Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2003., 18:18   #1
Question Ginekolozi - opći topic

gdje u Zg. ima dobra zenska ginekologica,ali ne privatnica...


___________________________________________
Kuc kuc
Moderatorska obavijest:

S obzirom da je riječ o velikom i šumovitom () topicu u kojemu svakodnevno kolaju preporuke, iskustva i informacije o ginekolozima iz svih gradova Lijepe naše, s vremenom je svaki grad dobio svoj topic o ginekolozima (well, barem ove dosad što ste otvorili) kako bi se lakše i brže dolazilo do potrebnih informacija, a ujedno i izgledalo preglednije.

Kako se na ovom topicu u zadnje vrijeme uglavnom nalaze upiti/odgovori vezano za ZG područje, još jednom skrećemo pozornost da postoje dva topica o ZG-u i to za privatnike i preko HZZO-a, pa vas molimo da njih koristite.

S vremenom je ovaj topic dobio malo drugačije značenje: komentiramo općenito rad ginekologa, ginekološke ambulante, opremu itd. Ne trebamo nužno spominjati imena ovdje. Zato služe zasebni topici.

Hvala na razumijevanju i ugodno forumašenje
Silvery


Zadnje uređivanje Silvery : 30.11.2011. at 16:16.
 
Old 05.05.2003., 18:37   #2
Ja sam bila jako zadovolja sa onom u Klaicevoj, dr. Sikanic-Dugic... treba ti uputnica...
LaTiTeA is offline  
Old 06.05.2003., 11:20   #3
višnja tadić, mašićeva, kvart maksimir...zena je apsolutni zakon
Lola is offline  
Old 06.05.2003., 11:20   #4
ah sorry, privatnica je...ali vrijedi svake kune i prima kartice
Lola is offline  
Old 06.05.2003., 11:45   #5
Quote:
Originally posted by Lola
ah sorry, privatnica je...ali vrijedi svake kune i prima kartice
Slažem se da je Višnja Tadić dobra , a ima jedna jednako dobra ili možda još bilja u bonici Dubrava - dr. sc. Branka Potlaček. Možeš s uputnicom, a možeš i bez. Onda su ti cijene niže nego kod privatnika.
north wind is offline  
Old 06.05.2003., 11:49   #6
Zašto mora bit žensko
Pozdrav od muške šovinističke svinje
PinkyBubble is offline  
Old 06.05.2003., 12:07   #7
nekak mi se ideja da mi frajer kopa po p, a nije mi decko ili muz, manje svida nego kad to radi zena. iako sam cula da cure vise vole ic muskim ginekolozima...hebi ga, nismo svi isti
Lola is offline  
Old 06.05.2003., 13:00   #8
Quote:
Originally posted by Lola
nekak mi se ideja da mi frajer kopa po p, a nije mi decko ili muz, manje svida nego kad to radi zena. iako sam cula da cure vise vole ic muskim ginekolozima...hebi ga, nismo svi isti
tak je! Meni je isto nekak draze da je zenska, jer iako postoji taj neki mit kak su muski najbolji ginekolozi ( ), meni je nekak normalnije da te zenska pregledava, ipak ona zna "iz prve ruke" kak je to sve
Kak da se muski doktor uzivi u bolne menstruacije, pms i sve ostale drazi zenskog zivota ??
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Old 06.05.2003., 13:08   #9
Brrrr, Tadić je majka mog prijatelja...svi su mi rekli da je žena odlična ali nekako ne mogu ići k njoj...onako, ne...brrr...

Što se Klaićeve tiče, nije li to samo za curice i srednjoškolke? Besides, kada sam bila tamo u SŠ zena (ima ih vise!) me tako izmesarila tak da Klaicevu ne bi nikome preporucila.

