Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 17:16   #2281
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Probati ću prelistati temu do kraja, ali nisam do sada naletila... uglavnom, treba mi ideja za neku igru za vrijeme party-a.. nisam kreativna po tom pitanju

Nisam ni po pitanju poklona za mladenku na djevojačkoj, sexy rublje i igračke su pomalo dosadne i isfurane..
Meni je jedna od kuma proslijedila stvarčice koje sam ja njoj poklonila za njenu djevojačku (tijara s velom, lenta, broš), a sve cure zajedno su m poklonile tortu, knjižicu uspomena (svaka je na svoju stranicu stavila zajedničku sliku i napisala nešto - to mi je najdraži poklon), šalicu i fora pregaču

Samo taj znak pažnje da su se sjetile i odvojile vremena za mene mi je puno značilo
Old 14.06.2017., 14:57   #2282
Bok!
Može li preporuka kuće/prostora za momačku u blizini Zagreba (radijus 100-njak km), za 10-ak osoba, da se može prespavati.
Bazen ili rijeka u kojoj se može okupati prednost.

Hvala.
Braslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 19:03   #2283
Trebao bi mi koktel majstor za djevojačku večer na području Istre krajem 9 mjeseca. Da li znate otprilike cijene te koga mogu kontaktirati?
just do it is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 10:05   #2284
Quote:
Braslav kaže: Pogledaj post
Bok!
Može li preporuka kuće/prostora za momačku u blizini Zagreba (radijus 100-njak km), za 10-ak osoba, da se može prespavati.
Bazen ili rijeka u kojoj se može okupati prednost.

Hvala.
Moja djevojačka je bila u Samoboru, pogledaj na njuškalu, kuća za odmor Novoselić, imaju dvije kuće, manja do 10-ak osoba, i ima jacuzzi, i veća di je nas bilo 13 ali bez problema stane i 20 ljudi koja ima bazen ima i za prespavati i sve, svaka preporuka. A i cijena je prihvatljiva.
anjcipanjci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 13:24   #2285
ekipa, molim preporuke za kucu s bazenom za 10 cura, djevojacka, okolica zagreba
novoselic je bukiran za taj datum. grey mozda za nijansu preskupo..
hvala unaprijed
leathery is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 17:32   #2286
Ljudi trebam hitno kontakt broj stripera iz Splita. Da li ima neko preporuku??
zikica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.