Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2006., 15:26   #1
Angry Tommy Hilfiger

"Subject: FWD: Tommy Hilfiger hates us...
Did you see the recent Oprah Winfrey show on which Tommy Hilfiger was a guest? Oprah asked Hilfiger if his alleged statements about people of color were true - he's been accused of saying things such as "If I had known that African-Americans, Hispanics and Asians would buy my clothes, I would not have made them so nice," and "I wish those people would not buy my clothes - they were made for upper-class whites." What did he say when Oprah asked him if he said these things? He said "Yes." Oprah immediately asked Hilfiger to leave her show.

Now, let's give Hilfiger what he's asked for - let's not buy his clothes. Boycott! Please - pass this message along. "



Eto, sve vam pise....
Frendica mi je dobila ovaj mail...
Ne mogu garantirat da je istina, ipak je ovo samo mail koji cirkulira.
Naime taj show ce kod nas doci, kada? Za jedno 2 - 3 godine?!?
Dakle velika je i mogucnost da je to sve i laz sto opet ide na stetu Hilfigera.
Uglavnom, ako je istina
No, ipak je ovo forum....kaj vi mislite u oba slucaja?
Hoce li mu utjecat na promet?
Mislite li da je moguce da su navodi tocni?
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 15:31   #2
Frendica mi je dobila ovaj mail...
Ne mogu garantirat da je istina, ipak je ovo samo mail koji cirkulira.
Naime taj show ce kod nas doci, kada? Za jedno 2 - 3 godine?!?
Uglavnom, ako je istina
No, ipak je ovo forum....kaj vi mislite?[/QUOTE]


ja mislim da me kao dizajner nikada nije previse interesirao, a nakon ovoga definitivno necu nista njegovo niti pogledati!! naravno, budem provjerila na www.oprah.com dal to stoji.
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 15:44   #3

