Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2006., 01:24   #1
Kreme i tretmani s kisikom

Jeste li curke čule za ovu navodno revolucionarnu metodu za njegu lica?Navodno ima lifting afekt,pomaže protiv akna i bog zna šta sve nije nabrojano...ima na Plivinoj stranici...nekako mi djeluje uvjerljivo...Al sranje je šta je cijena jednog tretmana od 500-700kn.

Jel bio tko na tome?Namjerava li ić?
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 09:25   #2
Čula sam za to i zvuči mi super ali ne znam gdje to ima i koliki su rezultati od jednog tretmana.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:10   #3
nisam bila,a to radi onaj Kaliterna koji mi nije sav svoj i ima ludacki izraz lica,stazirao je na Salati,kod ovih koji rade laser i te stvari
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:16   #4
Kaj to ne radi nitko drugi osim njega?
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:20   #5
joooj,morti sam ja pomijesala,ma jesam garant,on s vodom radi nes,ma isla ti je jedna forumasica na to sto ti trazis,al se sad ne mogu sjetit di je to opisivala,koja je ono teme bila,trebas prokopat...
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:26   #6
a ne,ta zene je bila na tretmanu kisikom u city welnessu,ma kaliterna to radi garant,nazovi pa pitaj!!
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 11:40   #7
Quote:
vivienne kaže:
a ne,ta zene je bila na tretmanu kisikom u city welnessu,ma kaliterna to radi garant,nazovi pa pitaj!!
Sad ne kužim u čemu je razlika. Kakav je to tretman u city welnessu?

Ma, još da mi taj Kaliterna kaže da prije tog tretmana moramo napravit pregled, da me odere za dodatnih 200 kn
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 13:10   #8
o pa svakao ko bi mogao jer se na salati placa pregled

e ona ti je isla na nekakve ampule,ak sam dobro shvatila,nije bila nikakva mikroabrazija,to ti je na temi sto ste si danas kupili i zena je kiki-j-zg
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 14:46   #9
Ja bila!
Moram ja sva nova čuda isprovat!

Ja sam za lice platila 500 kn po tretmanu, jebiga nije malo, al ja se nikad ne bi dala u ruke kozmetičarki da mi ruje po faci, a i kad skužiš da su ti obični tretmani oko 200 kn, opet bi radije ovo.
Bila sam dva puta, tretman traje 10-15 min, ok je za manje ožiljke, osvježava lice, ja primjetim razliku posebno dan nakon tretmana, nakon što se naspavam, e cure ako koja ima podočnjake, one vrećice ispod očiju ispegla samo tako!
To je to, uglavnom, tretman je ugodan, tipu je navala samo takva, neke spektakularne rezultate nemojte očekivat,nije kao neka dermoabrazija, ovo meni više izgleda kao čišćenje lica sa osvježenjem
Ella E is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 19:00   #10
Quote:
Ella E kaže:
Ja bila!
Moram ja sva nova čuda isprovat!

Ja sam za lice platila 500 kn po tretmanu, jebiga nije malo, al ja se nikad ne bi dala u ruke kozmetičarki da mi ruje po faci, a i kad skužiš da su ti obični tretmani oko 200 kn, opet bi radije ovo.
Bila sam dva puta, tretman traje 10-15 min, ok je za manje ožiljke, osvježava lice, ja primjetim razliku posebno dan nakon tretmana, nakon što se naspavam, e cure ako koja ima podočnjake, one vrećice ispod očiju ispegla samo tako!
To je to, uglavnom, tretman je ugodan, tipu je navala samo takva, neke spektakularne rezultate nemojte očekivat,nije kao neka dermoabrazija, ovo meni više izgleda kao čišćenje lica sa osvježenjem
Sve to zvuči ok,al baš mi se i ne plaća 500kn da mi lice izgleda "svježije"...i to za tretman od 10min
Znaš li da li ima to kakve koristi za mitasere i uopće manje nepravilnosti po koži,prištiće i sl.
I da,koliko često bi se trebalo ići na taj tretman da ti koža uvijek bude ok...
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 13:09   #11
Tretman lica kisikom

Zanima me da li je itko od vas bio na tretmanu lica kisikom? Koji su vam dojmovi? Mislila sam ići sljedeći tjedan pa se malo raspitujem
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 18:30   #12
https://www.forum.hr/showthread.php?t=147390
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 22:50   #13
Kad bi ja znao da ce to sve pomoci, dao bi i 5000 kn mjesecno.
Bio sam ali meni bas i ne pomaze...
Blago vama kad s tim rijesite svoje probleme!
fic1984hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2006., 13:29   #14
vidla ja bio kaliterna na telki i pricao je nešto kao da taj kisik ubija neke bakterije koje se talože na koži... bila mu je na stolcu neka tetka s razrovanim tenom ... kao propravilo joj se malo nakon toga...
inače, bila sam kod njega početkom godine zbog nekog madeža, tip je ok
carrie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 10:46   #15
niša, dižem topic iz pepela, možda je netko u međuvremenu bio na tretmanu i ima štogod za podijeliti s nama!
tammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 11:55   #16
bila ja. nis extra.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 12:02   #17
a koji je efekt? ciscenje lica od pristica i mitesera kao obicno ciscenje kod kozmeticarke ili to sluzi samo za ubijanje bakterija kod onih koji bas imaju akne?
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 13:16   #18
efekat je taj da osvjezi lice, dodje nesto kao piling, slicno.
dobra je stvar za nekoga tko nema problematican ten pa da se time pocasti.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 14:17   #19
aha, fala na info
__________________
FIONA
...mais l'important, c'est pas la chute... c'est l'atterrissage...
Cigarette Smoker Fiona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 10:48   #20
Quote:
Ella E kaže: Pogledaj post
Ja bila!
Moram ja sva nova čuda isprovat!

Ja sam za lice platila 500 kn po tretmanu, jebiga nije malo, al ja se nikad ne bi dala u ruke kozmetičarki da mi ruje po faci, a i kad skužiš da su ti obični tretmani oko 200 kn, opet bi radije ovo.
Bila sam dva puta, tretman traje 10-15 min, ok je za manje ožiljke, osvježava lice, ja primjetim razliku posebno dan nakon tretmana, nakon što se naspavam, e cure ako koja ima podočnjake, one vrećice ispod očiju ispegla samo tako!
To je to, uglavnom, tretman je ugodan, tipu je navala samo takva, neke spektakularne rezultate nemojte očekivat,nije kao neka dermoabrazija, ovo meni više izgleda kao čišćenje lica sa osvježenjem

Da li si i ti bila kod dr. Kaliterne?

Je li netko radio laserski lifting ili neke druge tretmane?

Ima na njihovoj stranici www.poliderma.hr sve detaljno opisano....
anya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.