Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2006., 01:26   #41
alo spreher, di si nestao?
ocel bit te prezentacije?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 02:45   #42
Quote:
Andra kaže:
Ma sto ti covjece zapravo hoces znati o zenskoj ejakulaciji...dali si uopce ikada imao zenu ili hoces naucno istazivanje..ako hoces, onda odi kod strucnjaka pa sa njima porazgovaraj
U tome i je problem. Kao što sam rekao u kontaktu sam s seksolozima i uskoro imam sastanak s jednim poznatim ginekologom pa ću pokušati nešto saznati, ali poanta zbog koje ovo radim je da nema nekog konkretnog dobrog istraživanja na tu temu. Užasno veliki dio medicinske zajednice još uvijek koliko znam tvrdi da je takvo što nemoguće (ženska ejakulacija).

Iz tog razloga ja ovdje želim čuti iskustva drugih koja bi mi mogla pomoći kao prvo definirati bolje istraživanje, kao drugo možda uočiti nekakav uzorak ili dezinformiranost... npr. nekoliko ljudi se javilo da nešto iscuri poslije seksa i da u slučaju da je dečko svršio u nju izađe njegova sperma kada ona svrši... U slučaju da sam recimo otkrio kako je 90% žena uvjereno u takvo što već bi se opasno zapitao koliko su bilo kakva istraživanja točna (na tu temu). Zato tražim i opis detaljan koliko detaljan može biti...
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 02:48   #43
Quote:
braindead kaže:
mislim da ti prije tribaju prominit decke...ak ih vec ne zadovoljavaju
a sta se ovog prike tice-zacetnika ovoga svega,samo mlati praznu slamu!
lik je obicni drkadzija
na temelju čega si zaključio da mlatim praznu slamu? Jesam li nešto krivo rekao?

što se tiče komentara da trebaju promijeniti dečke
Na ovom forumu su svi najbolji u krevetu i šta ti ja znam... Nije često niti u dečku problem. Sto faktora je u igri...

I da... drkam dok čitam tvoje postove... mislim na tebe noćima itd...
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 04:01   #44
Quote:
Spreher kaže:
na temelju čega si zaključio da mlatim praznu slamu? Jesam li nešto krivo rekao?

što se tiče komentara da trebaju promijeniti dečke
Na ovom forumu su svi najbolji u krevetu i šta ti ja znam... Nije često niti u dečku problem. Sto faktora je u igri...

I da... drkam dok čitam tvoje postove... mislim na tebe noćima itd...
bas tako-sta ti znas!?
neznas nista pa...shut the fuck up!!!!!
ta tvoja nastranost i kvazi iskustvo iz knjiga i nisu neka fora decko.
sta se drkanja tice-uopce ne sumnjam!
od nekoga ko se nije sex-a najvise se i moze ocekivat da zastrani...
p.s oprezno s zuljima....

/brain smiri strasti il se udalji sa topica ak nemas sta pridonijeti temi/ Sept

Zadnje uređivanje Septembar : 31.05.2006. at 11:44.
braindead is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 09:33   #45
Quote:
Spreher kaže:
Dakle ženska ejakulacija je za gotovo sve ljude veliki misterij. Pretražio sam internet i posebno pubmed i nisam našao niti jedan članak o tome (ukoliko netko ima informacija o takvom članku molio bi da mi ga pošalje. Bilo link, bilo scan, bilo file).
http://www.google.se/search?hl=sv&rl...culation&meta=
nema nista tu???
Quote:

Vidio sam na staroj temi da su se neke forumašice hvalile da im je to najnormalnija stvar. Ako je tako odlično jer do sada nisam sreo ženu koja je to doživjela. Iz tog razloga bilo bi lijepo da ta svoja iskustva lijepo utipkaju i postaju ovdje ili ako ih je sram mogu poslati i PM. Meni je svejedno.
evo je! joj pisala sma vec o tome, kopaj shower temu i slicne!

Zadnje uređivanje Septembar : 31.05.2006. at 11:45.
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 11:38   #46
Quote:
braindead kaže:
mislim da ti prije tribaju prominit decke...ak ih vec ne zadovoljavaju
a sta se ovog prike tice-zacetnika ovoga svega,samo mlati praznu slamu!
lik je obicni drkadzija
ti si braindead drkadzija
cura ti je rekla bas kako stavri stoje iz zenske perspektive
i reci cu ti najmanje 50% muskih (da ne pretjerujem) nema pojma kako pravi zenski orgazam zgleda. malo mrdanja dupetom izvijanja i drecanja NIJE org.

