav program, koji vrijedi za sve ucenike, a ja sam malo specifican slucaj.
Govorim vec dobar broj jezika i proces savladavanja gradiva mi je daleko ubrzaniji od prosjeka. Zato ne zelim da me skola koci, treba mi nesto individualno.
Jesi razmišljala o online tečaju? Sama biraš kad, što i kojim tempom ćeš učiti...
Vidi na portalu www.edukacija.net - imaju varijantu s mentorom i bez.
gil.galad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 23:49   #91
izvorni govornik nije uvijek dobra stvar jer često nisu profesori jezika i ne znaju koje stvari Hrvati griješe u učenju talij. niti kako prenijeti znanje, oni su ok za proširivanje vokabulara ali ako ti treba pojačati gramatiku možda je bolje naš prof koji će ti znati i objasniti zašto je nešto tako a izvorni govrnik na to ne obraća pažnju i često kažu meni je tako prirodno reći pa ja tako kažem, a ti sad shvati zakaj je tu određeni ili neodređeni član.... izvorni govornici će ti znati reći riječ koju poželiš što nije slučaj sa našim profesorima jer ipak ne možeš očekivati da netko tko nije izvorni govornik zna sve riječi...

a što se tiče škola ja sam kao prof talijanskog ipak za Dantea- naša škola (da malo gospodarstvo potčemo-iliti kupujmo hrvatsko!!!) i ima i tamo izvornih govornika, (ako baš želiš) sjećam se jednog muškog profesora koji je bio dosta zabavan, i preko njih možeš i na izlete i mislim da se možeš prijavljivati na stipendije koje oglasi institut!!! Bila tamo na praksi i znam da su satovi super, iako je ambijent tako-tako, naravno tv, dvd, i ostalo su danas standard...
__________________
preživi danas da bi uživao sutra!
mr.twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 16:05   #92
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
A zna li netko slucajno tko poducava francuski u Splitu, a da nije skola, nego privatno? Skolu ne bih, jer pretpostavljam da skola ima nekakav program, koji vrijedi za sve ucenike, a ja sam malo specifican slucaj.
Govorim vec dobar broj jezika i proces savladavanja gradiva mi je daleko ubrzaniji od prosjeka. Zato ne zelim da me skola koci, treba mi nesto individualno.
imaš u marmontovoj francusku alijancu,meni je sestra tamo išla i ima samo riječi hvale
addicted to m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 16:14   #93
eh da toplo preporučujem centar za strane jezike na prokurativama profesori su super,i dosta se toga nauči
addicted to m is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 09:17   #94
Koje su najbolje škole španjolskog u Splitu ili Zagrebu?
Mary Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 18:19   #95
Vidim da vec neko vreme nema odgovora, ali 'ajde da i ja probam...
Zanima me ima li u ZG-u kurseva katalonskog i(li) swahilija?
beogradjanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2009., 00:29   #96
Quote:
Marija073 kaže: Pogledaj post
Koje su najbolje škole španjolskog u Splitu ili Zagrebu?
hola, puedes matricularte en "Nova Varšavska", Ilica 31
BlueEyesOnly1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 14:33   #97
Je li netko išao na memoriu

Zanima me kakvi su testovi tamo kad se polažu? I kakva su iskustva s time?
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 15:23   #98
barem netko jel išao
timi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:26   #99
Strani jezici

Postovani,

zanima me koja je najbolja skola za obuku stranih jezika u Zagrebu, konkretno me zanimaju njemacki, engleski, i spanjolski jezik. Zanimaju me detalji o stupnjevanju, ukoliko netko ima iskustva.
Ne mislim na online ucenje, mislim na papirnate dokaze da znam govoriti ove jezike.
Da li su najbolje opcije British Council i Goethe Institut...Hvala na svim informacijama
WUSTENROT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 13:20   #100
Simpaticno mi je kako pises post kao sluzbeni dopis.
Nismo ti mi ovdje tako ustogljeni!
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.