Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2006., 12:18   #21
Quote:
Billi kaže:
jel koja zna di ima plisanih trenirki?
Imas u Zari u vise boja i H&M-u a i u Reebokovom outletu u Luckom sam bas nedavno vidjela gornji dio trenirke crni od plisa za male novce .
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 12:53   #22
plišane trenirke? pogledaj u wgw-u...
meni je od victorije super samo kozmetika.
sve ostalo si mogu kupiti i u austriji.
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 13:29   #23
imam ja sve VS gacice, josh cu si kupit ovog bozica u USA. bila sam u njihovoj trgovini, jako lijepo rublje imaju, ali ima i nekih jako skupih stvari naravno
al mogu rec sve 5 za njih, imaju kvalitetnu robu, to se pere sa bijelim vesom na 90 stupnjeva i ne pusta boju...
mayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 22:04   #24
victorias' secret

jel netko naručivao grudnjake ili nešto od robice od njih?
ja sam kupila torbu i super mi je ali malo me bune njihove veličine pogotovo grudnjaka i košarica, izraženo je u inchevima pa se pogubi u tim brojevima
dobila sam njihov katalog i joj, ima krasnih stvari, pidžamica, donjeg veša da ti pamet stane, hlača, maja,kaputa,čizama..... super
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 22:45   #25
Kako dobijes njihov katalog? Sta ga se moze naruciti preko neta i za Hrvatsku?

Inace investicija u njihov grudnjak mi se visestruko isplatila, super je i model (a imam malo punije grudi) i kvaliteta! Nosim ga poprilicno cesto vec godinu dana i izgleda ko nov, ali ja sam ga kupila u ducanu i probala tak da ovo s incima ni ja ne znam

Drzim palceve da si dobro narucila
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 23:19   #26
U online-katalogu ti pisu normalne velecine, ono 34b itd... bar kod onih koje sam ja gledala. Inace su mi njihove cipele, haljine, topici i bluse ma sve je E da, isplati se narucivat kad je snizenje
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 01:47   #27
isplati se naručivati uvijek
VS najbolje donje rublje ikad... najbolja piđama....kostim...pareo...koji sam ikad kupila.....

nisam preko kataloga nego sam se u US gdje bijah godinu dana 98/99 nakupovala........ evo i sada sidim pred kompom u piđami od VS...... u ladici tangice.....(grudnjake morala donirat...jer nakon trudnoće mi ostalo poprsje veće)........

VS
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 15:23   #28
katalog dobiješ kad nešto naručiš, tanak je, nažalost i to je sales and specials katalog tako da je ok za vidjeti jer su stvari na sniženju super, po prihvatljivim cijenama
Waitapu, koju košaricu njihovu uzimaš kad kažeš da imaš punije poprsje, jer je i moje takvo. ja sam naše uzimala D( LISCA), mogla bih i dublju sad kad dojim.Jel su naše i njihove iste? vidim da oni imaju DD. Di ima njihov dućkas najbliže?
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 17:12   #29
Quote:
cesma kaže:
... Di ima njihov dućkas najbliže?
Najblize ti je u New Yorku.
Vec je prije netko spominjao da ima VS ducan u Beogradu i ako je to tako onda bi to bio jedini njihov ducan u Europi.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=147220
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 17:25   #30
ja ne mogu narucivati grudnjake jer mi nikad ne pase isti broj
nekad mi je velicina ok al mi grudi ispadaju iz kosarice..onda uzmem dublji,al su ruzni.(
a rado bih narucila..al eto...problemi problemi..a nisam idjela kolekciju za velike grudi
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 23:40   #31
ideš, ja mislila da ima negdje ipak malo bliže,
niš zato, bumo probali naručit, ak ne paše bum nekom poklonila grudnjak, još kad čuje da je VS....
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:15   #32
Quote:
cesma kaže:
jel netko naručivao grudnjake ili nešto od robice od njih?
ja sam kupila torbu i super mi je ali malo me bune njihove veličine pogotovo grudnjaka i košarica, izraženo je u inchevima pa se pogubi u tim brojevima
dobila sam njihov katalog i joj, ima krasnih stvari, pidžamica, donjeg veša da ti pamet stane, hlača, maja,kaputa,čizama..... super

1 inch ti je 2,54 cm. Jednom sam samo naručila jedne natikače ali sam odustala od podizanja zbog ogromne carine.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:15   #33
Ja sam nedavno od frendice koja je provela ljeto u NY dobila njihove tangice i super su.

