Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2006., 21:55   #21
Quote:
ekspektor kaže:
Spreher, ja sam ti to curi priredio par puta. Nenamjerno, jer stvarno, neznam kak sam to napravio, al eto dogodilo se. U biti brijem zato kaj sam joj odgadao orgazam, vise od par puta. Skužio sam da ima više tekućine nego obicno, nije toga bilo tolko puno, a i sama mi je rekla da je drukcije.
Čuo sam mnogo ovakvih iskustava do sada... Moguće da određeni postotak ljudi stvarno niti ne primjeti da se dogodi ejakulacija... Anyway thx na informaciji
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 23:45   #22
Quote:
uplasena_srna kaže:
A kak da to mi znamoak na m partner ne kaze. Primjer, ja volim zestok sex, ali veoma njeznu konacnicu, to dame oralno dovede do orgazma. Tada imam i po 10-15 grcenja vaginalnih i matericnih misica. E da li mozebitnonesto strcne na djecka, pa to bi on morao znati. Desava se ako on prije svrsi unutra, pa onda oralno mene dovodi do vrhunca da se usljed kontrakcije vaginalnih misica njegov ejakulat izbaci vani, ali da li je to to na cemu ti insistiras.
žene, kao i muškarci ejakuliraju kroz mokraćni otvor. Tak da ziher ne mislim na spremu. Inače ejakulat je produkt Skenovih žlijezdi (parauretralne žlijezde) koje se nalaze na mjestu gdje je u principu G-točka. Nalaze se između rodnice i mokraćne cijevi ispod mjehura. Zbog blizine mjehura čest je osjećaj, kod žena, da moraju urinirati tokom stimulacije g-točke.
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 00:00   #23
Meni stvarno nije zdravo čitati neke topice...
Eto, svršim, nekad i ne, ali nigdje tih potoka, prskanja, trzanja, otezanja papcima... ja ziher nisam normalna...
Old 30.05.2006., 00:13   #24
Quote:
Brown Acid kaže:
Ne nego ili si frigidna ili ti je muškarac papak pa te ne zna zadovoljiti..
Mislim da sam frigidna ka' panj No, on je svejedno papak.
Old 30.05.2006., 00:13   #25
Quote:
Spreher kaže:

U principu orgazme takve magnitude karakteriziraju pokreti koje ne možete kontrolirati... Općenito izgubite sposobnost upravljanja svojim tijelom na neko vrijeme i još duže vremena kasnije ste potpuno ispijeni, pod dojmom i nevjerojatno sretni bez ijedne brige na svijetu

Molim??? Meni je takav svaki orgazam, i nikad mi nikakava voda ne curi.
Old 30.05.2006., 02:01   #26
Quote:
Spreher kaže:
Dakle ženska ejakulacija je za gotovo sve ljude veliki misterij. Pretražio sam internet i posebno pubmed i nisam našao niti jedan članak o tome (ukoliko netko ima informacija o takvom članku molio bi da mi ga pošalje. Bilo link, bilo scan, bilo file). Vidio sam na staroj temi da su se neke forumašice hvalile da im je to najnormalnija stvar. Ako je tako odlično jer do sada nisam sreo ženu koja je to doživjela. Iz tog razloga bilo bi lijepo da ta svoja iskustva lijepo utipkaju i postaju ovdje ili ako ih je sram mogu poslati i PM. Meni je svejedno.
evo da ti se prijavim!

gledao sam nešta sitno po netu kako to pravilno napraviti, probao par puta, ali ništa od špricanja. uglavnom joj dosade prsti, pa pređemo na nešta konkretno.

cura, kaže, nije doživjela takovo štagod, a nije baš ni čula da postoji.
daj neke dobre linkove i prezentacije.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 12:55   #27
E vidi ovako....
Nedavno mi se desilo nesto. Sexamo se ja i decko al sad nista ono drugacije nego inace. Jes da smo se bili pozelili al standardno ipak. I onda postajem enormno mokra jednostavno nesto iscuri iz mene. U momentu sam se prepala da se nisam upiskila ili da se on upiskio u mene al nije nista od tog bilo. I on je to osjetio , samo sto nisam imala neki tako dramatican osjecaj i inace mi je bolje kad sam dozivljavala "običan" orgazam. Eto sad, šta je to?
Saby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:16   #28
Quote:
Saby kaže:
E vidi ovako....
Nedavno mi se desilo nesto. Sexamo se ja i decko al sad nista ono drugacije nego inace. Jes da smo se bili pozelili al standardno ipak. I onda postajem enormno mokra jednostavno nesto iscuri iz mene. U momentu sam se prepala da se nisam upiskila ili da se on upiskio u mene al nije nista od tog bilo. I on je to osjetio , samo sto nisam imala neki tako dramatican osjecaj i inace mi je bolje kad sam dozivljavala "običan" orgazam. Eto sad, šta je to?
Pukla ti vodena cista.
škorpija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:21   #29
Ne bih bas rekla da sam je imala, nekoliko dana prije toga a i poslije toga sam bila kod dokt. pa bi je valjda nasao. i nikad nisam imala ciste nikakve kolko znam
Saby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:24   #30
To nije ništa strašno i cesto se i nevide cak ni sa pregledom ultrazvoka, al šta god je ako se ne ponovi dobro je.
škorpija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:30   #31
Quote:
Saby kaže:
E vidi ovako....
Ovisi naravno i ovako ti ne mogu baš reći... Da znaš iz kojeg otvora je izašlo mogao bi ti više reći, no ovako mogu samo ponuditi par rješenja ako si zdrava... Jedno je da si ejakulirala (ne mora to uvijek špricati, može kao i kod muškaraca samo iscuriti). Druga opcija je da su uslijed orgazma bartholinijeve žlijezde poludile (one koje inače navlažuju rodnicu) i da se nakupilo u rodnici i u trenutku kad se otvorio prostor da je ta sluz iscurila... Sad što je bilo tko će ga znati
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:33   #32
Quote:
škorpija kaže:
Pukla ti vodena cista.
agathaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:41   #33
Quote:
Mara_Garava kaže:
A jel netko ikada našao tu g-točku? Ti opisi gdje se nalazi jako su mi nerazumljivi..ispod mjehura,pored mokraćne cijevi,malo lijevo pa ravno..???
Gle svaka žena je malo drugačije građena, ali ako ležiš na leđima i gurneš prst u rodnicu s gornje strane (prema trbuhu) ti je g-točka. Na duljini koju možeš doseći prstima... Znači par cm unutra točno prema trbušnoj šupljini odnosno prema gore... G-točka najčešće reagira bolje na pritisak nego na trljanje.
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:47   #34
evo jedno istraživanje slovačkog doktora... malo je staro, ali eto...

In 1988, Milan Zaviacic, M. D., Ph.D., head of the Institute of Pathology of the Comenius University in Bratislava, Slovakia, examined and stimulated the 'G Crests' of 27 women patients who volunteered for his study. Ten of the 27 women (37%) were induced to have urethral expulsions, with a wide variation in the amount of stimulation required before the expulsion."
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 22:57   #35
Offtopic i spam će se brisat. Tema je dobra i ima osnove, a kad će mi se dat ću se uključit sa svojim iskustvima, što bi mogla napravit i moja komoderatorica Septembar koja može iz prve ruke, i to ženske, objasnit te potvrdit.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 00:00   #36
Ja nemam pojma da li sam ikad doživjela vaginalni orgazam, ali koliko mi je poznato takav orgazam može doživjeti samo mali broj žena.
Dešavalo mi se da mi nakon sexa iscuri nešto, ali nemam pojma što bi to moglo biti.
Ovdje na forumu sam više puta imala prilike slušati o višestrukim orgazmima, čak u isto vrijeme i vaginalnim i višestrukim klitorisnim. Dok iskustvo iz real lifea je sasvim drugačije - niti jedna moja frendica nije gotovo nikad doživjela višestruki klitorisi, a kamoli vaginalni orgazam. Govorim o osobama koje su duže vremena u vezi (od godine na dalje), a ne o djevojkama koje često mijenjaju sexualne partnere.
Old 31.05.2006., 00:11   #37
Quote:
šlapica kaže:
Ja nemam pojma da li sam ikad doživjela vaginalni orgazam, ali koliko mi je poznato takav orgazam može doživjeti samo mali broj žena.
Dešavalo mi se da mi nakon sexa iscuri nešto, ali nemam pojma što bi to moglo biti.
Ovdje na forumu sam više puta imala prilike slušati o višestrukim orgazmima, čak u isto vrijeme i vaginalnim i višestrukim klitorisnim. Dok iskustvo iz real lifea je sasvim drugačije - niti jedna moja frendica nije gotovo nikad doživjela višestruki klitorisi, a kamoli vaginalni orgazam. Govorim o osobama koje su duže vremena u vezi (od godine na dalje), a ne o djevojkama koje često mijenjaju sexualne partnere.
mislim da ti prije tribaju prominit decke...ak ih vec ne zadovoljavaju
a sta se ovog prike tice-zacetnika ovoga svega,samo mlati praznu slamu!
lik je obicni drkadzija
braindead is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 00:12   #38
Vi današnje žene ste iskompleksirane,
pune seksualnih problema,
filozofirate oko stvari o kojima se nema što filozofirati,
iz razloga propagande medija, pranje mozga i snažnog pritiska oglašivača
koji izmišljaju razno razne teorije,
te ih recikliraju non-stop
kako bi imali staviti pokoji tekst
između reklami
u ženskim časopisima!
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 00:17   #39
Ma sto ti covjece zapravo hoces znati o zenskoj ejakulaciji...dali si uopce ikada imao zenu ili hoces naucno istazivanje..ako hoces, onda odi kod strucnjaka pa sa njima porazgovaraj
Andra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 00:19   #40
Andrea,
kome se obraćaš?
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.