Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2005., 22:50   #1
Remenje

Prekopavajuc stare stvari nasla sam par predivnih remena (pojaseva ili kako god to zovete) i totalno se zaljubila u taj "modni dodatak". Imam nekoliko koznih i nesto vise onih platnenih ali sad sam u "pohodu na remenje". Nazalost sve sta mi se dopadne je totalno preskupo! Nisu normalni, pa necu remen platit koliko i traperice Daklem trazim savjet di u rijeci kupit jeftino remenje a da nije obicno, onako sa zakovicama ili nekim uzorcima, extra siroko ili extra usko blabla... sve van "kalupa". Koliko znam nema buvljaka po ri pa mi preostaju mozda jedino place? Hmmm... Anyone??
E da i svaki komentar o tom predivno modnom dodatku kao i linkovi na slicice je dobrodosao

ovaj recimo nije los

ili nesto ovako
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2005., 01:23   #2
Re: remenje

Quote:
hana kaže:
Prekopavajuc stare stvari nasla sam par predivnih remena (pojaseva ili kako god to zovete) i totalno se zaljubila u taj "modni dodatak". Imam nekoliko koznih i nesto vise onih platnenih ali sad sam u "pohodu na remenje". Nazalost sve sta mi se dopadne je totalno preskupo! Nisu normalni, pa necu remen platit koliko i traperice Daklem trazim savjet di u rijeci kupit jeftino remenje a da nije obicno, onako sa zakovicama ili nekim uzorcima, extra siroko ili extra usko blabla... sve van "kalupa". Koliko znam nema buvljaka po ri pa mi preostaju mozda jedino place? Hmmm... Anyone??
E da i svaki komentar o tom predivno modnom dodatku kao i linkovi na slicice je dobrodosao

ovaj recimo nije los

ili nesto ovako
Ovaj prvi sam vidjela na 5 razlicitih djevojaka u zadnja 3 dana. 12,95 Eura u Pimkiju u Grazu...
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2005., 14:45   #3
joj, ja isto obozavam remenje. ali isto tako ne dam za remen vise od 200 kn pa da je zlatan.
ja sam isto ovaj prvi remen vidjela na hrpi cura u zg-u. kaj ce ti to onda?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2005., 15:58   #4
Quote:
meg kaže:
joj, ja isto obozavam remenje. ali isto tako ne dam za remen vise od 200 kn pa da je zlatan.
ja sam isto ovaj prvi remen vidjela na hrpi cura u zg-u. kaj ce ti to onda?
vidis, vidis, ja ga nisam vidjela na nikome jos - mozda nisam dovoljno pazljivo gledala
anyway linkovi su tek tako, ne bi ja kupila bas te nego ono cisto eto tako neki link na koji sam naletila a da nije los...
meni je super stavit dva tri remena i kopcu ne naprijed nego sa strane ili otraga
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2005., 23:16   #5
imam ovakav slican remen sa prve slike i to vec par godina.kupila ga u top shopa po smijesnoj cjeni.
primjecujem da se dosta nosi ove godine.
vidila sam tako nesto slicno kupiti u ltb-a a bogme i na štandovima.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 00:41   #6
U topshopu ima zlatnih nekoliko vrsta, a ovih prvih ima po pazaru ko u prici i onih isto koznih ali ka pletenih sa okruglon metalnon kopcon u svin bojama.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2005., 10:43   #7
Obadva mozes kupiti po cijeni od 5 eura i nize. Mada mislim da ovaj prvi uopce nije kvalitetan, kao da je od nekog kartona napravljen. Nisam ni jedan kupila jer to ovdje svatko fura, a ja uvijek hocu nesto drugacije i remena imam jako puno i neizostavan su mi modni dodatak.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 17:15   #8
Question remen

inače ne volim nosit torbice kad idem van jer me sputavaju
super su mi one torbice oko struka (ne pederuše ) koje izgledaju kao remen sa nekoliko džepića...pa me zanima znali tko gdje bi to mogla kupit u zagrebu
thanx
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 18:43   #9
U Diesela san vidila tako nesto.Meni su dobri i oni ka mali novcanici s konopon pa ih zavezes sprida za petlju di provlacis kajis.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 22:40   #10
jesi vidjela možda koliko koštaju otprilike?
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2006., 22:45   #11
možda misliš na bisage, tog ti ima u indijskim dućanima u prolazu lovacki rog.stotinjak kuna otprilike.
__________________
whatever...
patlidžanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:35   #12
koja sam ja seljača - šta je to bisage?
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 14:54   #13
Quote:
Lili Marlen' kaže:
koja sam ja seljača - šta je to bisage?
Kaj nije to ono kaj stavljaš na konja? Ko torbica?
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 17:47   #14
pojma nemam
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2006., 08:42   #15
ma je, to je inace naziva za ono kaj se stavlja na konja ali i za remen oko struka koji ima na sebi torbice koje možeš micati po volji, a ima ih i koje su pričvršćene za njega.eto.
__________________
whatever...
patlidžanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2006., 23:24   #16
U Splitu sam vidila to po pazaru(trznice tipa Borongaj i Tresnjevka i sl. u Zg,placevi).
I stvarno je prakticno,lipi remeni,a na njima od iste koze mala torbica z amob i lovu,novcanik i ne bi stao...
Prakticno nadasve,a tamo ne znam je li kosta vise od 100kn
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2006., 08:50   #17
pogledaj u india shopovima, dođu oko sto kuna maksimalno
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 13:23   #18
u india shopovima su vjerojatnood platna, ha? nadam se da nisu šareni
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 14:12   #19
Quote:
Lili Marlen' kaže:
u india shopovima su vjerojatnood platna, ha? nadam se da nisu šareni

Koliko se sjećam nisu šareni, okrugli su, od nekog grubog platna su i oko 80 kn je cijena. Ja bih isto više voljela pravokutni, kožni, onak malo opasniji. Svojedobno (u lipnju) sam vidjela mrak smeđe, kombinacija platno koža bisage u Jurišićevoj u nekom butiku 50 m od DM-a (blizu nekog dućana zdrave hrane) al cijena je bila 400 kn. Too much :/
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 18:54   #20
Imaš ih u lovačkom rogu,80 kn,raznih boja i motiva,pravokutnog oblika.
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.