Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2006., 00:21   #1
Kerastase

koristitie li kerastase proizvode za kosu? ja sam imala ampule aqua-oleum, ali su strasno skupe, pa bi ih zamijenila necim...treba mi nesto za sjaj,osobito za vrhove koji su mi uzasno suhi..onak, da mi kosa izgleda zdravo..
__________________
Iznad ravne tuge lisnih drvoreda
prolaze,visoko oblaci od vune
kajbrijes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2006., 02:35   #2
ovo
http://www.makeupalley.com/product/s...se/Treatments/
u totalu 50-60kn manje od kutijice s 4(?)ampule aqua oleuma a traje da ti se zgadi i moglo bi biti ono što tražiš
(gle,jako je dobro.pretpostavljam da bih ga trebala nahvaliti )
jedino zapamti da je bitno nanositi lake ruke..daaaleko od tjemena..miriše na puderaste ruže,ali miris brzo ishlapi voljela ga ili ne..

& uvijek možeš nažicat da ti prodaju aqua oleum samo jednu ampulu..uz minimalno poniženje..
vrba_twig is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 11:43   #3
Kerastase

Zna li tko gdje ih ima kupiti u Splitu?
zavodnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 12:19   #4
ja sam ih kupovala u salonu mladen, al znam da ih drzi jos par salona. pogledaj na njihovoj stranici http://www.kerastase.com/salons/countries.aspx?code=_cr
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 14:22   #5
ajme fala ti puno, srce si
zavodnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:38   #6
moze li mi netko reci kakve su cijene sampona i regeneratora?
*fairy_dust* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 18:12   #7
Cijena šampona je cca 120 kn, a regeneratori su, čini mi se, nešto skuplji.

Ja sam s Kerastas šamponom imala neugodno iskustvo. Prvo sam probala tester šampona i nisam mogla vjerovati što je napravio od moje kose - PREDOBRO! Pa sam ga odlučila kupiti. I nije ni upola dobar kao tester. Pitala sam frizerku i objasnila mi je da je to normalno i da u testere stavljaju jače koncentrate. Ne znam je li to točno, al eto...
I.I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 17:07   #8
Quote:
I.I. kaže: Pogledaj post
Cijena šampona je cca 120 kn, a regeneratori su, čini mi se, nešto skuplji.

Ja sam s Kerastas šamponom imala neugodno iskustvo. Prvo sam probala tester šampona i nisam mogla vjerovati što je napravio od moje kose - PREDOBRO! Pa sam ga odlučila kupiti. I nije ni upola dobar kao tester. Pitala sam frizerku i objasnila mi je da je to normalno i da u testere stavljaju jače koncentrate. Ne znam je li to točno, al eto...
i ja sam to primjetila kod nekih drugih sampona i regeneratora
hmm...a da pitamo frizerke da nam pocnu prodavat testere
*fairy_dust* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 17:26   #9
čula sam da su Oleo Relax i cimnet technique super proizvodi od kerastase.. skupi jesu, ali isplati se.. meni je te preparate koristio frizer i bila mi je prelijepa, tako da ću si kupit to
mandy_doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:11   #10
Quote:
mandy_doll kaže: Pogledaj post
čula sam da su Oleo Relax i cimnet technique super proizvodi od kerastase.. skupi jesu, ali isplati se.. meni je te preparate koristio frizer i bila mi je prelijepa, tako da ću si kupit to
Za kakvu je to kosu?? Ja imam suhu pa sam koristila narančastu liniju.... Jel bi meni to bilo dobro?
I.I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:18   #11
Quote:
I.I. kaže: Pogledaj post
Za kakvu je to kosu?? Ja imam suhu pa sam koristila narančastu liniju.... Jel bi meni to bilo dobro?
ovi proizvodi i jesu za suhu kosu kao što je moja, i očito tvoja.. puno su mi bolji ovi od vichijevih proizvoda.. bila sam baš očarana kad sam ih probala.. vjeruj mi, pomoć će ti.. a ovaj Ciment thermique je kao krema koja se stavi na kosu prije peglanja koja štiti od vrućine
mandy_doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:43   #12
Meni je Kerastase zakon....samo treba naći pravu kombinaciju prilagođenu tipu kose.

Oleo Relax sam probala i nije za mene...imam suhu kosu i od nje mi bude prelepršava...
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 21:04   #13
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Meni je Kerastase zakon....samo treba naći pravu kombinaciju prilagođenu tipu kose.

Oleo Relax sam probala i nije za mene...imam suhu kosu i od nje mi bude prelepršava...
meni je frizer baš to i preporučio jer imam suhu kosu preksutra planiram kupit.. ne bih htjela baš pogriješit s obzirom na cijenu.. kako misliš prelepršava?
mandy_doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 22:09   #14
Quote:
mandy_doll kaže: Pogledaj post
meni je frizer baš to i preporučio jer imam suhu kosu preksutra planiram kupit.. ne bih htjela baš pogriješit s obzirom na cijenu.. kako misliš prelepršava?
Kosa mi je premekana, leti na sve strane... i piše da maska štititi od vlage , meni se još više kovrča kosa kad ju koristim.
No svaka kosa reagira drukčije...dotičnu masku ful hvale al eto meni ne paše
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:46   #15
I koliko to čudo košta?
Koliko sam shvatila to je maska... Na koji način se koristi? Svaki put nakon pranja, ili...? I koliko dugo se treba držati?
I.I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 20:37   #16
Quote:
I.I. kaže: Pogledaj post
I koliko to čudo košta?
Koliko sam shvatila to je maska... Na koji način se koristi? Svaki put nakon pranja, ili...? I koliko dugo se treba držati?
kupila ja to baš kao šta kažeš : ČUDO.. ma predoboro je
kupka za kosu je 120, maska 165..
kupka je kao šampon i nakon nje staviš masku.. držiš je 3-4 min.. kosa je poslije presavršena
mandy_doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:51   #17
zanimljivo
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 22:52   #18
znam da sam probala kao neki silikon za kosu predobar je bio narančasto pakovanje na pumpicu
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 17:08   #19
Znači, ne treba regenerator uz to? Pa to zvuči presavršeno... S tim da ja imam zlatnu frizerku koja mi to prodaje po veleprodajnoj cijeni...
I.I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 20:06   #20
Kupila : regenerator/rekonstruktor
Cimint Anti-Usure
Reconstructive smoothing care for worn-out lengths and ends. Reconstructs and strengthens the hair internally according to the exact amount of wear and tear. Leaves hair smooth and tangle free. Perfect for longer hair.

Oprala kosu, glatka, sjajna )
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.