Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2006., 04:18   #1
Traperice - noćna mora!

eto zadesilo me da nakon dosta vremena moram ic kupit traperice i osla ja u izvidnicu u grad (zagreb) i obisla ilicu i importane od amadeusa do replaya i nisam nasla nista - sve sto mi se svidilo nisu imali broja! pa ne bi da sam neka bacva ogromna, imam malo vecu rit ali nista predimenzionirano . inace nosim talijanski broj 46/48. a sve sto su mi dali nisam dalje od koljena mogla navuc. pa za koga oni proizvode te traperice? di jos u zg-u mogu ic pogledat za to osim spomenutih mjesta? i jel se to vama kad dogodilo?
-s tim da kategoricki odbijam pomisao da sam ustvari debela-
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 04:39   #2
Probaj u NO LIMIT-u. Ja tamo uvijek nađem trapke i imaju super krojeve!!!
pepa07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 05:53   #3
BTC Ljubljana, ima tamo
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 12:45   #4
LTB, oni fini siri modeli
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 13:51   #5
Quote:
svadjalica kaže:
LTB, oni fini siri modeli
LTB

imam troje
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 14:29   #6
i ja jedne, tako ih volliiiim!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 15:38   #7
Joj ako nešto mrzim to je kupovat traperice. Ostavim 5 godina života tamo u kabinama. A ja sam barem stalno u trapericama. Zadnih nekoliko godina su mi Dieselice najviše pasale.
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 16:09   #8
di su sve te trgovine tu u zg?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 17:42   #9
znam da ima jedan ltb na uglu gundulićeve i masarykove, osobno nisam tamo nikad bila, ne znam ni kakve su im cijene. ja si uvijek nađem neke fora traperice u gasu, skrate mi ih s originalnim rubom tam budući da su mi uvijek predugačke.
__________________
"No reason to get excited", the thief he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
reggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 18:16   #10
LTB imaš u importanneu, u shopping centru prečko.
Diesel i Replay su ti u Frankopanskoj, ima i Diesel iznad trga, prema tkalči
Replay imaš i u King Crossu
No limit imaš u shopping centru prečko, i mislim da ga ima u importanne galeriji
Gas imaš u Importanneu
najbolje ti je da prozujiš malo importanneom, tamo imaš i gas i mustang i LTB..
ili recimo u King crossu također imaš gas, replay, tally weijl i sl.
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 18:31   #11
Trazit trapke...aaaaaa.... nocna mora!!
Zadnje sam imala LTB, ali nisam prezadovoljna sa njima.. rasire se nakon dva nosenja za broj i onda su mi cijelo vrijeme velike! A manji broj ne mogu navuc na sebe (koji bi nakon dva nosenja najvjerovatnije bio taman).

Hmmm... recimo volim GAS, ali i oni imaju cudne modele. Moj savijet ti je da kupis neke (bilo koje koje mozes navuc na sebe i dobro ti stoje) i odes sa njima do sniderice da ti ih malo popravi. Suzi, prosiri, skrati....
__________________
I said I'd write a letter
But I never got the time
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 19:29   #12
Quote:
sora kaže:
.. rasire se nakon dva nosenja za broj i onda su mi cijelo vrijeme velike! A manji broj ne mogu navuc na sebe (koji bi nakon dva nosenja najvjerovatnije bio taman).
Pa meni to nije problem samo sa LTB, nego sa svim trapkama! A LTB-ove volim ove sire modele...Kupim ih uske, pa nakon 2 nosanja se malo rasire taman sjedaju kako treba!

A od uskih trapki sam davno odustala...sve se rastegnu!Jedino da ih perem svako 2-3 dana ne pada mi na pamet!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 21:24   #13
ma bila sam u importaneu, isla u gas ali imaju uglavnom mrkvaste modele, bit ce opet moderno. a u replayu nemaju broja za mene. ni pribliznog. a osim toga ne dam tisucu kuna i jos nesto za traperice.
ma sve u svemu, neka susa mi se cini u ponudi... valjda vise nisu moderne te traperice ili sta
u svakom slucaju, posjetit cu adrese na koje ste me uputili i kupit nesto kad vec moram. ove koje sad imam se raspadajuuuu...
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 21:51   #14
Ltb?? KOja je to marka?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 21:52   #15
Quote:
vilinska musica kaže:
eto zadesilo me da nakon dosta vremena moram ic kupit traperice i osla ja u izvidnicu u grad (zagreb) i obisla ilicu i importane od amadeusa do replaya i nisam nasla nista - sve sto mi se svidilo nisu imali broja! pa ne bi da sam neka bacva ogromna, imam malo vecu rit ali nista predimenzionirano . inace nosim talijanski broj 46/48. a sve sto su mi dali nisam dalje od koljena mogla navuc. pa za koga oni proizvode te traperice? di jos u zg-u mogu ic pogledat za to osim spomenutih mjesta? i jel se to vama kad dogodilo?
-s tim da kategoricki odbijam pomisao da sam ustvari debela-
ltb.
stane i dupad i sve šta treba
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 21:54   #16
Quote:
Kruska kaže:
ltb.
stane i dupad i sve šta treba
gdje?????

dajte malo vise detalja, ja isto nikad ne cuh za njih, a fala bogu imam dupad kojoj treba malo vise mjesta...

Jel se ti njihovi ducani zovu bas "ltb" ili se prodaju u nekim drugima, dajte, ne budite skrte!!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 21:59   #17
Dupad Kemik zamisli da nazoves topik tako u sta bi ti ga preimenovali
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 22:08   #18
Quote:
kemik kaže:
gdje?????

dajte malo vise detalja, ja isto nikad ne cuh za njih, a fala bogu imam dupad kojoj treba malo vise mjesta...

Jel se ti njihovi ducani zovu bas "ltb" ili se prodaju u nekim drugima, dajte, ne budite skrte!!
Imaš na trgu odmah ltb dućan
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 22:10   #19
Quote:
Noemi kaže:
Dupad Kemik zamisli da nazoves topik tako u sta bi ti ga preimenovali

btw, i potpuno offtopik, jos se nije javio junak koji ima nesto protiv "proteina"
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 22:10   #20
LTB - The Little Big!!!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.