Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2009., 11:44   #221
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ja sam tražila u blizini jaruna nešto, ali nisam našla ništa ogovarajuće....
Isto živim na Jarunu i idem u Vitu kod rotora, i skroz sam zadovoljna- imaju barem 3 termina dnevno, instruktorice su stručne i dobro rade Čisto je i uredno- od dvorana, wc-a, tuševa... Jedina zamjerka je što je gužva, čak ne toliko u grupama, nego u svlačionici

Cijena je 350kn, ali ne postoji ograničen br. dolazaka i nije određeno u koji termin moraš dolaziti
Osim pilatesa, u tu cijenu idu i ostali grupni treninzi - tj. sve vrste aerobica + cycling
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 12:33   #222
vidite li rezultate

htjela bi se upisat na nešto: pilates, aerobik, step ili sl. pa me zanima kako je s pilatesom, kad počineš vidjet rezultate i kakvi su tj. gdje ih vidiš na tijelu?
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 14:24   #223
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post

također me još uvijek zanima Studio Pilates Asje Petersen u teslinoj....ako ima netko tko tamo ide...

tnx
bila sam tamo...radi se u malim grupama, čini mi se jako dobro, zapravo mi se čini najbolje od ovoga gdje sam dosada išla gledati....ali sam odlučila ići tek na jesen jer se tada formiraju grupe....a kako ja nisam nikad išla na pilates, htjela bi početi s grupom koja je formirana od početnika...međutim, još moram vidjeti kako je u Sixth sensu i Body & mindu...pa ću se tek onda odlučiti gdje ići....

inače, ovdje 1 trening traje 55 min...

a ako nekog zanima (jer nema na netu), mjesečne cijene za vježbanje u grupi su:

mat 1 x tjedno --> 300 kn
mat 2 x tjedno --> 600 kn

chair 1 x tjedno --> 360 kn
chair 2 x tjedno --> 720 kn

reformer 1 x tjedno --> 580 kn
reformer 2 x tjedno --> 1160 kn


također imaju i power yogu...1 trening traje 90 min...cijene mjesečno za grupu su:

1 x tjedno --> 300 kn
2 x tjedno --> 600 kn
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 17:10   #224
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
još moram vidjeti kako je u Sixth sensu
bas me zanima sto ces reci, tamo bi mi isto bilo ok ali nemam pojma kakva je situacija kod njih
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 10:15   #225
bok, ljudi.. znate li mozda gdje mogu kupiti dvd pilates s vjezbama ili skinuti download, ja sam iz malog mjesta i tu nema kod nas gdje ici vjezbati???
hela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 18:43   #226
ja isto doma vježbam, previše para mi je u centrima.. probaj si skinuti preko torrenta nešto..na youtube-u ima dosta toga..a evo ti i par stranica:

ova je na engleskom(ovdje imaš dosta videa s vježbama): videojug

blog na hrvatskom (ako si početnik u pilatesu): pilates
Hellion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 21:32   #227
Exclamation Centar Silueta

zanima me jel netko čuo za centar silueta na vrbanima III....tamo ima pilates, cijena je 160 kn za 2 x tjedno, 200 kn za 3 x tjedno....to sam čula od frendice, ali još nisam provjerila....idem tek idući tjedan jer nemam vremena sada....pa ako netko u međuvremenu više sazna, nek javi...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 21:36   #228
Quote:
Sheena the Punk kaže: Pogledaj post
Bila sam na BM-ovoj stranici i čini mi se dosta skuplji od ostalih pilates studija? Jednom tjedno je 260Kn!
mislim da je Studio Pilates u Teslinoj najskuplji centar u Zg

mat 1 x tjedno --> 300 kn
mat 2 x tjedno --> 600 kn

chair 1 x tjedno --> 360 kn
chair 2 x tjedno --> 720 kn

reformer 1 x tjedno --> 580 kn
reformer 2 x tjedno --> 1160 kn


no BM ga slijedi u stopu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 22:23   #229
i u BM bi stavili istu cijenu da ih lokacija ne zeza
ipak se ne mogu mjeriti s teslinom
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 05:04   #230
Obozavam pilates. Doduse, nikada nisam radila sa nekim profesionalcima, samo uz dvd (winsor pilates) i toplo preporucujem.
Imam sledece-
Ovaj ima dve vrste u sebi- jedan workout je stojecki, kao neki ples fazon (zanimljivo je i stvarno daje rezultate ali za nas koji nismo bas plesacki nastrojeni i nije lak za pracenje), i drugi workout je za lezecki, za celo telo (oko 20tak minuta). Iako izgleda lako, zaista nije. Svaka vezba se oseti samo tako i daje odlicne rezultate. Preporucuje se koristenje tegica.
Ovaj je malo zeznut dok se ne navikne, u pocetku sam se plasila da ce mi guma skliznuti sa noge i klepiti me po nosu.
Ubitacan. Zaista ubitacan. Neke vezbe nisam mogla uraditi prvi put.
Jako, jako dobar. "Napada" zadnjicu, kukove, unutrasnje delove nogu itd.

Sve ih toplo preporucujem, mislim da se mogu downlodoad. preko nekim torenata i ostalih cuda (ne razumem se bas u to) ali vredi ih potraziti A cak i da ih narucite preko ebay, vise se isplati nego ici na neke casove sa ko zna kakvim instruktorima. Ovako mozete vezbati u koje god doba dana vam se cefne.

Inace, pilates kao pilates je odlican. Nauci te kako da pravilno dises, da je vazno kontrolisati "power house" tj stomak i da je svaki pokret vazan.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 17:08   #231
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
zanima me jel netko čuo za centar silueta na vrbanima III....tamo ima pilates, cijena je 160 kn za 2 x tjedno, 200 kn za 3 x tjedno....to sam čula od frendice, ali još nisam provjerila....idem tek idući tjedan jer nemam vremena sada....pa ako netko u međuvremenu više sazna, nek javi...
Ja sam već preko godinu dana u silueti, cijene su ti mislim 2xtjedno 180, s tim da ti je +20kn za svaki dan više - znači max 5 dana u tjednu 240kn.
Prostor je mali, tako da su grupe po oko 10 ljudi, trenerica je jedna - mislim da su 2 termina dnevno - u 19h i 20h...atmosfera opuštena skroz...
u svakom slučaju-ja zadovoljna.
xdix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:57   #232
cijena od 240 kn za 5 x tjedno je odlična....

radi se samo na podu ili imate i sprave...jel vas u grupi bude više od 10 ili je to max....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 20:41   #233
Wink

na Rudešu je otvoren novi aerobik centar u hotelu Gaj, cijene su rakođer jako povoljne, cura koja vodi je odlična
_Mali_Medo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 16:04   #234
Cool Dešru??

Quote:
_Mali_Medo_ kaže: Pogledaj post
na Rudešu je otvoren novi aerobik centar u hotelu Gaj, cijene su rakođer jako povoljne, cura koja vodi je odlična
Ne znam da ovome treba vjerovati, ja sam bio ondje, nije mi se činilo da znaju što rade. Kad sam tražio program vježbi, dali su mi meni. Nije mi to baš čisto. Konobarica u restoranu nema pojma da je tamo neko vježbalište.

A i to je u Rudešu, gdje je taj Rudeš uopće, je li to jedno od prigradskih naselja? Čujemo da igraju dobar nogomet, ali hej, Rudeš??!?
ZiggyStardust is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 17:34   #235
uh ja jako volim pilates. dobila sam jedan predobar dvd koji se sastoji od 5 razlicitih vjezbi za razlicite dijelove tijela po 10 minuta. svaki dan vjezbam po pola sata, to su su vjezba za trbusne, bedra i guzu, ramena i prsa, one za sagorijevanje kalorija i vjezbe za fleksibilnost.

zakon dvd
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 09:56   #236
vježba li netko u bm pilates studio u splitu, skuplji su od ostalih, pa me zanima zašto/isplati li se
Nacrtana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 17:03   #237
Quote:
zabranjena kaže: Pogledaj post
uh ja jako volim pilates. dobila sam jedan predobar dvd koji se sastoji od 5 razlicitih vjezbi za razlicite dijelove tijela po 10 minuta. svaki dan vjezbam po pola sata, to su su vjezba za trbusne, bedra i guzu, ramena i prsa, one za sagorijevanje kalorija i vjezbe za fleksibilnost.

zakon dvd
kako se zove?
se može skinut sa neta ili si ga kupila?
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 21:52   #238
dobila sam ga, ne znam dali se moze di skinuti, zove se: 10 Minutes Solution Pilates, evo bas cu pogledati na netu ima li ga.

vjezbe su odlicne, a ako se vjezba redovito tjelo se moze utegnuti za dva-tri tjedna. neke vjezbe su u pocetku jako teske, neke ni ne mozes pravilno napraviti ali sve naucis s vremenom

Zadnje uređivanje zabranjena : 22.03.2009. at 23:08.
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 22:26   #239
evo i slika mislim da ga mozes naci na netu:


Zadnje uređivanje zabranjena : 22.03.2009. at 23:08.
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 23:57   #240
tnx
blaenka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.