Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre
Korisničko ime
Lozinka

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2003., 21:10   #1
Black Revenger
...

Black Revenger Avatar

Registracija: Jun 2003.
Question Novi Worms 3 u 3D okolišu

Na gameru ( http://gamer.vip.hr/najave/worms3.php?id=109 ) sam pročitao najavu novih crva u 3D okolišu.

Pa ljudi ajmo to prokomentirat i razmijenit iskustva iz prijašnjih nastavaka.

http://www.worms3.com
Old 14.06.2003., 22:04   #2
Gilad Pellaeon
Wanderer

Gilad Pellaeon Avatar

Registracija: Dec 2002.
Pošalji poruku preko Skype korisniku Gilad Pellaeon
Kao prvo, wormsi u 2D-u ce mi ostati najbolji.
Zadnje sam igrao worms world party, i stvarno su bili super.
kakvi su worms blast?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2003., 09:43   #3
STINGer
Over and out

STINGer Avatar

Wormsi su mrak mrakova!World Party je zakon.A što se tiče ovih 3D mislim da će oni tkđ. biti puni pogodak.Momci znaju raditi svoj posao i sumnjam da će propustiti priliku napraviti veliki uspjeh još jednom!
Old 15.06.2003., 11:14   #4
Black Revenger
...

Black Revenger Avatar

Budući da je cijeli serijal wormsa bio zakon za očekivati je da će i ovi također biti zakon.

kad sam nabavio worms blast bio sam malo skeptičan prema njima, ali kad sam počeo igrati nisam mogao vjerovati kako su zabavni. igra je dinamična i vrlrlllllo zabavna (kao i cijeli serijal).

na onim linkovima koje sam postavio mogli ste pročitat kako vremenske prilike utječu na igru (dinamit koji se ugasi po kiši...)

ako budu kamera i sustav upravljanja dobri to će vjerovatno biti igra godine.
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 15.06.2003., 12:19   #5
Rev
Registrirani korisnik

Rev Avatar

svi dosadašnji Wormsi su bili nevjerojatno dobri, a ovo u 3D u će biti ili pun pogodatk ili veliko razočaranje........

vjerojatno ovo prvo jer dečki iz T17-a znaju kako se radi igra i sigurno će dobro ispasti....

Rev is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 20:05   #6
Black Revenger
...

Black Revenger Avatar

Lightbulb DEMO!!!

sa ove strance možete si skinuti demo. velik je 60.4 MB

dajte mi napišite dojmove jer sa mojom sporom vezom skidanje bude trajalo cijelu vječnost
Old 27.10.2003., 22:30   #7
STINGer
Over and out

STINGer Avatar

Igram ga na PS2. Što reći? Da je uvedena nova dimenzija?
Nisam baš previše igrao jer se nema vremena, al' mi se čini da će nekima ta nova dimenzija stvarati dosta problema. Malčice je i nepregledno, no tome je više uzrok nedostatak vremena tj. kratko vrijeme za potez, nego loše kamere. Misije mi se čine jako zanimljive, izbor oružja je isti kao prije uz ponešto novosti ili varijacija na temu. Sad je prilično teško gađati sa bazukom jer vjetar puše "sa svih strana". Kad gađate sa puškom, onda se lagano ljulja, tako da treba vremena za precizno nanišaniti kad je u pitanju veća udaljenost. Koliko sam prije granate bacao sa velikom preciznošću, sad to ide prilično teško. No, vjerujem da će vježba i to promijeniti.
Muzika, komentari i zvukovi su super, grafika također. Zamjerki nema, igra je odlična, samo što će se trebati naviknuti na tu treću dimenziju.
Nekoliko puta mi se dogodilo da crv prelazeći preko mostića sa drvenim daskama upadne između dvije daske i da ga ne možeš izvući. Korisna stvar je što tokom skoka se može malo upravljati sa crfekom tj. možete potegnuti smjer unazad, pa malo skratiti skok.

Eto, toliko... trebati će nešto i za recenziju ostaviti
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 08:16   #8
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Slazem se sa ovim sta je stinger rekao. Zbilja je treca dimenzija nezgodna

Meni je glavni minus sto nema onog (jos iz neke prastare verzije) sa grapling hookom i pentranjem preko pola staze. Ali toga nema vec zadnje dve verzije pa sumnjam da ce i drugima falit.
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 13:45   #9
el_Brujo
aenema bandit

el_Brujo Avatar

Registracija: Jul 2003.
Imate za skinuti rip od 82 MB (ripani su mjuza i filmovi) na httP://www.dredwerkz.net.
Radi lakšeg skidanja skinite si i netpumper.
BTW, meni je bez veze.
Old 07.11.2003., 22:23   #10
STINGer
Over and out

STINGer Avatar

Na velikim sam mukama... Moram pisati recenziju, al' nikako da "prokuvam" ovu 3-ću dimenziju. Sve to divno izgleda, ali se previše vremena gubi na snalaženju i pronalaženju cilja. Dok se nekako smjestiš, već "sitno broji" i za kvalitetan hitac nema vremena. Dok sam se na 2D snalazio sa vjetrom, ovdje to spada u domenu nemoguće misije. A tek pravilno odmjeriti bombu... totalna šteta.
S druge strane "crfeki" nisu ništa izgubili od svog humora, štoviše u ovom 3D okruženju je to dobilo jednu "novu dimenziju"

Jao si ga meni majko...
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 02:37   #11
KviKi
Boss u papucama vol.2

KviKi Avatar

Registracija: Aug 2003.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku KviKi Pošalji poruku preko AIM korisniku KviKi Pošalji poruku preko Yahoo korisniku KviKi
Nije to valjda ono smece kad si crv,plivas po vodii deres bazukom po onim kockicama,ajme to je najvece smece koje sam igrao...
The ebst worms is Worm World Paty jos ga i dan danas rasturam...
Old 08.11.2003., 10:18   #12
Gilad Pellaeon
Wanderer

Gilad Pellaeon Avatar

Pošalji poruku preko Skype korisniku Gilad Pellaeon
Quote:
STINGer kaže:
Na velikim sam mukama... Moram pisati recenziju, al' nikako da "prokuvam" ovu 3-ću dimenziju.
Ako smijem pitati... za koga pises recenzije?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 12:46   #13
STINGer
Over and out

STINGer Avatar

GamePlay (ex. PSX)
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 13:06   #14
mystik4l
Nije losa, a? :)

mystik4l Avatar

Registracija: Apr 2003.
GILAD ICQ PALI!!

ovaj...sta se tice teme....malo sam zaostao....zadnje wormse sam ifgrao na 486-ici
mystik4l is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 14:30   #15
Black Revenger
...

Black Revenger Avatar

Quote:
KviKi kaže:
Nije to valjda ono smece kad si crv,plivas po vodii deres bazukom po onim kockicama,ajme to je najvece smece koje sam igrao...
The ebst worms is Worm World Paty jos ga i dan danas rasturam...
mama ti je smeće
sad za ozbiljno. worms blast je jedna jako dobra igra. tebi je vjerovatno glupa jer si ju igral samo protiv compa koji nije nikakva konkurencija. odi ti to protiv mene igrat pa buš videl kaj je igra.
moja prva reakcija na priće o toj igri je bila velika sumnja u nju. a kad sam poćel igrati protiv frenda videl sam da je jaaako zabavna. probaj igrati protiv ljudskog protivnika. to ti toplo preporućam.
Old 10.11.2003., 13:43   #16
LeChuck
ringwraith

LeChuck Avatar

Registracija: Oct 2003.
Wormsi 3D su bezvezni....
Neke igre jednostavno nisu za prebacivanje u 3D.
LeChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 14:59   #17
AxMi-24
Ko drugi nego ja

AxMi-24 Avatar

Quote:
STINGer kaže:
Na velikim sam mukama... Moram pisati recenziju, al' nikako da "prokuvam" ovu 3-ću dimenziju. Sve to divno izgleda, ali se previše vremena gubi na snalaženju i pronalaženju cilja. Dok se nekako smjestiš, već "sitno broji" i za kvalitetan hitac nema vremena. Dok sam se na 2D snalazio sa vjetrom, ovdje to spada u domenu nemoguće misije. A tek pravilno odmjeriti bombu... totalna šteta.
S druge strane "crfeki" nisu ništa izgubili od svog humora, štoviše u ovom 3D okruženju je to dobilo jednu "novu dimenziju"

Jao si ga meni majko...
Slazem se. Ful je komplicirano. Meni falo ono jos i worms+ da se sa ninja rope-om mozes preko pola staze preselit i nekog opalit stosom
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 19:01   #18
STINGer
Over and out

STINGer Avatar

Ima i ovdje njinja rope i ostale drangulije, ali je kao što rekoh totalno nepregledno i dok se snađeš vrijeme ode. Čak i da ga imaš duplo više, premalo je....
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 19:28   #19
Black Revenger
...

Black Revenger Avatar

Quote:
AxMi-24 kaže:
Meni falo ono jos i worms+ da se sa ninja rope-om mozes preko pola staze preselit i nekog opalit stosom
pa imaš u WWPu super rope mod. pol terena mozes preci s jednim ninja ropom.

STINGer kaj se neda vrijeme podesiti pa da bude vremena za pravi potez (akciju)?
Old 10.11.2003., 23:26   #20
STINGer
Over and out

STINGer Avatar

Quote:
Black Revenger kaže:

STINGer kaj se neda vrijeme podesiti pa da bude vremena za pravi potez (akciju)?

Normalno da možeš, ali samo u multiplayeru. Kad igraš misije onda se ne može. No, isto mi je glupo da nas ima četvero, pa se čekamo pola dana da odigramo.
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja