Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2021., 11:14   #1
Arrow Squid Game (2021-)

Quote:
456 ljudi, koji su svi u životu imali financijskih problema, pozvano je na misteriozno natjecanje u preživljavanju. Natječući se u nizu tradicionalnih dječjih igara, ali sa smrtonosnim zaokretima, riskiraju živote da bi se natjecali za nagradu od 38,5 milijuna USD
IMDb

Written and Directed by: Hwang Dong-hyuk

Starring:
- Lee Jung-jae
- Park Hae-soo
- Wi Ha-joon

Country of origin: South Korea



antoinev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2021., 16:02   #2
bonbončić.

prva epizoda je sasvim nešto posebno. Kao neki korejski Black Mirror, ali bolji.

i druga i treća su vrlo dobre.

Odlično je ovo zasad
horatius is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2021., 16:58   #3
Pogledala sve! Odlicna necu nista spojlat dok ostali ne pogledaju!
Rearviewmirror is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2021., 22:56   #4
Ja sam trenutno kod 5. epizode, zasad dosta dobra.
inicio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2021., 12:14   #5
Idem gledat sad. Trailer na netflixu djeluje extra a i ocjena je dobra.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2021., 14:29   #6
Ja sam pregledao sve, do 5 ujutro sve u jednom pregledao, meni je odlicna. Necu ni ja nista pisati dok svi odgledaju, ali po meni itekako vrijedi pogledati.
inicio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2021., 19:37   #7
Ja u dva dana pogledao svih 9 epizoda. Meni je serija baš fenomen. Odlična i zanimljiva.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2021., 21:13   #8
Ja pogledao 5 epizoda i odlicna mi je serija bas drzi paznju…

Ono preko cega im ne mogu proc jest da nitko nije osjetio miris cigareta kad je ona luđakinja pusila te onu dok se provlacila kroz ventilacijske cijevi gore a s obzirom da ta njena ekpsedicija nije nesto uopce bila bitna za radnju mogli su je i izbacit…

I nisu mi dosljedni sta se policajac doslovno kako mu šune pretvara (malo u krug, malo u pravokutnik) te da to nitko ne moze skuzit…

Ostalo, savrseno i uzasno napeto

Ovaj dio s prodajom organa je bio odlican bas me zanima kako misle zavrsit ovo, za sada je pre napeto i zanimljivo

Imam feeling da je onaj broj 001 umijesan u cilu ovu pricu previse mi je dobar i posten da bi bio samo zrtva igre…

Sad me zanima plot s VIP osobama
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2021., 22:11   #9
Ne privlači me na prvu, a opet ne mogu odoljeti pogledati barem par epizoda.
FuzzBall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2021., 22:33   #10
Vidjela je da kuhaju šećer i rekla onom burazu pa je on skužio koja je igra u pitanju i izabrao trokut. Da nije znao informaciju o šećeru možda mu ne bi sinulo i uzeo bi teži oblik.

Ni meni nije jasno za policajca kako ne kuže da se mijenja.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2021., 14:58   #11
pogledala prvu (bez spojlanja, samo da vidim sto su se svi zivi nalozili na ovo) znala sam da slijedi neko "iznenađenje" kad su korejci u pitanju, ali opet ...

doduse i u onim njihovim treši ljubić serijama zna biti tih wtf did i just watch trenutaka koje nitko drugi ne bi napisao, pa sto ne bi i u igranju djecjih igrica
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2021., 17:39   #12
Previse utakmica u nogama imam s ovakvom vrstom serije da me vise mogu šokirat s krajem

Za one kojima se svidjela ova serija neka pogledaju film “Exam”, manje brutalniji svakako

Igre u drugom dijelu sezone su mi bile losije nego u prvom, al sve skupa je to odlicno napravljeno… iako na puno toga nisu dani odgovori, stoga se nadam drugoj sezoni

Jedini šok koji mi je bio jest kada je organizator skinuo masku ispred policajca na litici i nadam se da ce bit druge sezone da doznamo vise o njegovom liku…

