Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2003., 08:35   #1
Arrow Midsomer Murders / Umorstva u Midsomeru (1997-)

Evo opet krimi serije gdje glavnu ulogu glumi poznati glumac John Nettles.
Sjeca li se netko serije za djecu "Strasilo" gdje taj glumac glumi?
Uvijek je isao u potragu za svojom lutkom Sally.
Volim britanske krimice i ova serija mi je simpa. Nadam se da ima jos obozavatelja.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 12:33   #2
Ohhhh...baš se pitala kad će netko otvorit topic
Ubojstva u Midsomeru mi je genijalna serija..obožavam kako to Britanci rade...Ahhhh..nekad davno je na HTV-u postojala Ponoćna premijera i serije takvog tipa su se uvijek prikazivale..mnogo patim što toga više nema...Bili su Osumnjičeni s Helen Miren, pa onda ciklus serija napravljenih po romanima Minnete Walters (Kiparica, Ledana...)..moram napomenut da sam nakon njih pohrlila u knjižnicu i pročitala sve što su imali od takvih autora...

Hoću ponoćnu premijeru natrag..ionako je to bilo jedino što je valjalo na HTV-u..no da i dokumentarci
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 12:39   #3
Zašto evo opet? Kaj se počela opet prikazivati na TV? Kad?

Super su mi i Ubojstva u Midsomeru i detektiv Frost i Fitz i Osumnjičeni .. stvarno, to mi je definitivno najbolje što postiji na TV
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 15:02   #4
Subota

... prvi program, u 23.30 ako sve bude OK.
Frost mi je super, pa od Agathe mali belgijanac sa sivim stanicama Hercule, pa po djelima P.D. Jones Inspektor Dalglish, itd. I ja bih voljela reprize takvih serija, ali ipak ne prekasno.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 15:06   #5
Re: Subota

Quote:
ankada kaže:
... prvi program, u 23.30 ako sve bude OK.
Frost mi je super, pa od Agathe mali belgijanac sa sivim stanicama Hercule, pa po djelima P.D. Jones Inspektor Dalglish, itd. I ja bih voljela reprize takvih serija, ali ipak ne prekasno.
Ajme super, baš ti hvala .. da Dalglish mi je isto super, obožavam njene knjige
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 15:40   #6
Quote:
verica kaže:
Super su mi i Ubojstva u Midsomeru i detektiv Frost i Fitz i Osumnjičeni .. stvarno, to mi je definitivno najbolje što postiji na TV
Jesu To je jedino sto valja na HTVu Uzivajte, a ja cu narucit snimanje na kazete pa gledat na GO
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2003., 15:42   #7
Kako mozete to gledat?
__________________
I'm
Firearm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 07:58   #8
Quote:
Firearm kaže:
Kako mozete to gledat?
Vrlo lako...sjedneš pred televizor..istjeraš sve nevjernike iz sobe...uzmeš nešto za grickanje i uživaš
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 09:59   #9
Lako...

MI smo sicusni klonici velike Agathe i uzivamo u takvim pricama.
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 10:08   #10
Da, volim i serije snimljene po Agathi Christie - Poirot mi je odličan, ali problem s tim mi je što sam pročitala više manje sve njene knjige pa znam kraj što mi poprilično pokvari doživljaj
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 12:34   #11
Quote:
verica kaže:
Da, volim i serije snimljene po Agathi Christie - Poirot mi je odličan, ali problem s tim mi je što sam pročitala više manje sve njene knjige pa znam kraj što mi poprilično pokvari doživljaj
Pokvari to malo doživljaj, istina, ali meni je užitak gledati onoga Davida Sucheta kako glumi Poirota.
Tip je fantastičan
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 12:42   #12
Quote:
C'Tebo kaže:
Pokvari to malo doživljaj, istina, ali meni je užitak gledati onoga Davida Sucheta kako glumi Poirota.
Tip je fantastičan
ODLIČAN je .. inače nedavno je bio na TV onaj remake "Nazovi M radi umorstva" sa Michaelom Douglasom i Gwyneth Paltrow (i Viggom Aragornom Mortensenom) i trebalo mi je neko vrijeme da skužim da je policajac u stvari David Suchet - izgleda POTPUNO drugačije nego kao Poirot
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 13:06   #13
Quote:
verica kaže:
ODLIČAN je .. inače nedavno je bio na TV onaj remake "Nazovi M radi umorstva" sa Michaelom Douglasom i Gwyneth Paltrow (i Viggom Aragornom Mortensenom) i trebalo mi je neko vrijeme da skužim da je policajac u stvari David Suchet - izgleda POTPUNO drugačije nego kao Poirot
Misliš na Perfect Murder, gdje on glumi onog arapa-inspektora (bar mislim da je arap)?
Pa ja sam ga odma skonto

A gledo sam i jedan Poirot film, gdje je on glumio inspektora Japp-a (now THAT'S weird)
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 13:11   #14
Quote:
C'Tebo kaže:
Misliš na Perfect Murder, gdje on glumi onog arapa-inspektora (bar mislim da je arap)?
Pa ja sam ga odma skonto

A gledo sam i jedan Poirot film, gdje je on glumio inspektora Japp-a (now THAT'S weird)
Da, taj film, meni je bio užasno poznat ali ga nikako nisam mogla povezati sa Poirotom.

Ovo sa Japp-om je stvarno weird - tko onda glumi Poirota, Peter Ustinov?
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 13:22   #15
Quote:
verica kaže:
tko onda glumi Poirota
E, ne sjećam se više...
Davno je to bilo. Sjećam se samo da je Poirot glumio Jappa (tad još nisam ni znao kako se zove taj glumac, bio sam mali, ali već mi je tad fantastičan )
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 14:39   #16
Definitivno Ubojstva u Midsomeru su mi jedna od najboljih serija, ali vise nema novih epizoda.(Onih koje nisu bile na Hallmarku)
Poirot je legenda.
Jedino bih jos dodala Taggart, ali on, koliko znam, nije bio na HRT-u nego sam ga gledala na Hallmarku. Skotska serija koju bih sigurno stavila uz Ubojstva u M. i Poirota
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 14:46   #17
Quote:
viky kaže:
Definitivno Ubojstva u Midsomeru su mi jedna od najboljih serija, ali vise nema novih epizoda.(Onih koje nisu bile na Hallmarku)
Poirot je legenda.
Jedino bih jos dodala Taggart, ali on, koliko znam, nije bio na HRT-u nego sam ga gledala na Hallmarku. Skotska serija koju bih sigurno stavila uz Ubojstva u M. i Poirota
Taggart mi zvuči jako poznato, pa je moguće da je bilo na HTV.

Sjetila sam se još jedne serije ovog tipa koja mi je dobra: Dalziel and Pascoe
 
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 14:47   #18
Talking

Ovo gore sam bila ja
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 14:54   #19
Yes i meni je to super serija...Dobro su ekipu složili...
Meni je još jedna bila dobra Cadfael..mislim da se tako piše s Derekom Jacobijem koji glumi preteču detektiva u svećeničkoj odori ..pa Nijemi svjedok ...pa Forenzičarka Halifax..makar misli da su ovo novozrlandske (australske) serije
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2003., 15:00   #20
Ajme, da, kako sam mogla zaboraviti dr Sam Ryan i forenzičarku Halifax - Halifax mi je odlična, i jako zgodna (istina, malo 'baca' na Jasnu Zlokić). A Cadfael je super, Derec Jacobi mi je ljubimac još iz djetinjstva i serije Ja, Klaudije
verica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.