Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta
Korisničko ime
Lozinka

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 17:27   #1
NANA17
Registrirani korisnik

Registracija: May 2006.
Smile Učiteljski fakultet - Osijek

Evo ovako, znam da ima puno tema vezanih za učiteljski ali u Zagrebu a meni trebaju informacije baš za Osijek.

Uglavnom, zanima me sve....Jer danas sam zvala referadu i oni nemaju apsolutno pojma o ničemu...

Znam da prošle godine nije bio prijemni..i da s jakom 4 možeš upasti bez plaćanja...koliko ih se prijavi? Koliko primaju? Rekla mi ova žena iz referade da se to svake godine mijenja pa ako je netko upoznat s promjena inače na tom fakultetu, bila bi mu zahvalna na svakoj informaciji, da znam što me otprilike čeka...
Zna li netko što je sa onim modulima? Oni se navodno biraju tek u drugom semestru?
Ima li tko liste od prošle godine da se probam uvrstiti..?
Ima li tko kakva nova saznanja hoće li biti prijemnog ili neće?
Rekli su mi da će se sve znati do 6 mjeseca a to mi je stvarno preeeeduuugo čekati...

Hvala svima!
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 17:39   #2
listopad
Space...

listopad Avatar

Registracija: Oct 2005.
Sve sto ti ja mogu pomoci je ovaj link http://www.ufos.hr/xoops/htdocs/modules/news/

Valjda tu ima nesto sto te zanima
Old 12.04.2007., 18:15   #3
NANA17
Registrirani korisnik

Ma već sam bila na toj stranici, sve živo prekopala i ništa...ono što tražim je "u izradi"...Kako je to jadno, mislim ljudima trebaju informacije a oni su u "u izradi"....
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:48   #4
NANA17
Registrirani korisnik

Dajte ljudi, pa zar nema nikoga sa UF Os?!
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 28.04.2007., 13:00   #5
zana777
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2007.
Vidiš djevojko, kakva je organizacija pri upisu na fakultet tako je i cijeli studij organiziran, dakle, nikako. Pa ti je najbolje da tu ostaviš papire i ideš na druge fakultete na prijemne. A ako imaš dobre ocjene i ako si završila gimnaziju imaš šanse.
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 11:39   #6
gejzirica
voupla

gejzirica Avatar

Registracija: Feb 2007.
Quote:
NANA17 kaže: Pogledaj post
Evo ovako, znam da ima puno tema vezanih za učiteljski ali u Zagrebu a meni trebaju informacije baš za Osijek.

Uglavnom, zanima me sve....Jer danas sam zvala referadu i oni nemaju apsolutno pojma o ničemu...

Znam da prošle godine nije bio prijemni..i da s jakom 4 možeš upasti bez plaćanja...koliko ih se prijavi? Koliko primaju? Rekla mi ova žena iz referade da se to svake godine mijenja pa ako je netko upoznat s promjena inače na tom fakultetu, bila bi mu zahvalna na svakoj informaciji, da znam što me otprilike čeka...
Zna li netko što je sa onim modulima? Oni se navodno biraju tek u drugom semestru?
Rekli su mi da će se sve znati do 6 mjeseca a to mi je stvarno preeeeduuugo čekati...

Hvala svima!
ne znam ja ništa, ali znam da ako i ove godine budu primali djecu branitelja da će ti biti jebeno. i da! prošle godine su ih u Osijek primili 200 umjesto predviđenih 50 pa mal razmisli gdje i kolko ćeš čekati na posao! idi i na druge prijemne!! sreeećnooo
Old 30.04.2007., 21:29   #7
zana777
Registrirani korisnik

Eto, hvala Bogu da je netko napravio i temu Učiteljski fakultet, dalo bi se tu puno toga pisati...
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 21:35   #8
zana777
Registrirani korisnik

Quote:
gejzirica kaže: Pogledaj post
ne znam ja ništa, ali znam da ako i ove godine budu primali djecu branitelja da će ti biti jebeno. i da! prošle godine su ih u Osijek primili 200 umjesto predviđenih 50 pa mal razmisli gdje i kolko ćeš čekati na posao! idi i na druge prijemne!! sreeećnooo
O ovom fakultetu bi se dalo puno pričati....
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 23:19   #9
NANA17
Registrirani korisnik

A o čemu bi se to dalo pisati? Ti nešto znaš?
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:29   #10
zana777
Registrirani korisnik

ma čudan je to faks, ne znam kako je na drugima al ovdje je organizacija malo jača, al eto sad imamo novu dekanicu možda ona nešto poduzme... Uostalom vidjet ćeš kad dođeš.
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 16:31   #11
zana777
Registrirani korisnik

A ako te zanima ovako nešto konkretno, kakvi su pojedini profesori, što se iz kojeg predmeta uči, samo pitaj!
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 19:36   #12
NANA17
Registrirani korisnik

Quote:
zana777 kaže: Pogledaj post
A ako te zanima ovako nešto konkretno, kakvi su pojedini profesori, što se iz kojeg predmeta uči, samo pitaj!
Pa zanima me jel teško upast? Čula sam da puno ljudi preda papire....i da nema prijemnog ni ove godine. E sad, ja hm..imam osrednje ocjene...ono nekakva četvorka...pa bi vjerojatno upala uz plaćanje, ako i tako?
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 21:22   #13
zana777
Registrirani korisnik

ako si imala iz predmeta koje traže dobre ocjene to će ti pomoći (glazbena kultura, likovna kultura, tjelesna i zdrav., hrv, matem, biologija...) Al mislim da ćeš moć, samo čekaj pomicanje crte na dan upisa. I nadam se da dobro pjevaš i da si sportski tip i da znaš matematiku i hrvatski.
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 13:18   #14
NANA17
Registrirani korisnik

Quote:
ako si imala iz predmeta koje traže dobre ocjene to će ti pomoći (glazbena kultura, likovna kultura, tjelesna i zdrav., hrv, matem, biologija...) Al mislim da ćeš moć, samo čekaj pomicanje crte na dan upisa. I nadam se da dobro pjevaš i da si sportski tip i da znaš matematiku i hrvatski.
Kako molim? Pjevati? Sportski tip, ha?! Ajme...možda bolje da razmislim o nečemu drugome
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 18:01   #15
zana777
Registrirani korisnik

Quote:
Kako molim? Pjevati? Sportski tip, ha?! Ajme...možda bolje da razmislim o nečemu drugome
Ma mi ti na faksu učimo svirat klavir, pjevat, a tjelesni isto moraš znat sve akrobacije. Nije baš jednostavno kako se čini, mislim nije tako teško, al zahtjeva truda.
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 21:14   #16
zana777
Registrirani korisnik

Jesi odustala? Ma nije tako strašno, 90 % ljudi ne zna svirat kad upiše faks, al do kraja svi prosviraju...
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:49   #17
NANA17
Registrirani korisnik

Quote:
Jesi odustala? Ma nije tako strašno, 90 % ljudi ne zna svirat kad upiše faks, al do kraja svi prosviraju...

Ma nisam, predat ću papire, ništa ne gubim, pa ako ne upadnem na željeni fakultet...a čula sam da dosta ljudi odustane, pa se crta pomakne?
NANA17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 13:26   #18
NINA1212
Pacijent

znači nema prijemnog ove godine?? ili?

Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 17:04   #19
zana777
Registrirani korisnik

pa do sada nije bilo prijemnog, ali pošto imamo novu dekanicu sve je moguće... Al prijemni je dobra stvar jer odmah vidiš jel ti ide ili ne ide.
zana777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 13:35   #20
Dreamer-girl89
Traži se.

Dreamer-girl89 Avatar

Registracija: May 2007.
Quote:

Hvala svima!
I ja se namjeravam upisat na taj faks na godinu...,
al neznam kakve su mi šanse sa ekonomskom jer nemamo glazbeni i likovni a bilogiju smo imali samo prvu godinu... ,
ja stvarno neznaš šta cu ako to ne upišem jer mi je to želja od malih nogu..
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja