Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2011., 00:13   #1
Smile Visoka politehnička škola - Zagreb

eto nitko jos nije otvorio temu sto se tice navedene skole (faksa)

bilo bi lijepo dobit par informacija od ljudi koji to pohadjaju ili su zavrsili,razmisljam o prebacivanju na taj faks pa eto bilo bi lijepo da se neko javi i malo me uputi. kakav je faks,profesori,predavanja itd.?! LP
mrak1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 17:19   #2
Niko ništa,a ja takodjer imam pitanje.

Dakle ove godine krece odjel "Film,tv i novi mediji" pa me zanima dal postoji netko ovdje tko je upisao taj smjer ili namjerava?
glittersniffer. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 00:31   #3
ok,kaj je to?prvi put čujem za tu školu
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 20:32   #4
Quote:
glittersniffer. kaže: Pogledaj post
Dakle ove godine krece odjel "Film,tv i novi mediji" pa me zanima dal postoji netko ovdje tko je upisao taj smjer ili namjerava?
Ja sam ga upisala.

Upala sam bez državne mature (bila sam posljednja generacija koja je imala prijemne), i na temelju ocjena iz srednje + rezultati stare mature, sam imala i više nego dovoljno bodova za upis (skoro duplo više nego što je minimalno bilo potrebno).

Također, tu je bio i razgovor kojim se provjeravala motiviranost pojedinog kandidata za ovaj studij. Međutim, ja sam sva svoja postignuća vezana za područja koja se tiču ovog studija navela u mailu koji sam poslala kad sam se raspitivala o upisu, tako da je moja motivacija ocijenjena kao maksimalana i nisam trebala poseban razgovor.

Inače se oduvijek bavim nečim vezano za umjetnost (plešem otkad sam prohodala, pjevam, glumim, pišem,...) ali nikad prije nisam razmišljala da upišem nešto u tom smislu, pogotovo što je jedina opcija bila ADU, a svi znate kolike su šanse za upad.
I kad sam vidjela da se ovo otvorilo, odlučila sam pokušati, rekoh ajmo vidjeti, nemam šta izgubiti, i bome sam bila upravu - eto me među 30 odabranih koji će od jeseni slušati kolegije na ovom studiju.

Inače, ovo je privatan studij (da ne bi bilo nismo znali) i godišnja školarina je 30 000 kn (ako se plati odjedno). A ako se npr. plaća u 10 rata - cijena je 35 000.

Koliko sam vidjela, profesori su nam s Dramske i Likovne akademije. (npr. Krešimir Mikić)

Ako još nekoga nešto zanima, slobodno me pitajte.
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 00:14   #5
Politehnika Zagreb - visoka politehnička škola

Pozdrav svima,

pretražujem google i sve moguće forume, ali nažalost nigdje ne mogu naći neke pouzdane i konkretne informacije o zagrebačkoj politehnici na jednome mjestu. Zanima me taj studij, ali ne daje mi se baš 30.000kn godišnje za nešto što nitko ne zna šta je...čak i google na top rezultatima pretraživanja riječi 'politehnika' nudi Pulu, Srbiju itd...Zagreb ni u tragovima. Na forumu se riječ politehnika spominje u nekoliko threadova, ali nema detaljne rasprave o ovoj temi.

Imam SSS i nije da mi je prijeko potrebna diploma, ali htio bih završiti nešto radi sebe. Imam 10 godina staža u auto-moto branši i solidne uvjete, ali uvijek nedostaje taj papirić u rukama. Za full time fakultet jednostavno nemam vremena, zato mi i preostaje samo izvanredni studij.

Ima li netko nekakvih saznanja, iskustva? Ima li netko tko je možda već završio tu politehniku, je li pomoglo kod zapošljavanja itd...

Sve informacije su poželjne i dobro došle...

Hvala!
kawabiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 20:37   #6
hm, i ja si razmisljam o tom fax,tj. film,tv i mediji, ugl. samo mi je definitivno preskupo :/ da li znas mozda jel postoji neka stipendija na temelju necega? :/ faks se cini super, doduse ne dozivljavam ga wow kao akademiju ali ne cini mi se los, samo je jako steta sto je skupo, i na kraju ispada da se na takav fax mogu ici samo oni sa dubljim džepom iako su mozda neki drugi vise talentiraniji za film i fotografiju
barchaaa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 00:05   #7
politehnika

dragi moj bajkeru (sudim po nicku)
kao student te skole
mogu ti samo reci da sve sto pise na sajtu skole
je nabrijana propaganda
i savjetovati da za 35000 kn (ako placas u ratama) tj.
105000kn za tri godine kopis nesto sto ce ti koristiti
jer skola ni na koji nacin nije za preporuciti
nekoliko izuzetnih predavaca i ostatak sljam pokupljen po
srednjim skolama, a sve zbog usteda
literatura ili nedostupna ili nedostatna
ugovorne obveze skola ne odraduje niti polovocno
izaberi nesto drugo kako znas i najbolje umijes
pozz
Villagenewbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 20:33   #8
Gdje je nestala ova visoka škola ?
Nema nikakvih informacija na netu.
Brkchey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.