@drito, vidim da si napravio cistku, al ak si brisao postove trebao si brista i ikomentare koji se odnose na pobrisane top
ovak samo vidim duhove

ang iskustva na temu

ukratko: treba doooooooobra napaljenost da se tekucina skupi
al za samo spricanje nije neophodan snazan orgazam, jer orgazam (tj jake kontrakcije) samo "opaljuju" prekidac G-tacke, pa moze doc do spricanja.
nego bitno je fizicki pritisak na g-tocku
i da, kurcem je prilicno tesko. najbolje je neki koji je jako klobucast ili zakrivljen.

al vibratorom NIJE tesko, dapace!!!
prstima jos manje (ko zna) a to je najbolje zena sama
ak se ona nauci sama sebe dovest do toga puno je lakse uz partnera

jer nagon JE slican mokrenju
treba samo pustiti da iscuri!!!
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 14:29   #47
odjebite te gluposti.
ne vjerujte propagandi!
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 16:19   #48
Quote:
Septembar kaže:
jako slabo. Inače u principu skoro jedini izvori su iz ranih 80tih...

Quote:
Septembar kaže:
i reci cu ti najmanje 50% muskih (da ne pretjerujem) nema pojma kako pravi zenski orgazam zgleda. malo mrdanja dupetom izvijanja i drecanja NIJE org.

@drito, vidim da si napravio cistku, al ak si brisao postove trebao si brista i ikomentare koji se odnose na pobrisane top
ovak samo vidim duhove

ang iskustva na temu

al za samo spricanje nije neophodan snazan orgazam, jer orgazam (tj jake kontrakcije) samo "opaljuju" prekidac G-tacke, pa moze doc do spricanja.
i da, kurcem je prilicno tesko. najbolje je neki koji je jako klobucast ili zakrivljen.

evo prvi post kakav sam tražio puno hvala nainformacijama. Sve se poklapa u principu s mojim iskustvima i istraživanjima . To mi se sviđa

Inače samo mala napomena. Prsti su bolji od vibratora/dilda jer su sigurniji. Naime čitao sam da vibrator može "ubiti" osjetljivost pa je teže doći do orgazma kasnije. Ništa čudno s obzirom o kojem se intenzitetu radi
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 18:09   #49
Quote:
Spreher kaže:
Inače samo mala napomena. Prsti su bolji od vibratora/dilda jer su sigurniji. Naime čitao sam da vibrator može "ubiti" osjetljivost pa je teže doći do orgazma kasnije. Ništa čudno s obzirom o kojem se intenzitetu radi
pa jebote nije to motorna pila
otkud ti znas kaks e osjeca kad imas dildo u pici

nastimavam ga kak mi pase!
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 18:40   #50
Spreheru,

Ne znam kako ti to nisi nigdje nasao jer postoje i tekstovi o tome, samo sto se manje o tome prica( mozda zato jer ta "vodica" ne oplodjuje nikoga i nista). Ma, to je zato jer za zene nikoga nije briga..vazno da se on "istochi".

Dogadja se, ali ne uvijek.

Osjecaj je slican kao kad ti se "piski"...ali opet nije bas tako jer te preplavi neki osjecaj ugode. Nekad štrca, nekad se samo izlije....

U mom slucaju do toga je dolazilo tijekom oralne stimulacije(ali s gornje strane...iznad klitacha...pa prema dolje) uz laganu rucnu masazu usmina( njihovog gornjeg dijela). Mogu samo reći da je osjećaj odličan, ali nije puno drugačiji od standardnog orgazma. Malo je intezivniji i olakšavajući.

Nikad tijekom penetracije...što ne znači da se nekoj drugoj to neće dogoditi.

jel to recept, nemam pojma, a nije ni važno....Važno je da se događa
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 22:49   #51
Jel nesto ovakvno trazis? http://gallys.nastydollars.com/te/19/t3.jpg
http://gallys.nastydollars.com/te/19/kinzie4.mpg
Iako su ovo bas ekstremni slucajevi...
Mozda ti zbavim jos nekih linkova... nedavno sam ovo otkrila po prvi put. Mislim da ih zovu gejziri, ili tako nekako.
Šima is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 23:38   #52
Šima - to nisu ekstremni slučajevi, to su fejkovi
Špreher - Septy ti je rekla sve kaj trebaš znati.

I imaš google

"Ubijena osjetljivost", ili naviknutost na vibrator, ti se javlja kod klita, ne za unutrašnjost, i to vrlo, vrlo rijetko. Toga se ne trebaš bojati.
"Tvojim iskustvima" ne odgovara niti jedna priča koja je otipkana ovdje, jer ih zasad nemaš nego bi nabacio šprehicu

Ugodno istraživanje!

- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 00:24   #53
što se tiče videa 99.99% je fake... Naime skenove žlijezde iz kojih se ejakulat izlučuje su prilično male... Ima jedno zanimljivo istraživanje na tu temu koje sam našao i ispadne da se treba napuniti i isprazniti oko 3puta u sekundi da bi se malo obilnije ejakulacija dogodila (za nekih pola deci/deci) . I to ne ovako odjednom nego ono špric, špric, špric... u get the point ^^

E a što se tiče ozlijede i vibrača... Pročitao sam to na www.ideagasms.com (valjda je dobar link). Moja pretpostavka je da si previše nabrijana pa trpiš svašta, a lik nema pojma jel radi sve dobro . Ti ga naravno ne želiš zaustaviti ^^. Kao kad žena loše puši Nećeš je zaustaviti i objašnjavati... Ipak ti puši
No ovo priznajem da nemam pojma tako da se u to neću petljati. Tako čitao pa sam tako i prenio...

