Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet
Korisničko ime
Lozinka

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu. Podforumi: Navijači, Hrvatski nogomet

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2003., 00:16   #1
deyooo
Banned

deyooo Avatar

Registracija: Mar 2003.
UEFA finale

PORTO!!

nije mi nimalo žao celtica kao što je vjerujem većini, i to mi je neki ponos Škotske, jedini škot na travnjaku je bio onaj golać u poluvremenu, od igrača nisam primjetio Škote...

drago mi je zbog porta, ako ništa barem zbog njihovog trenera, svaka čast, od prevoditelja do pobjednika uefe
Old 22.05.2003., 01:08   #2
Vanjushka
Banned

Registracija: Dec 2002.
Re: UEFA finale

Quote:
deyooo kaže:
[B]nije mi nimalo žao celtica kao što je vjerujem većini, i to mi je neki ponos Škotske, jedini škot na travnjaku je bio onaj golać u poluvremenu, od igrača nisam primjetio Škote...
Celtic nije skotski klub ))

Naime, on je skotski koliko je N.K. Siroki bosanski

Celtic je irski klub, tj klub za koji navijaju katolici irskog porijekla. Primjetio si zastave na stadionu, kao da im je IRA sponzor )
Vanjushka is offline  
Old 22.05.2003., 02:59   #3
deyooo
Banned

deyooo Avatar

...irci katolici briju na celtic, protestanti briju na rangerse, bla bla ...znam cijelu spiku, al za mene su još uvijek škotski klub s 2 Škota i, kad već inzistiraš, ravno 0 Iraca (ak ne računamo trenera)...mislim, ako ćemo već o nacionalnosti, religiji, IRA-i, ovom, onom onda je dovoljno reći Atletic Bilbao, Celtic je po toj usporedbi za njih qurac...
Old 22.05.2003., 15:23   #4
Nimoy
Koi No Yokan

Nimoy Avatar

Re: UEFA finale

Quote:
deyooo kaže:
PORTO!!

nije mi nimalo žao celtica kao što je vjerujem većini, i to mi je neki ponos Škotske, jedini škot na travnjaku je bio onaj golać u poluvremenu, od igrača nisam primjetio Škote...

drago mi je zbog porta, ako ništa barem zbog njihovog trenera, svaka čast, od prevoditelja do pobjednika uefe

kao prvo, nitko ne govori o "SKOTSKOM" PONOSU....

Navijaci CELTICA se zovu T::H:::::F:::I:::G:::H:::T:::I:::N:::G::::I:::R: ::I:::S:::H:

i navijaju za IRSKU reprezentaciju...a ne skotsku...a kakve to veze ima tko igra na terenu? Celtic je oduvijek bio ponos svojih navijaca i rijetko koji klub ima tako vjerne, fanaticne i ponosne navijace...rijetko ulaze u neke vece sukobe(osim kroz povijest sa susjedima sa Ibroxa, Rangersima, ali to je vecinom na vjerskoj osnovi)...zato ako nesto ne znas, ne govori.

A sto se Porta tice, drag su mi klub(makar CELTIC puno vise volim), i drago mi je sto su osvojili, Portugalci su dobri ljudi...
Nimoy is offline  
Advertisement

Advertisement
Sponsored links

Old 22.05.2003., 15:26   #5
Nimoy
Koi No Yokan

Nimoy Avatar

Quote:
deyooo kaže:
...irci katolici briju na celtic, protestanti briju na rangerse, bla bla ...znam cijelu spiku, al za mene su još uvijek škotski klub s 2 Škota i, kad već inzistiraš, ravno 0 Iraca (ak ne računamo trenera)...mislim, ako ćemo već o nacionalnosti, religiji, IRA-i, ovom, onom onda je dovoljno reći Atletic Bilbao, Celtic je po toj usporedbi za njih qurac...
vidim da si vec odgovorio na ovo...

Sadasnja postava Celtica je rezultat ublazivanja kriterija...naime sve do prije 15 tak godina, u Celticu su igrali samo katolici, i vecina momcadi je bila Irskog podrijetla...danas to nije tako, kao sto ni Rangersi vise nemaju samo protestante...
ocito ne volis Celtic, ali to nije razlog da omalovazavas...Nije bitno ako nema iraca u prvoj postavi (U klubu ih je 5).
Nimoy is offline  
Old 22.05.2003., 15:29   #6
Nimoy
Koi No Yokan

Nimoy Avatar

Quote:
deyooo kaže:

CUDNO kako si promijenio SPIKU cim ti je netko ukazao da si napisao glupost (PONOS SKOTSKE) , pa si se "ODJEDNOM SJETIO" da je to ipak irski klub, i nastavio srat po njima...sta bi tek bilo da su pobijedili, valjda bi ih ubio....
Nimoy is offline  
Old 22.05.2003., 19:45   #7
Sudden Sid
small horse

Sudden Sid Avatar

Registracija: Nov 2002.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Sudden Sid
Ljudi malo vise o finalu a malo manje o tome jel Celtic skotski il irski. Ko da je vazno, siguran sam da se skoti i irci na forumu nece uvrijediti ako prekinem ovu glupu svadu

Nego kakvo je bilo finale? Ja nisam gledao zbog spleta okolnosti ali jel istina da su samo Larsson i Agathe bili dobri u Celticu?
Old 22.05.2003., 21:01   #8
metak
Registrirani korisnik

metak Avatar

3:2 nakon 2 produžetka, ipak mi je žao celtica.
btw zelena je boja irske.
metak is offline  
Old 22.05.2003., 21:11   #9
Bak
Registrirani korisnik

Bilo bi mi draže da je pobjedio Celtic jer više preferiram škotske klubove,nego portugalske,ali mislim da je Porto zaslužio pehar kupa uefe.Vidjet ćemo kako će sljedeće godine stajati u ligi prvaka.Nadam se sa puno uspjeha!
Bak is offline  
Old 22.05.2003., 21:12   #10
bluntman
povratnik u pokušaju

Registracija: May 2003.
Celtic je irski klub koji se igrom slučaja nalazi u Škotskoj.
AMEN
A sad o finalu,
žao mi Celtica, ali Porto je bio puno bolji.
Larsson je king!
bluntman is offline  
Old 23.05.2003., 00:06   #11
deyooo
Banned

deyooo Avatar

Quote:
Nego kakvo je bilo finale? Ja nisam gledao zbog spleta okolnosti ali jel istina da su samo Larsson i Agathe bili dobri u Celticu?
meni je ipak jedno od najdrazih finala liverpool-alaves, al nije ni ovo bilo loše, dapače, tekma odlična, nisu ni u portu svi briljirali, možda njih trojica, uz Derleia još Deco i Alenichev, na kraju gusto, moglo ja lako završit na penalima...

Edit by moderator: Izbrisao sam onaj gore dio posta. Nastavite spiku na private message, ovo je topic o finalu a ne o narodnim pitanjima Celtica

Zadnje uređivanje Sudden Sid : 23.05.2003. at 20:46.
deyooo is offline  
Old 23.05.2003., 15:17   #12
robybaggio
Messija

robybaggio Avatar

Registracija: Feb 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku robybaggio
Utakmica zanimljiva, ali nogometno na neki nacin siromasna. Bilo je napetosti, rezultat je bio li-la, ali ne sjecam se ni jednog pravog poteza, ni jedne akcije za pamcenje. I svojim povrsnim pracenjem sam vidio da igraci pojedinacno nisu bas tako kvalitetni kao u ekipama iz lige petice. Izgleda da su ovi pokupovali sve sto vrijedi cak i iz klubova poput Porta.
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja