Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2003., 10:59   #1
Shopping u Beču

Vec duze vrijeme se spremam u Bec...poslovno, ali ofkors naslo bi se par minuta...do par sati za kupnju....pa me tako zanimaju neke adresice...ne mora, cak stovise ne trazim nis preskupo....vidjeh na internetu da tam ima Zarin ducan...jel imaju sve one krasne cipelice? Unaprijed zahvaljujem
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 12:42   #2
Graben, Kärntnerstr., Ringstrassengallerie (sve se nadovezuje jedno na drugo) - skupi i designer ducani.
Mariahilfer Straße (15-20 ak minuta pjesice od prvog) - sve i svasta, robne kuce, manji i jeftiniji ducani...

To ovak na brzinu.
Inace je Bec generalno skup.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 13:00   #3
Najdrazi soping mi je u Becu , idem tamo barem jednom godisnje za 3 dana zadnje 3 g.

Zara ima puno ducana, jako veliki je na Graben-u (kod Stefanove katedrale). Cipela bas nisu imali puno (kad sam ja bila prije kojih mjesec dana).

Pesica ti je sve drugo rekla. Za jest ima fini kineski restoran na Kartnerstrasse preko puta Miss sixty popnes se na prvi kat, jako su brzi i fini.
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 13:18   #4
fala curke...bila ja tamo daaavno i ostala mi je u sjecanju Mariahilf.....bum se prosetala...znam da je skup...nesto ce se valjda nac i za mene....

.....a za Graz je klasika, jelda...nem nekih "tajnih" aduta?
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 14:07   #5
Ja nisam bila nikad u Becu...ali pitala zi za Zaru...
Kad sam u Berlinu obavezno odem do Zare...imaju jako dobrih stvari,primjecujem jako kopiraju sa modnih pista,i to u detalje...
Roba im je i kvalitetna,peri-deri nista...
Cijene?...meni pristupacne.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 16:46   #6
Graz nis posebno. Kastner&Ohler, Jakomini platz sa njega ide Herrengasse, malo skuplje je u Bruehl&Sohne u Schmiedgasse (ta ulica isto ide s Jakomini placa), malo dalje od Bruehla je L'occitane (www.loccitane.com) meni jako draga kozmetika, sve prirodno, daleko najbolja krema za ruke. Za jest huh to ti bas neznam objasnit idemo na slow food u hotel do Kastnera ali tam di je kozmetika (taj izlaz), nesto skuplje ali hrana bozanska. I ofkors imas onaj soping centar na ulazu u Graz kod Ikee (mislim da je to Shopping centar West).
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 22:20   #7
Quote:
Gospon Pes kaže:
Graben, Kärntnerstr., Ringstrassengallerie (sve se nadovezuje jedno na drugo) - skupi i designer ducani.
Mariahilfer Straße (15-20 ak minuta pjesice od prvog) - sve i svasta, robne kuce, manji i jeftiniji ducani...

To ovak na brzinu.
Inace je Bec generalno skup.
Ovo kaj je rekla Pes. Hm, o skupoci ??? Pa mozda; al s druge strane ducani su puno bolji nego u Njemackoj...

Uglavnom - Mariahilferstrasse; a ak imas vremena odi u SCS (Shopping Center Sud) - to je izlaz iz Beca po autoputu. Tam imas sve ducane s Mariahilferstrasse (a i neke kojih nema na Mariahilferici) na jednom mjestu; malo je jeftinije a izbor je jakooooooo dobar... Ak ostajes prek vikenda subotom ti vozi bus iz centra za SCS i natrag (cak mi se cini da je besplatno) - ne znam kak je radnim danima

Kaertnerstrsse - cijene koma
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 23:30   #8
Kaj se nije kod Graza otvorio neki novi shopping centar?
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2003., 10:33   #9
Je sad je tam i Mediamarkt al o robici nisam nis vidla. Znam da se skrece prije Graza sa autoputa za neki grad na S (uf koje upute ), budem tatu pitala. Ja ipak preferiram Mariahilfe od shopping centara barem imas filing Beca .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 15:24   #10
Bec po defaultu nije shopping-grad i iako mozes naci gotovo sve sto ti padne na pamet, platit ces to puno vise nego negdje drugdje.
nina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 11:52   #11
[QUOTE]blondie_30 kaže:
[ a ak imas vremena odi u SCS (Shopping Center Sud) - to je izlaz iz Beca po autoputu. Tam imas sve ducane s Mariahilferstrasse (a i neke kojih nema na Mariahilferici) na jednom mjestu; malo je jeftinije a izbor je jakooooooo dobar...


...evo bila jucer i vratila se sa najljepsim trapericama na Svijetu....kupljene u Zari...40 eura....bit ce da je Zara postala moje novo svetiste...ima stvarno divnih stvari..cipela koje gledam na internetu vec pol godine...mrak

....nisam imala bas puno vremena pa sam obisla samo par ducana...nadam se da sljedeci tjedan idem ponovo...prvo ubadam ciklama roze cipele....250 kn, a u Zagrebu nema ni slicnih...Amen
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 17:36   #12
Vidim da je Leona vec bila u Becu, no svejedno sam htjela dodati (mozda ce netko drugi ici) da su nove trgovine gotovo posve unistile koncept skupe Kärtnerstraße i Grabena i jeftine Mariahilferstraße.

Najprije, u Kärtnerici su otvorena dva H&M ducana, postoji par Benettona, Sisley, Street One, Mango i Zara i na Grabenu Zara ~ to bi bili povoljniji ducani. Uz njih, od skupih ducana preostali su Steffl, koji je zaista bezobrazno skup, Riva, zatim Escada i Versace na Grabenu i dosta dizajnerskih na Kohlmarktu, koji je sad preuzeo vodecu ulogu medju ekskluzivnim ulicama u Becu.

S druge strane, iako se na Mariahilferstraße jos uvijek mogu naci jeftiniji ducani tipa H&M, Benetton, Street One i slicni, otvoreno je i dosta novih ekskluzivnih, u prvom redu robna kuca Peek&Kloppenberg, u kojoj nema sto nema, samo dizajneri, ali cijene su nebeske.

Tako da, kad se sve zbroji i oduzme, nema vise jeftinijih i skupljih kvartova. Trgovine su svugdje iste.

Tajna jeftinijeg shoppinga je u SCSu, kojeg je netko vec spomenuo. Naime, u samom gradu Becu su trosarine, kao i u Zagrebu uostalom, nevjerojatno visoke, sto podize cijenu robi i uslugama. Buduci da je dio SCSa smjesten na podrucju Beca, a dio na podrucju drzave Niederösterreich, tj. Donje Austrije, i trosarine su nize, sto znaci da su i cijene nize.

Ako nesto trebate (neku konkretnu adresu i slicno), javite mi se na PM, dugo sam zivjela u Becu, a i sad svakih par mjeseci odem na par dana, tako da sam relativno dobro obavijestena o novostima.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 22:35   #13
Princezo thanks na iscrpnom izvjescu...ako cu trebati informacije javim ti se...zasad me SCS zadovoljava....ja sam ti jedna od onih koja se voli fino obuci ali malo potrositi...naravno imam i ja svoje ispade, ali u zadnje vrijeme se suzdrzavam....odem u duckas, vidim i doma sasijem.....pogotovo ljetne stvari...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:25   #14
Shopping u Becu

Dakle, dolazim doma iduci tjedan i trebam kupit neku elegantnu haljinu! posto za to imam samo jedan dan zakjlucila sam da mi je najbolje zaletit se do Beca. E pa moje pomodarke tu vi uskacete- GDJE DA IDEM???
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:24   #15
mariahilferstrasse,ko nasa ilica samo punoooo veca
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 23:40   #16
ma jok,odi kod crkve,u centru blizu mcdonaldsa je ducan,imas od maxmare i escade preko bossa i gabbane...to ti trazis jel da?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 01:06   #17
da. znam da je oko katedrale .. tj bilo je kad sam zadnji put bila mislila sam jel ima sta novoga?
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 01:54   #18
ja ne snimih nis....ak ti je ovaj lame,setnja bejbe,ja sam setala becom po 9 sati i trazila krpice
jeidno sam rucala u onom malom japansko/kineskom restacu
meni za 4 eura a ubijes se
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 01:56   #19
ma ja nisam bila u becu negdje godinu dana tako da sam mislila da se mozda nesto novo otvorilo- neki novi centar sa dobrim markama da ne lunjam po gradu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 11:18   #20
Definitivno Peek& Cloppenburg- ali ne ova loša verzija koja postoji kod nas, već ona prava- imaš ga u Maria Hilfer strasse i dučan je predobar, tamo ćeš ziher naći što tražiš.
mind the gap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.