Eto smijem se sama sebi jer sam se sad nabrijala na ovo a gugli mi je upravo pokazao da se vec 2003 komentirala ista stvar na forumu......dakle veca mogucnost da je patka u pitanju....
No da ne propadne stvar, da promijenim ime topica "Kleveta i sl." i posaljem na pravo???
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 16:02   #4
http://www.hoax-slayer.com/tommy-hilfiger-rumour.html
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 17:40   #5
da ziher bi radio robu samo za upper white class. upravo je na crncima i latinosima izgradio modni imperij i ako nista onda ih bar ne bi javno blatio zbog love
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 17:45   #6
nije bio u opri.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 19:17   #7
:naivna:
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 09:21   #8
ak mi se svida roba i suze-svida mi se. boli me briga kaj on prica okolo...AKO UOPCE PRICA
__________________
Bolje biti loš original nego dobra kopija ...
blink_blink is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 12:33   #9
Gle, vjerojatno nije istina, ma vise od vjerojatno.
Ali nemogu vjerovat da te nimalo ne bi dirali njegovi svjetonazori da ipak je istina....
Sad govorim cisto hipotetski - da dođe gosp. Hilfiger i pred tvojim ocima se izjasni : "Cujte, ja sam vam rasist i zadrta budala...", ti bi bez obzira na to kupovala njegovu robu?
Neznam za tebe ali covjeku ne bi vise kune ostavila, makar to ne bi nista znacilo njemu u globalu, ali bi barem mirnije spavala.....
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:09   #10
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger se više bavi potpisivanjem svog imena nego proizvodnjom odjeće. Kompanija radi isključivo na bazi licencnih ugovora, a Hilfiger naručuje sve svoje proizvode od drugih kompanija: Jockey International mu pravi donji veš, Pepe Jeans London pravi Hilfiger džins odjeću, Oxford Industries proizvodi Tommy košulje, a Stride Rite Corporation obuću. Šta onda proizvodi Tommy Hilfiger? Ama baš ništa. Svi znamo da je Tommy Hilfiger ugledna i jedna od vodećih firmi u svojoj branži, pitamo se kako je to uspjela i kako uspjeva da prodaje tuđe proizvode. Jednostavno, Tommy Hilfiger je brend. Uspješnim vođenjem odnosima s javnošću, dobrim reklamnim kampanjama, investiranjem čak $ 100.000.000 godišnje u marketing, oni su napravili ime = BREND. Svi gore navedeni primjeri su samo jedan mali dio onoga šta pravi jedan brend. Manipulacija imenom, tj. brendom je ogromna u današnjem svijetu, ljudi, potrošači masovno kupuju proizvode Coca-Cole, McDonald's-a, Tommy Hilfiger-a, Marlbora i dr. Samo zbog imena tj. reklame. Kao što kaže Naomi Klajn u svojoj knjizi No Logo: „Astronomski rast bogatstva i kulturnog uticaja multinacionalnih korporacija u poslednjih petnaest godina potiče od jedne naizgled bezazlene ideje koju su razvili teoretičari menadžmenta sredinom osamdesetih: uspješnim korporacijama na prvom mjestu treba da bude proizvodnja robnih marki, brendova, a ne robe. To možda jeste ključ uspjeha, ali kako onda da potrošači znaju šta kupuju, ko je pravi proizvođač i kolika je prava cijena tog proizvoda kada proizvod ne bi prelazio toliki put od kupovine materijala,transporta,fabrike koja pravi proizvod,ponovnog transporta do BRENDA tj. sekundarnog proizvodjaca, opet transporta, prodavnice i tek onda u ruke kupca. Od materijala do potrošača cijena proizvoda skoči i do 500% od prvobitne prodajne cijene prvog i pravog proizvođača.
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:24   #11
Mislim da to nije istina, pa sto nije on suradivao sa Beyonce ili J.Lo?
Da je izjavio tako nesto bio bi mu to samoubilacki potez za njegov cjelokupan biznis.
__________________
Ha-ha-ha-ha
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 18:14   #12
gostovao je prošle godine na Opri (po prvi put!) baš radi toga da razbiju više taj lanac e-mailova u kojima se laže i narušava njegov ugled. Tako da- nikad to nije rekao, posebno ne na Opri!
FBI je ušao u trag da je prvi mail poslan sa jednog sveučilišta odakle nisu mogli dokazati tko ga je poslao s obzirom da se radi o kompjutorima koje koriste svi studenti.
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 23:51   #13
lol, tnx!
nego, ja sam vec zaboravila na ovaj moj, recimo, gaf i lijepo se nasmijala citajuci i sad se to lijepo moze zatvorit da se vise ne sramotim, jel?
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 16:58   #14
Jel ima neka tema o Hilfilgeru, a da se bavi ozbiljnijim temama?

P.S. imala bi neke stvari od Hilfligera za prodati pa me zanima mišljenje i procjena.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 20:29   #15
a mene zanima jel znate koju stranicu s koje se tommy cipele mogu naruciti, nista ne nalazim
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 20:33   #16
Hilfiger had once been kicked off the show by Winfrey herself, supposedly, after he copped to wishing that people from non-white ethnic groups would stop buying his clothes. Never happened, said Winfrey, cajoling her audience: "The next time somebody sends you an email or somebody mentions this rumor to you, you know what you're supposed say to them? You're supposed to say, 'That's a big fat lie.'"
link
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 21:24   #17
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
a mene zanima jel znate koju stranicu s koje se tommy cipele mogu naruciti, nista ne nalazim
ovo i mene zanima,općenito nove kolekcije cipela nemogu nigdje naći
addicted to m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 23:41   #18
jel vidio itko ovu jaknu kod nas?
]
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 23:25   #19
Ja sam prošli tjedan bil u NY i kumi kupila sandale,vesticu i trapke za 100 dolara.snizenje proljetne kolekcije.Ništa nisam cula u vezi ovih naklapanja gore. iskreno ne volim njegove stvari pa me baš briga!!!!
RASPAIL is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 23:29   #20
sve to za 100 $ ?? ovde ne bi ni cipele mogla kupit za to , uzas.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.