Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 18:54   #241
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
p.s. Drugi dan kad sam pregledavala vjenčanicu na podsuknji sam vidjela nekoliko većih fleka.... Sad mi je bed to odnest u salon na čišćenje
Mislim da su ti oni tamo sve već vidjeli, tako da se nemaš zašto brinuti. Pa nisi namjerno zaflekala.
Old 22.05.2017., 18:57   #242
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Mislim da su ti oni tamo sve već vidjeli, tako da se nemaš zašto brinuti. Pa nisi namjerno zaflekala.
sva sreća zaflekala je svoju, a ne najam...iako mislim da su i oni sve već vidjeli
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:14   #243
Ako netko ne ide na bebu odmah nakon svadbe imate kontracepcijske pilule i uskladite si ciklus kako želite. Ja znam da dobivam svakih 28 dana u subotu popodne. I znam da tada neću imati iako je to za dvije godine Inače bi pomaknula s pilulama i to je to. Uz pilule postoje još i tablete (cca 200 kn) kojima se može regulirat ciklus taj mjesec (ali nisu 100% pouzdane tj. može vam ipak doći). Uvijek trebate računati na stres vezan uz vjenčanje koji vam može poremetiti ciklus.

Mene više npr. brine pad imuniteta i izbijanje herpesa na usnici - to se mogu kljukati koliko hoću ali ako izbije nema mi pomoći. Za mengu uvijek mogu uskladiti s pilulama tako da mi to nije problem.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.