Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 09:31   #2681
Quote:
I am Morgan kaže: Pogledaj post
ja sam se strašno razočarala u vichy.loreal mi je inače kaj se tiče kozmetike koma, avene mi je bio ok ali ne volim onaj filing da mi krema ko da ostavi neki tanki film na koži, i onda kad metnem puder mi se pokoža mi je isto tako malo masna, malo suha, pa tu i tamo neki potkožni prišt
ne znam više kaj da radim.
ovo od puža koliko mi zvuči bljak toliko si brijem da bi mi moglo biti ok za kožu, samo se nadam da ne smrdi.
e marina daj mi pliz info-jer si mogu naručit neki tester od njih da malo vidim kakvo je jer ne bi baš lovu davala za nekaj što ne znam jel valja
Gđo Morgan, ta krema od puža, tj.gel Celltone, ne bi vjerovala, ali fakat super miriše. Brzo se upije, ja sam je znala nanositi po 3 puta dnevno, ne samo na lice, nego i na ruke...A za testere ti ne znam, možda da odeš na njihovu stranicu pa pogledaš...
Maariina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:20   #2682
Da li netko zna postoji li nešto od Neutrogene za lice, a ne samo mlijeko za tijelo...danke sehr na odgovoru
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:43   #2683
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
Da li netko zna postoji li nešto od Neutrogene za lice, a ne samo mlijeko za tijelo...danke sehr na odgovoru
Da, ali ne znam ima li kod nas... Pogledaj u Mülleru, prije je bilo krema za osjetljivu kožu, dnevna i noćna
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:52   #2684
A nešto slično Neutrogeni ako ne nađem u Mulleru?..znači, nešto što ni najjači vjetar neće moći isušiti
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:08   #2685
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
A nešto slično Neutrogeni ako ne nađem u Mulleru?..znači, nešto što ni najjači vjetar neće moći isušiti
Ja znam da Neutrogena ima svoju klasičnu kremu u obiteljskom pakiranju,moj muž je koristi i ok mu je,mislim da je ima svugdje za kupiti. Neke posebne za određena stanja kože ja nisam kod nas našla,jedino na Ebayu i ako Muller nema šta novo u ponudi
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:18   #2686
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
A nešto slično Neutrogeni ako ne nađem u Mulleru?..znači, nešto što ni najjači vjetar neće moći isušiti
Ako se dobro sjećam Oriflame je imao neku takvu kremu... Wind barrier ili Weather barrier, tako nešto...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 12:35   #2687
Danke..potražit ću u Milleru..a sad još jedno pitanjce..kad krene ova luda zima..treba mi neka dobra krema za ruke ali da nije suviše skupa..i masna
da se brzo upije i ublaži "šmirglpapir look na koži"
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 12:37   #2688
Probaj od dr. Schellera kremu od nevena, meni je fantastična

Iako mi je najbolja krema za ruke od L'Occitanea
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 13:04   #2689
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
Danke..potražit ću u Milleru..a sad još jedno pitanjce..kad krene ova luda zima..treba mi neka dobra krema za ruke ali da nije suviše skupa..i masna
da se brzo upije i ublaži "šmirglpapir look na koži"
meni su odlične, a jeftine baleine kreme za ruke - kamilica i urea. meni je draža ova od kamilice, ali i urea je dobra dosta ih cura hvali po forumu. super nahrane ruke, a brzo se upiju.
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 13:15   #2690
L'occitane je super truper ali krema košta 150 kn..doduše, dobila sam na poklon jednom njihovo labelo (nemalih 60kn) i mogu reći da mi je obično plavo labello bilo puno bolje..
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 14:53   #2691
Olival krema za ruke od nevena, svjetloplava. Malo masnija, ali dovoljna je jako mala količina i brzo se upije. I nema jaki miris po nevenu.

edti: šta nisu locitanne kreme za ruke oko 50kn?
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 15:02   #2692
jesu al one od 30ml
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 15:09   #2693
Aha. Pa mislim da je to sasvim okej cijena za 30ml, doduše, ja ne trošim puno kreme za ruke, pa bi mi to taman za jednu zimu bilo.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 15:28   #2694
Quote:
cinestarka kaže: Pogledaj post
L'occitane je super truper ali krema košta 150 kn..doduše, dobila sam na poklon jednom njihovo labelo (nemalih 60kn) i mogu reći da mi je obično plavo labello bilo puno bolje..
60 kn za labello NEMOJ ME KLAT..
LeaRegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2010., 15:22   #2695
Oooooo da...60 kn za labelo..kažem vam, nije mi to s cijenama baš najjasnije..mislim, znam da su super i sve ali nekak za nas koji otprilike tražimo neke srednje vrijednosti, mislim cjenovne, to je skupo..a obično plavo labelo koje mi je stvarno odlično- 15kn
cinestarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 10:51   #2696
Moram reci da mi je ova krema pomogla da se rjesim dehidracije u ovo vrijeme,savrseno mi vlazi moju mjesovitu kozu

mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 10:55   #2697
Quote:
LeaRegina kaže: Pogledaj post
Gel od puža je izvrsna stvar navodno....općenito sve vezano za puža i njegove supstance, frendica mi je to bila naručila prije preko tv prodaje, i jako joj je pomoglo da se riješi prištića i akni
Meni se povrača na samu pomisao na puža
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 11:11   #2698
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Meni se povrača na samu pomisao na puža
I meni, a još da ga na lice stavljam...
DNS_U2_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 11:12   #2699
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Moram reci da mi je ova krema pomogla da se rjesim dehidracije u ovo vrijeme,savrseno mi vlazi moju mjesovitu kozu

jelda? bas je zakon ta krema meni je i miris jako fin, iako ga neki ne vole.

Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Meni se povrača na samu pomisao na puža
i meni, inace nisam pregadljiva, ali ovo s pužem graniči s fobijom.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 11:25   #2700
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
jelda? bas je zakon ta krema meni je i miris jako fin, iako ga neki ne vole.

Miris mi je savrsen,i u fraiche i u enticelante.Meni od Nuxe sve predivno mirisi,a ja sam ti osobe kojoj skoro svi parfemi smrde jer su mi se zgadili u trudnoci.
Ja nikako ne podnosim miris Garnier mlijeka za skidanje sminke od Ruze,pa nisam tila kupit ni taj tonik,vec sam uzela Nivein za osjetljivu kozu,i savrseno mirisi
I Andjelcic,hvala tebi sta si mi otkrila ove dvi savrsene kreme
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.