Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2006., 18:48   #1
Nobody Knows

Jeste li gledali ovaj japanski film?
Ja se dugo kanim pogledati ali čujem da je veoma tužan pa odgađam
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 21:30   #2
tužan je ko tri tužne žene u tužnom čamcu koje tužno plutaju u tužnom jezeru od isplakanih suza
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 23:16   #3
budući da sam u trećoj depresivnoj fazi... da ga za sada ne gledam jer bih isplakao kilo suza
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 23:25   #4
ma zajebavam se, nikad čuo za film … ali pogledaj ga, možda otkriješ da si sadist u duši pa ti bude super
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 00:08   #5
uh zezaš me... ode nivo ode nivo

evo pročitaj

Four siblings live happily with their mother in a small apartment in Tokyo. The children all have different fathers and have never been to school. The very existence of three of them has been hidden from the landlord. One day, the mother leaves behind a little money and a note, charging her oldest boy to look after the others. And so begins the children's odyssey, a journey nobody knows. Though engulfed by the cruel fate of abandonment, the four children do their best to survive in their own little world, devising and following their own set of rules. When they are forced to engage with the world outside their cocooned universe, the fragile balance that has sustained them collapses. Their innocent longing for their mother, their wary fascination toward the outside world, their anxiety over their increasingly desperate situation, their inarticulate cries, their kindness to each other, their determination to survive on wits and courage.
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2006., 00:10   #6
Quote:
Zeljkoo kaže:
budući da sam u trećoj depresivnoj fazi... da ga za sada ne gledam jer bih isplakao kilo suza
...ne biti u depresiji
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 17:07   #7
odličan nadasve nadasve film..
lollla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:29   #8
nadasve druga slika japana na koji nismo navikli... nema manijaka nema yakuza nema djevojaka duge kose nema savršenstva...

samo 4 maloljetna djeteta ... najstarije nema ni 15 godina zato ne može raditi da prehrani braću u sestre...
polako im isključuju vodu struju plin...
u stanu se ne može više živjeti...

ne prijavljuju se u socijalno jer će ih razdvojiti...
a mama
mama je otišla da živi s drugim muškarcem i ne šalje im love... a za očeve se ne zna... može biti bilo ko...

scena s avionom je za plakanje...
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 02:19   #9
a sto reci za ovaj sjajan japanski film. samo jedna rijec - woow. moram priznat da mi je uz Tasogare Seibei postao jedan od najdrazih. radi se o drami koja prati zivot cetvero napustene djece u tokiju, koja se nakon sto ih majka napusti brinu sama o sebi. film je jako realan, potresan, tuzan, pogotovo jedna specificna scena s avionom. gluma je odlicna, prica duboka, tehnicka strana skoro savrsena, sve u svemu dao bih filmu 8,5/10. oni koji ne vole spore filmove neka od ovoga bjeze glavom bez obzira. mislim da je spori tempo filma i trajanje od 141min nemoguca misija za sve koji su ovisnici o hollywoodskim blockbusterima ali i onima koji nemaju istancani ukus za lijepo i posebno. ovaj film je dragulj i nek ga pogleda svaki pravi filmofil sebi za dusu.
red F is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 11:44   #10
djelomično na istinitoj priči se bazira
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 12:47   #11
film je odličan, ali depresivan
treba mi neka komedija
praskaton1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.