Znaima me s koje adrese bi mogla naruciti nesto, i koliko im treba da stigne?
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:26   #34
Moze link gdje se moze naruciti?
__________________
La vita è bella
cindy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:29   #35
www.victoriassecret.com
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:40   #36
Ja sam naručila gaćice, veličine XS, a došao mi je ekvivalent našem L-u!!

Imajte to na umu kad naručujete... ogromna je razlika između naših i njihovih veličina.

Tako da je za mene VS online kupovina neslavno završila... zauvijek
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 00:07   #37
Quote:
cesma kaže:
katalog dobiješ kad nešto naručiš, tanak je, nažalost i to je sales and specials katalog tako da je ok za vidjeti jer su stvari na sniženju super, po prihvatljivim cijenama
Waitapu, koju košaricu njihovu uzimaš kad kažeš da imaš punije poprsje, jer je i moje takvo. ja sam naše uzimala D( LISCA), mogla bih i dublju sad kad dojim.Jel su naše i njihove iste? vidim da oni imaju DD. Di ima njihov dućkas najbliže?
Po mom iskustvu su velicine za grudnjake iste, jedino je fora sto oni imaju jos dodatno razradjene i modele ovisno o prigodi (full coverage, sportski, sexy....) .

za pms (kad mi grudi idu na d/dd) imam model full coverage koji ih potpuno obujmi (zaboravi na dekolte) i stvarno drzi na mjestu. I uzorak je super, materijali su fenomenalni, ugodno, svjeze, ma divota

za obicnih dana mi je c kosarica super (moje mjere: ispod grudi 74, grudi 94,5 pa do 96/7 za pms-a) svih modela. Al mislim da sam negdje na njihovim stranicama vidjela i tabelicu pa si provjeris.

Imaju svoj dućan i u Londonu, pouzdano
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 08:20   #38
gacice- ovisno o modelu. uvijek kupi velicinu manje - dakle ja nosim M i uvijek kupujem S osim onih ultralow rise koje kupujem M ali sliperice bokserice isti model opet S. Grudnjaci velicina 36 A ti dode ko nas 75 A 36 B nas 75 B - okvirno onda dalje ides prema gore ili dolje Oni su imali na svojem webu converter velicina pa si potrazi. Mozes naruciti besplatno katalog (bar je za USA tako). Vezano za obleku i cipele - imaju ih samo u online prodaji ja ih nikada u nijednom njihovom ducanu nisam vidla a bila sam u dosta njih.
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 14:39   #39
Quote:
waitapu kaže:

Imaju svoj dućan i u Londonu, pouzdano
Victori's Secret je dio kompanije Limitied Brands. http://www.limitedbrands.com/brands/index.jsp

Evo sto oni sami kazu o svojim ducanima izvan US.

Does Limited Brands have international stores?

At this time, Limited Brands does not have any stores outside of the United States. However, Victoria's Secret e-commerce and catalogue are available to customers outside of the United States.
http://www.limitedbrands.com/faq/company.jsp#faqlink6

Mozes li navesti gdje VS ima ducan u Londonu?
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 16:02   #40
Nemam pojma, ali buduci da mi je u srijedu seka sletjela iz Londona (stjuardesa) sa VS poklonima, mora postojati Orginal je roba, ak ne postoji samostalno, onda je u sklopu nekog ducana po istom principu kao H&M u Zagrebu, mozda nije sve po papirima, ali ocito postoji. Ja ne vidim drugog objasnjenja (seka mi je jedna od onih zena koja kupuje u 5 ducana i ne zanima ju nista ostalo). Ne zna ni ona di je bila, prvi put je tamo
waitapu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:49.