Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2017., 10:07   #2341
Quote:
mimikatepupu kaže: Pogledaj post
Drage mame, zna li koja gdje ima za kupiti jastucica punjenih tresnjinim kosticama? Za sad treba meni jer me ledja i ramena bole.. za mjesec dana mi stize bebica a citala sam da je dobro i za grcice kod beba..

Tnx ��
možda dm? znam da su oni imali one punjene za grčeve kod bebica.

ili internet, njuškalo i sl.?
Old 15.03.2017., 11:26   #2342
Quote:
mimikatepupu kaže: Pogledaj post
Drage mame, zna li koja gdje ima za kupiti jastucica punjenih tresnjinim kosticama? Za sad treba meni jer me ledja i ramena bole.. za mjesec dana mi stize bebica a citala sam da je dobro i za grcice kod beba..

Tnx 😊
Muller
Enigma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 16:24   #2343
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
možda dm? znam da su oni imali one punjene za grčeve kod bebica.

ili internet, njuškalo i sl.?
Moze pomoc kako se to koristi?
JKT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 21:12   #2344
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post
Ja ću još jedanput napisati svoje iskustvo. Znači dvoje klinaca, prvi je dobio grčiće sa 2 mj. i imao ih je do 5.5 mj. , a davali smo mu bio gaia kapi i sab simplex kapi i samo mogu reći koje bacanje novaca . Nekada su grčići bili jači nekad slabiji, nosali smo ga na aviončić, onako polegnut na trbuhu i na ruku i nosi nosi nosi po cijeli dan. Plakao je nekad više nekad manje. Prošlo je i to. Drugo dijete, curka, je dobila grčiće odmah po rođenju 2-3 dan i njoj sam davala bio gaia kapi , opet čisto bacanje novaca, dok nisam odlučila probati, pa kud puklo da puklo, Rooibos čaj ( ak sam dobro napisala ) i to sam pila umjesto vode 2 L dnevno, 24h, i grčići nestali rukom odnešeni. Taj čaj sam pila jedno 5 mj. svaki dan, umjesto vode . Da sam bar to sa starijim napravila, pila taj čaj.
Moji klinci su isključivo dojeni do 6 mj + poslije dohrana i dojenje, stariji do 3 god. i 8 mj. ,a mlađa sad ima 19 mj. još doji + normalno šta jede svu ostalu hranu. Ja sam pazila šta jedem kad sam ih isključivo dojila ali nije bilo nikakve razlike imali su grčiće.

Dakle Rooibos čaj obični bez ikakvih dodataka sam pila.
Tnx na iskustvu, ja ga pijem vec 5. dan i cini mi se da pomaze. Odlucila sam probati s tim kad sam procitala jer volim cajeve.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.