Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2006., 22:15   #1
body piercing/nos-zagreb

ovak,neznam kakav je postupak busenja nosa doma u zagrebu,ali me zanima.kad sam opisala kak to tu rade,netko mi je rekel da tamo ne buse nos kao uho,pa nek mi netko ko zna tocno veli kakav je postupak-od a do z.i naravno,koje je popularno(isto tako-dobro)mjesto za to u zg-u.cjena me isto zanima kao i sto ti nabiju u nos nakon busenja-dal kakvo sitno okeco kaj lepo zgleda ili onu"bombicu"kak su nekad medicinke za uha bile?
thx!

ps.jel to mozes kad si u gradu obaviti i nastaviti dan ili te zaliju alkoholom i sl(jer ima i takvih!!)pa moras na preslacenje doma...he he
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:25   #2
Ne vjerujes amerima ili hoces pomoci domace gospodarstvo?
uskasuknjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 22:55   #3
Piercing studio u Tkalci!Tam sam pirsala pupak i isla sam s frendicom kad je pirsala nos!Kolko se ja sjecam pirsaju ti s nekom velikom iglom(neznam kak bi drukcije rekla ),nema nikakvog zalijevanja alkoholom,samo ti stave anesatetik,pricekas 10min i bok!I da,sam si izaberes nakit,nisu nikakve bombice,imas svasta,od onih lijepih raznobojnih dijamantica do nekih siljastih cuda!Za cijenu neznam
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:24   #4
United tatto Studios Zagreb & Gandalf http://www.tetoviranje.com
decko koji pierca je zakon, cijena je oko 200kn za bušenje i isto toliko otprilike za nakit.. a nakita ima svakakvog, pogotovo za nosić. i ne boli uopće
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:33   #5
Quote:
uskasuknjica kaže:
Ne vjerujes amerima ili hoces pomoci domace gospodarstvo?

.....NE,imam ja nos probusen ovde u usa od prosle god.sve super.ali kad sam pisala kak su mi to napravili,neke kokosi su rekle da se to tak ne radi u zg...s druge strane ,zanima me jer bi si htjela rupicu malko pomaknuti na vislje,a staru tj ovu sadasnju da vise ne upotrebljavam...ako se naravno ne predosmislim.mogu ja i ovdje otici,nema frke...al kad sam tam,isla bi sa frendicom.u drustvu mi je nekak ljepse a mozda me ona i odgovori...al ja sam zapela za vislju rupu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:37   #6
Quote:
emy kaže:
Piercing studio u Tkalci!Tam sam pirsala pupak i isla sam s frendicom kad je pirsala nos!Kolko se ja sjecam pirsaju ti s nekom velikom iglom(neznam kak bi drukcije rekla ),nema nikakvog zalijevanja alkoholom,samo ti stave anesatetik,pricekas 10min i bok!I da,sam si izaberes nakit,nisu nikakve bombice,imas svasta,od onih lijepih raznobojnih dijamantica do nekih siljastih cuda!Za cijenu neznam
a da? vidis tu ti veli tj ti im velis gdje oces rupu na nosu,on ti sa pistoljem zbusi ko uho bez anestetika...tak da te zaboli i to jako..al samo onu sekundu.a kak dugo uzme da ti "probije nos"??? i kak se zove studio taj???dal trebas imati zakazano vrjeme ili samo dodes i zbuse ti nos i ides dalje???
da,zanimaju me kamencici u boji tj bjeli..ne bombice,a posle si ja stavim ili dijamantic ili kaj vec.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:40   #7
Quote:
flakey kaže:
United tatto Studios Zagreb & Gandalf http://www.tetoviranje.com
decko koji pierca je zakon, cijena je oko 200kn za bušenje i isto toliko otprilike za nakit.. a nakita ima svakakvog, pogotovo za nosić. i ne boli uopće
cekaj,moras kupiti nakit ili mozes svoj upotrebiti-ja ih imam puno,ali znas kak te za uha pitaju,kakve oces medicinke???
a samo jedan je tam decko ili vise-kak se zove?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 23:53   #8
Ama nije problem rupa u nosu...nego u glavi...
__________________
S ljudima zajedno smrdi, ali je toplo. U samocama-prazno. Znamo mi vrlo dobro, kako zapravo izgleda pod tudjim repom. Ali bez tog njuskanja ne moze se zivjeti. M.K.
Ćarli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 00:08   #9
Quote:
AFRODITA69 kaže:
cekaj,moras kupiti nakit ili mozes svoj upotrebiti-ja ih imam puno,ali znas kak te za uha pitaju,kakve oces medicinke???
a samo jedan je tam decko ili vise-kak se zove?
mislim da mozes i svoj upotrijebiti, al to ti je najbolje da njih u mailu pitaš. samo je jedan dečko, Karlo se zove, meni je piercao i pupak i nos i super sam zadovoljna. nema nikakvog anestetika, samo velika igla i malo pretpriš bol... ništa strašno. imaš sve informacije na stranici, i o njemu i o nakitu...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 04:37   #10
HVALA CURE,no ja kad nesto zamislim,moram to i realizirati u tom momentu-tako da sam veceras otisla u jedan salon i spirsala si nos malkice vislje...dakle,nece mi biti potrebno!
hvala!

Zadnje uređivanje AFRODITA69 : 04.05.2006. at 05:28.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 00:09   #11
Piercing i sve o njemu

zanima me...koliko košta piercing nosa i jel mi možete preporučiti neki dobar i ne preskup studio u zagrebu.

mučas gracijas!
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 10:57   #12
cca 300 kn sa nakitom http://www.zagreb-tattoo.com/html/home_hr/home.asp
Molim te nemoj ići u Tkalču. Čula sam loše stvari..
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 11:24   #13
neću...čula sam i ja.
a di ima tatoo salona, osim zele?
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 11:34   #14
Robi tattoo, malo to proguglaj, ima svoju stranicu i forum ak se ne varam. Ako ti ista znaci, moje iskustvo je bilo jako ugodno. Mozes si otic kod njega i na "informativni" razgovor, jako su susretljivi.
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 12:08   #15
kolko kod njega kosta? i di je lociran? tnx tnx tnx!!!
malabuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 12:27   #16
roby ne pirsa, on samo tetovira
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 13:32   #17
Quote:
pumpkin pie kaže:
cca 300 kn sa nakitom http://www.zagreb-tattoo.com/html/home_hr/home.asp
Molim te nemoj ići u Tkalču. Čula sam loše stvari..


kaj si cula? ja sam tamo probusila pupak...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 18:03   #18
isla sam tamo frendici pokloniti pirsing ali jaaako zmazano mi je sve zgledalo..
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 20:28   #19
http://www.robytattoo.com/index_cro.php
I da, on ne pirsa, samo tetoviranje. Cijene jaaaako variraju pa ti je najbolje otici do njega i malo proispitati.....a i on ti nece znati reci dok ne vidi kompletnu sliku, boje, dimenzije i jos ako je custom tattoo
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 20:45   #20
imaš vilicu!
Besplatno!
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.