Dr.Bingula u Zeljeznickom domu (dom Zdravlja na Glavnom kolodvoru!). Cist pristojna zena. Fina. Nije privatnik.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 06.05.2003., 13:09   #10
Quote:
Originally posted by kinara
tak je! Meni je isto nekak draze da je zenska, jer iako postoji taj neki mit kak su muski najbolji ginekolozi ( ), meni je nekak normalnije da te zenska pregledava, ipak ona zna "iz prve ruke" kak je to sve
Kak da se muski doktor uzivi u bolne menstruacije, pms i sve ostale drazi zenskog zivota ??
Slažem se. Moje iskustvo s muškim ginekolozima je gore nego sa ženskim, barem što se tiče pažljivosti pri pregledu i poštovanja kao pacijentice. Muškarci su u načelu grublji i neljubazniji, a ima i pravih "mesara". Najviše mi idu na živce oni koji mi "popuju" i koji omalovažavaju žene i/ili ih verbalno ponižavaju, a takvih ima dosta. Premda mi je iskustvo sa ženskim ginekologinjama pozitivnije nego s muškima, moram priznati da sam i naišla i na jedan ženski izuzetak. Ta ne samo da me je vrijeđala i ponižavala nego me skoro krivo "izliječila" (privatnica), a ličila je na SS oficirušu. Da nije bilo jednog muškog ginekologa koji mi je tu pripomogao, tko zna kako bi me bila sjebala.
north wind is offline  
Old 06.05.2003., 13:24   #11
mozda je ovo predrasuda, ali muskarac te na neki nacin mora gledati kao zensku osobu i njenu p..i ne bi ga poslije voljela srest npr. na kavi .. koliko god ih vidio, ipak...
jednom sam doduse bila kod zene koja mi je prilicno otresito rekla "budes se ti skinula il kaj?!".. osjecala sam se grozno.
Lola is offline  
Old 06.05.2003., 14:25   #12
Jedina razlika sto se mene tice izmedju muskog i zenskog ginekologa je da te zena razumije, dok frajer nemre. Ali evo ja sam bila i kod muskog i kod zenskog ginekologa i muski mi je bolji!
Indi is offline  
Old 07.05.2003., 16:19   #13
Quote:
Originally posted by LaTiTeA
Ja sam bila jako zadovolja sa onom u Klaicevoj, dr. Sikanic-Dugic... treba ti uputnica...
Eh.. i ja idem kod nje..... odlicna mi je teta... uspijem se opustit i nemam traume kasnije....
I da.. ona je za curice i srednjoškolke.. al ja sam nastavila ici kod nje..... mislim da mogu doci svi....
Doria is offline  
Old 07.05.2003., 21:22   #14
Quote:
darin kaže:

Dr.Bingula u Zeljeznickom domu (dom Zdravlja na Glavnom kolodvoru!). Cist pristojna zena. Fina. Nije privatnik.
ja sam isto kod bingulice - i to na preporuku - al zadnji put, nedavno, kak je bila velika guzva doslovce me rijesila u nekoliko minuta. doduse, nisam bila narucena, vec uskocila zbog bolova. uglavnom, nisam uspjela niti jedno pitanje postavit do kraja jer me usred svakog prekinula. i nakraju sam imala samo recept u rukama i pojma ni o cemu.
ali danas smo slucajno na predavanju pricali sa ginekologicom iz dugava (juresa, dom zdravlja) koja nam je nevjerovatno strpljivo odovorala na sva moguca i nemoguca pitanja (koliko god nam se na pocetku cinilo da nam nema nist novog rec). moj prvi dojam je da je fenomenalna, tak da se selim kod nje.
i da, apropo bingule, od 6. mjeseca navodno ide u penziju
nusha is offline  
Old 28.05.2003., 15:27   #15
GINEKOLOG - omiljeni specijalist

cure, treba mi ginic. dobar. dosta mi je nadridoktora koji deru stotke eura po pregledu, a nis mi ne vele. mislim, sad sam dobro, al moram na godisnji remont.
gea is offline  
Old 28.05.2003., 15:28   #16
Grad?
Drzhava?
magic is offline  
Old 28.05.2003., 15:28   #17
sori, zagreb, rvacka
gea is offline  
Old 28.05.2003., 15:30   #18
pridružujem se potrazi.
ako još pride ima ugovor s fondom i nalazi se u zapadnom dijelu grada (zg), mojoj muci doći će kraj
mudrica is offline  
Old 28.05.2003., 19:10   #19
Bingula ide u penziju??? A fu...k! Jedva sam se negdje primirila...........kaj sad???

Ja ne bi mogla ici kod muskog ginekologa pa da je jedini na svijetu. Jako puno puta sam cula za verbalna omalovazavanja i razne sovinisticke komentare. Jedan je moju frendicu kad je dosla po anti-bebi pilule oprao kaj si ona misli (zena imala 20-tak godine, nije bas bila dijete) i da ona treba doma radjat, a ne se prasit okolo. Ja mislim da bi ga ja osamarila. Stvarno.
 
Old 28.05.2003., 19:29   #20
Quote:
asa kaže:
. Jedan je moju frendicu kad je dosla po anti-bebi pilule oprao kaj si ona misli (zena imala 20-tak godine, nije bas bila dijete) i da ona treba doma radjat, a ne se prasit okolo. Ja mislim da bi ga ja osamarila. Stvarno.
a meni je neki navodno cijenjeni ginekolog u domu zdravlja na
crnomercu na moje pitanje o pilulama odgovorio da mi to stvarno ne treba, jer kao nisam u braku pa se niti ne sexam toliko cesto...
nusha is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.