Vip gosti su na kraju ispali klasicna americka prica… bogata smeca koji s lovom mogu sve sta hoce (ocekivao sam nesto vise)

Jedna od iconic scena mi je kad luđakinja uvati onog odvratnog krimosa i skupa ih odvede u smrt

Nez nikome imena jer su korejska al od glavnog lika prijatelj mi je isto bia ljigez na kub (pogotovo sta je ucinija onom pakistancu i onoj curi)… zasluzio je kaznu koja ga je docekala…

Sve u svemu, simpa serijica ako u drugoj sezoni ispadne da je policajac prezivia, momentalno cu prestat gledat
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2021., 19:24   #13
PAZI SPOILERI!

Pa realno zašto bi bilo glupo da je preživio? Prvo znamo da ga je upucao otac i vjerojatno je ciljao mjesto na tijelu u koje će pucati nadajući se da će ovaj pasti u vodu i preživjeti...tako da, meni bi bilo sasvim logično da je preživio.

I da, malo mi je glupo kad skine masku, gubi se ta jezivost, bolje da nismo vidjeli čovjeka iza te maske, to mi je bolje i napetije. Mene zanima tko je naslijedio tvorca Igara...jel on ili je ipak netko drugi...
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2021., 19:30   #14
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Previse utakmica u nogama imam s ovakvom vrstom serije da me vise mogu šokirat s krajem
Bravo Apolon vide se utakmice u nogama
Ja sam pocela tek sumnjat kad sam vidila da kad je policajac pregledavao one registratore i otvorio registrator - pocinje sa 002

Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
PAZI SPOILERI!

Pa realno zašto bi bilo glupo da je preživio? Prvo znamo da ga je upucao otac
sta nije brat
Rearviewmirror is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2021., 19:36   #15
Ne znam još što mislim o kraju...ali SPOILERS: brat policajac je sigurno živ jer ga je Byung-hun upucao samo u rame. Btw nisam uopće znala da on glumi u seriji!
luthien1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2021., 19:52   #16
Je je, brat je, ne znam odakle mi otac upao u priču
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2021., 21:26   #17
Quote:
Rearviewmirror kaže: Pogledaj post
Bravo Apolon vide se utakmice u nogama
Ja sam pocela tek sumnjat kad sam vidila da kad je policajac pregledavao one registratore i otvorio registrator - pocinje sa 002
Ali cak i da nemas utakmica medju nogama mozes skuzit, znaci svakog natjecatelja kojeg su ubili ti prikazu kako mu prosviraju mozak ili ih izresetaju u prsa.. a jedino kod 001 vidis glavnog kako odlazi i cuje se pucanj a ne vidi se tijelo 001 prije bi me uvjerili da nije on tipa da je “napustio” natjecanje zbog operacije mozga ili slicno…

Al svejedno lajkam seriju

@dyma:
Pao je s ogromne litice u more koje je udaljeno od obale 382929 metara… niti ima kisik niti ista… znaci sanse da prezivi su jako jako male…al naravno ako bude druge sezone da ga budu ozivili.. moraju nam dat pricu njegovog brata.. uzasno me zanima zasto je ostao na otoku nakon sudjelovanja, garant je pobjedio
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2021., 21:58   #18
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
uzasno me zanima zasto je ostao na otoku nakon sudjelovanja, garant je pobjedio
Evo mene opet s registratorima pa pisalo je u jednom, onom iz 2015 da je brat pobjedio, tako zavrsava neka epizoda. Jedino je sad pitanje zasto je ostao, mozda se isto dogodi i sa ovogodisnjim pobjednikom
Rearviewmirror is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2021., 20:24   #19
A možda je bio materijal za vođu i premudar pa se svidio starcu?
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2021., 18:30   #20
Nikako mi nije jasan samo ovoliki hype za seriju. Sami trailer i premisa su bili interesantni i obecavajuci. Na kraju moze se reci da jeste drugacija i samim tim primamljivija od ostalih, ali da zanemarimo predvidljivost nakon par epizoda puna rupica i nelogicnosti.
Po meni mediocre i imao sam puno veca ocekivanja, mogu to Korejci puno bolje.
I thank You is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.