Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2003., 11:03   #1
Castor Troy
Registrirani korisnik

Castor Troy Avatar

Registracija: Apr 2003.
Diablo II [*]

Diablo II mi je zakon i igram ga otkad je izašao. Prvo sam igrao sa Paladinom, pa ga prešao sa sorsericom a trenutačno ga igram sa barbarinom. On mi je najdraži. Sada je na 33 Lvl i ima otprilike ovo: life oko 460, mana 70. Strenght na 110, dex. na 60 il tako nešto. oklop je na 199, Axe je 33-62 a damage sa leap attackom do 340. Resistances su sve na oko 50.

Ovo sam oisao u grubo al ću se potruditi detaljnije. Ajde djeco, navalite, pišite o svojim beštijama. I JOŠ SAMO NEŠTO: IGRA LI ITKO EXSPANSION I KAKO VAM SE ČINI. JELI DOSTOJAN ORIGINALA.
Old 06.05.2003., 11:08   #2
Babilon
Registrirani korisnik

Registracija: May 2003.
Ekspenžn Lord of destrakšn je jako dobar pogotovo su mi se svidjeli filmići koje dobiješ uz prilog, pa kad se Baal uživi u svoju spiku... Inače igram sa Assassinom i trenutno sam na 43. level no zbog obaveza sam malo zapostavio igru. Imam Str 110 Dex 120 ovo ostalo neka sića, ali zato imam nabrijane neke skilove poput shadow master...
Babilon is offline  
Old 06.05.2003., 11:09   #3
Babilon
Registrirani korisnik

Zaboravio sam na armor ---> oko 350 imam gothic plate sa četiri socketa koje sam dobro iskoristio....
Babilon is offline  
Old 06.05.2003., 18:18   #4
nobody knows me
Banned

nobody knows me Avatar

sjecam se samo levela 242 a ostalo je bilo samo prolazno.
nobody knows me is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 06.05.2003., 18:26   #5
Dr@xus
Banned

Dr@xus Avatar

Registracija: Jan 2003.
Lokacija: Evil, dark hole, where I can't even stretch my arms.
Nekrića svi podcjenjuju, ali on ruuuuula... Especially against Barb.
Old 06.05.2003., 19:17   #6
Dath_maul
Pacijent

hmmm....lvl.75 Barbarian ako se dobro sjecam...sa level 20+ Whirlwindom...srrrk

Old 06.05.2003., 22:55   #7
otprilike
otprilike

otprilike Avatar

Registracija: Mar 2003.
Maksimala u diablu 2 lod levela je 99.

Po meni je najlakse igrati sa nekromanserom pogotovu kad se predje na hell a lik mi je bez imalo skromnosti:

nekromanser Patriarch 66 level i po (sporo ide do jaja level od 50)
Itema imam svakakvih al sam uspio skupit sve od sigon's odijela(cize,rukavice,odijelo,kacigu,pojas i stit) pa sve zajedno kad se obuce daje poprilican resistant/beter magic item/defense i cega vec.
Al sto je najgluplje da mi to odijelo u sustini i ne treba jer sad hodam skuckan za nalazenje itema (sve sam qestove preso),imam oko 170 beter magic item.

furam Iron maiden za mele monster a za range decripfy a bone spirit mi je dosao na maksimalu 22 (20 maks) stim da mi daje ona 2 item.Corpse na 7.

Za nalazenje treba igrat na nightmare jer tu se jedino mogu naci dobre stvarcice uz obavezno beter magic item 70 pa navise.Na hellu nema nista.
Travinciali i Mefisto najbolje stvari daju al ih treba vise puta kilat.
Ja sam preko Mefista skucko sigon's odijelo.

Imam jos i barbarina na 51 level al je prilicno los ,jebga jaran mi rece da idem na whirlwind(vrtnja) al je to sranje na hellu jer nemozes pit bocice dok se vrtis.Uglavnom cojk doso do hella i stakno
otprilike is offline  
Old 06.05.2003., 23:26   #8
Castor Troy
Registrirani korisnik

Castor Troy Avatar

Registracija: Apr 2003.
Quote:
Imam jos i barbarina na 51 level al je prilicno los ,jebga jaran mi rece da idem na whirlwind(vrtnja) al je to sranje na hellu jer nemozes pit bocice dok se vrtis.Uglavnom cojk doso do hella i stakno
Ne znam jeli znaš za tu foru, al nabavi par itema sa steal mana and life i onda udri po whirlwindu. Kokaš gamad, a mana i life se pune.
Old 07.05.2003., 14:45   #9
Babilon
Registrirani korisnik

Mi može netko objasnit šts je to whirlwind?
Babilon is offline  
Old 07.05.2003., 14:54   #10
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

Registracija: Dec 2002.
level 92 barbar
level 90 amazonka
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 08.05.2003., 09:55   #11
driver
Registrirani korisnik

Paladin 78 lvl, nisam od pocetka imao neku posebnu strategiju razvoja lika, tak da mi je nekoliko bodova otislo u vjetar, al dobro, vise manje napravio sam od njega pristojnog zealota.
Iduci lik ce biti necro ili sorc, ali necu ga igrati dok ne izadje 1.10 patch.. btw, jel ima novosti oko patcha?
driver is offline  
Old 08.05.2003., 11:14   #12
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

poznavajući blizzard 1.10 patch bu izašel kad kinezi na mjesecu naprave stalnu bazu...
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 08.05.2003., 13:27   #13
driver
Registrirani korisnik

aha, znači ovog ljeta ako ne i prije...
driver is offline  
Old 08.05.2003., 21:52   #14
Gilad Pellaeon
Wanderer

Gilad Pellaeon Avatar

Pošalji poruku preko Skype korisniku Gilad Pellaeon
Expanzija je super! Original ne valja nista prema expanziji, u njoj su ispravljene mnoge velike greske, a i grafika je u visoj rezoluciji, tj. bolja.
Igram sa Druidom, na levelu 42, i cini mi se da je prilicno los na nightmareu, ili sam ga ja lose razvio.
Sada bih zelio poceti igrati sa barbarom, ali nisam siguran kako da razvijem lika, ima li savjeta?
Gilad Pellaeon is offline  
Old 08.05.2003., 22:05   #15
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

koliko sam čuo samo shapeshifter druid prolazi...

barbar? hehehe, dual wielding - mačevi naravno...
na svakom levelu 3 pointa u vitality, 1 dex, 1 strength...

magic itemi koji dižu strength i vitality...
sword mastery, frenzy, berserk (kad bersekaš onda switch na secondary weapons - mač i štit. berserk ti spusti defense na 0, ali štit ti daje chance to block).. imaš dosta korisnih skillova za barbara... warcries sam tek kasnije počeo upotrebljavat.. negdi na pola nightmarea...
slafko is offline  
Old 08.05.2003., 22:10   #16
Gilad Pellaeon
Wanderer

Gilad Pellaeon Avatar

A, ja sam pravio elementarnog druida, + meĐjeda i vuČine. u prijevodu : kako bi rekao satnik bertorelli iz allo, allo, what a mistake i make
I jos sam mu davao vecinu toga u strenght, a samo 5 pointsa , (sve do levela 41) u dexterity.
Old 08.05.2003., 22:12   #17
Gilad Pellaeon
Wanderer

Gilad Pellaeon Avatar

A, ja sam pravio elementarnog druida, + meĐjeda i vuČine. u prijevodu : kako bi rekao satnik bertorelli iz allo, allo, what a mistake i make
I jos sam mu davao vecinu toga u strenght, a samo 5 pointsa , (sve do levela 41) u dexterity.
Ali sam zato imao kacigu koja mi je replenishala manu za 30% + nesto i za life. To mi nije puno pomoglo, ali sam to shvatio tek kada sam ga neopvratno uvalio u govna !
Reci mi jos, koje je oruzje najbolje dati barbaru? i da li se stitovi isplate za njega?
Old 09.05.2003., 07:17   #18
slafko
wicked wizZard

slafko Avatar

Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
bude ti žao kaj u diablu nema helm ukrašen šarenim perjem..
slafko is offline  
Old 09.05.2003., 07:55   #19
driver
Registrirani korisnik

Naravno da je D2exp puno bolji od classic. A taj druid kao,i nije najbolje izbalansiran lik u igri (to bi navodno trebalo biti ispravljeno sa 1.10 ver.) pogotovo ako brijes na elemental damage, da si ga napravio kao summoning onda bi i mogao (mada tesko) sorat se po hellu a ovak zaboravi. Kreni sad sa barbarom a druida sejvaj dok ne izade patch.
driver is offline  
Old 09.05.2003., 18:27   #20
Kex Doomlich
The Sperminator

Kex Doomlich Avatar

Heh, zasad mi je najjača Nekra sa lvl 54 (malo sam ga zapostavio al stić ću do 99 keve mi). Umes Lament, Wall Of the Eyeless, armor iz najjačeg nekrićevog seta sa AC 800. Unique rukavice kaj dižu manu za 40%. Unique amulet +1 to all skills. Rites of Passage - Demonhide boots iz nekog seta. Drugog se ne sjećam, osim da imam gro čarmova i da sam dizo strenght do 100 da bi mogo koristit armor, a kasnije sve na manu.

Heh, za one koji neznaju. Iron Maiden + Blood Golem - kombo koji će vas učinit gotovo neuništivim na Hellu ( ali ne apsolutno neuništivim ).

Od jačih ličina imam i Ašašinu level 38 al sam počeo igrat s novom kojoj nabrijavam samo Burst of Speed i Claw Skill (ono kaj diže atak rating i dmg).Da vidite kako mala juri e (a oba skila su tek level 10). +jedan kobra strike da nebi bilo nismo znali
Kex Doomlich is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja