Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2006., 00:52   #1
I - Gle

Jel' bio 'ko večeras? Kakvi su dojmovi?

Ava i ja smo zadnje ušle i prve izišle

Otrčale u ''Krivi put'' na pive i votke

Najbolja je bila muzika i nakit Preyebene narukvice, onakve kakve mi volimo, kožne, sa zakovicama, ogromne i brutalne

I dobri su bili oni dečki ''gitaristi'' koji su na kraju izletili na stejđ, još im je samo Drito falio

A što se robe tiče - par dobrih sakoića, ništa previše interesantno...

I dali su nam neki, Dr. Hauschka, tester body ulja, na izlazu, bezveze

p.s. Lali Puna, si bila? Sjetile smo te se tamo
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 12:45   #2
Meni je najbolje bilo kad sam se spremala za van, stavljam stvari u torbu i vidim lanac i mislim si neću ga zakačit na hlače, kud sad bezveze i izvadim ga iz torbe na stol da imam manje stvari i dođemo tamo a ono svaka manekenka na sebi 3 kile lanaca I narukvicu kožnu crnu veliku bez koje ne idem nigdje ostavim doma i na ruci ona od dlake neke
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 14:48   #3
nisam bila, nism ni znala za reviju, akroz sam u drugim đirevima ovih dana
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 23:41   #4
Jupi I-gle

Dobre zene pomozite. U trenucima dokonosti lutam ja netom i zavrsim na www.i-gle.com i odlepim. Ove kolekcije za hladne dane su im fenomenalne. Ili su makar slike fenomenalne.
Bilo kako bilo, ja slucajno dolazim u Zagreb za dve nedelje i radujem se sto cu ici u Igle. Obici cu i Madame Demode. Za njih znam od pre. Da li ima jos domacih dizajnera na koje bi trebalo da obratim paznju? I da li neko zna koji je to red velicine cena, da padnem u nesvest unapred, a u radnji da se ponasam kao da sam okej.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 18:47   #5
i-gle su super, istina, al što se tiče cijena, sad , ovisi od čega padaš u nesvjest ali možeš očekivati od 1000kn pa na više, ovisno što kupuješ!
ima u Zg više dućana sa zanimljivim Hr dizajnerima, imaš na modi temu imenik hrvatskih dizajnera (ja sam otvorila tu temu, isto me zanimaju takvi dućani), pa pogledaj i javi jesi li otkrila još neke nove.
yamamoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 00:16   #6
Kupila sam pantalone Lepota.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:11.