Što se tiče iskustva od Xena2000: zanimljivo... Čuo sam za to, ali navodno jako rijetko dolazi do toga prilikom klitoralne stimulacije... Anyway Good4u :P
Spreher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 00:49   #54
Evo mog iskrenog dozivljaja!

Kao sto je i Xena objasnila i ja sam imala sican osjecaj kod oralne stimulacije klitorisa. Cudan osjecaj s dojmom kao da imam potrebu piskiti, a ne trebam. Takodjer pri penetraciji penisa u vaginu s straznjeg polozaja...osjecaj je slican. A sad, jel to to...ili ne, nema nikakvog prstanja, (malko navlazena, mokra jesi) vec prozivljavas provale osjecaja ugode, opustanja,....sva se najezim vec i pri pomisli!

Ako se koncentriram na sam cin spolnog odnosa necu imati problem s dozivljavanjem orgazma. Ni ne cudi me sto tada neke ne dozivljavaju orgazam uopce. Vjerujem da svaka zena moze orgazam dozivjeti.
Ali naravno, vazno je uzivanje u trenucima s osobom koja se voli ili neka posebna napaljenost, adrenalin....kao sto su i vazni dodiri na pravim mjestima, u pravim trenucima...poslije predigre, kada je napaljenost na visokom stupnju, sve se moze postici.

Bravo Spreher!
Steta sto vecina muskih spolova koji su ovdje prigovarali nisu na taj nacin zainteresirani. Steta za nihove cure....ili decke mozda! Stagod!

Ajd, spreheru, sretno s istrazivanjem!
jedna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 02:05   #55
ja mislim da bi trebali da se nadjemo negde svi zajedno pa da uradimo taj projekat

Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 02:18   #56
Quote:
Septembar kaže:

ovak samo vidim duhove

ang iskustva na temu

a sad lipo reci sta ti je spreher obeca za ovakav komentar!?
osim toga ako ti nisi naisla na decka koji te moze zadovoljiti neznaci da ih nema....il se jednostavno ne palis na decke?
a mozda se nemozes ni opustit u necijem drustvu ovisnice o vibratoru?
u svakom slucaju imas savrsenu vezu sa svojim vibratorom i ne gubi vrime na decke-samo minjaj baterije!
braindead is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 09:34   #57
Quote:
Veliki gizmo kaže:
Imam ti ja par filmića i to dobrih (u vezi teme), pošaljem ti poštom ako si zainteresiran, javi mi se na PM
Jebote, daj salji i meni.osjecam se ko zadnje govno pred zenom,ona se dere G-tocka,G-tocka a ja kurac, pojma nemam kaj je to.....
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:39   #58
Quote:
braindead kaže:
a sad lipo reci sta ti je spreher obeca za ovakav komentar!?
OBECA MI GEJZIR, STO DRUGO
Quote:

osim toga ako ti nisi naisla na decka koji te moze zadovoljiti neznaci da ih nema....il se jednostavno ne palis na decke?
a mozda se nemozes ni opustit u necijem drustvu ovisnice o vibratoru?
u svakom slucaju imas savrsenu vezu sa svojim vibratorom i ne gubi vrime na decke-samo minjaj baterije!
ajd sad ti meni reci gdje sam ja navela da sa DECKOM ne mogu?
rekla sam sa KURCEM je tesko, a musko je ipak malo vise od toga
a ak se ti poistovjecujes samo sa svaojom kitom, tvoj problem... pogotovo ak nemas scim

nego da budem jos jednom informativna za one koje zbilja zanima:
kad mi se prva 2-3 puta desilo nisam bila ni sama sigurna sta je
uglavnom samo se izlilo, bez penetracije (mozda ima i tad al ako to se tolik ne primjeti od svih tecnosti)

prvi put kad sam stvarno bila svjesna da JE ejakulacija je pri cuclanju klita I PRSTENJACENJU!!! i opet i tad je izlijevanje nije bas spricanje

ovo sa vibricem sam sama kasnije istrazila, a poslije i sa partnerom uz 69 sa vibrom
i tad bude spricanje, jer tad je pritisak periodican pa dodje do kontrakcija jacih

jasnije?
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:33   #59
Nije jasnije.

Septy, ne kužimo, teško je to opisati samo riječima.

Daj neke fotke, video, audio...

- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:42   #60
tako je stipe!

...oćemo bojanke, 3D sheme, nacrte, video igre..
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.