Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave
Korisničko ime
Lozinka

Rastave Read me first

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2006., 12:21   #1
tarantino
Registrirani korisnik

Registracija: Jun 2006.
Bivše žene i njihovi muževi - primjeri problematičnih kombinacija

moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti. ta žena zna da ja već 3 godine postojim u njegovom životu (oni i prije mene više nisu bili zajedno) no svejedno svakodnevno radi scene "prevarene supruge". on zbog mira u kući i djece to sve tolerira, a ja imam sve manje živca pa su naše svađe oko toga postale sve učestalije.
kako se postaviti u toj situaciji???
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 12:28   #2
LoveMeTender
Now.

LoveMeTender Avatar

Registracija: Jan 2005.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku LoveMeTender
Quote:
tarantino kaže:
moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti.

znaci on je finansiski ovisan o njoj?
Old 01.07.2006., 12:53   #3
tarantino
Registrirani korisnik

Quote:
LoveMeTender kaže:
znaci on je finansiski ovisan o njoj?
ne, ona o njemu. žive u njegovoj kući koju on ne može prodati jer ju dijeli sa sestrom, a nema novaca kupiti njoj i djeci stan, a ne želi da njegova djeca završe u podstanarstvu.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 13:01   #4
pivka
me and M

pivka Avatar

Registracija: Sep 2003.
ma glupost da nemože ostaviti ženu
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 01.07.2006., 13:24   #5
Ingrein
Registrirana dudine

Ingrein Avatar

Registracija: Nov 2004.
jedino racionalno i nadasve razumno rješenje je da se ti doseliš dečku. i ženi s kojom on ima djecu.
nego, kako se slažeš s klincima? voliš djecu?
jednom sam gledala na sanji lika koji živi sa čini mi se 4 žene i sa svakom ima dijete. i svi žive zadovoljno i skladno. jedino im djeca imaju čudna imena al štaš. ako oni mogu, možeš i ti barem probati. nažalost, financijska situacija u zemlji je vrlo teška i moramo se prilagođavati postojećoj situaciji.
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 14:46   #6
Tamica
Registrirani korisnik

Registracija: Mar 2006.
Quote:
tarantino kaže:
moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti. ta žena zna da ja već 3 godine postojim u njegovom životu (oni i prije mene više nisu bili zajedno) no svejedno svakodnevno radi scene "prevarene supruge". on zbog mira u kući i djece to sve tolerira, a ja imam sve manje živca pa su naše svađe oko toga postale sve učestalije.
Sigurno vam nije lako. Ako se on trenutno zbog financijske situacije ne moze razvesti, onda trebate imati razumijevanja. On bi trebao raditi na tome, da se ta situacija sredi.

Jesi sigurna da mu to nije samo izgovor?
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:15   #7
icegirl78
Bang Bang...

icegirl78 Avatar

Registracija: Jan 2006.
Teska situacija, preteska da traje vec 3 godine. Tip je ocito dobar otac, tj, bolji otac nego decko. O.k. je da su mu djeca bitna, medutim ovakav zivot kakav on trenutno zivi nije rjesenje. Podstanarstvo ne mora biti lose za djecu, bolje i to nego da slusaju svadje. Ali, nista se ne moze bez dobre volje, a on je ocito preslab da konacno nesto poduzme. A uostalom, zasto i bi, kad moze imati i ovce i novce
Old 01.07.2006., 17:10   #8
tarantino
Registrirani korisnik

Quote:
tamica kaže:
Sigurno vam nije lako. Ako se on trenutno zbog financijske situacije ne moze razvesti, onda trebate imati razumijevanja. On bi trebao raditi na tome, da se ta situacija sredi.

Jesi sigurna da mu to nije samo izgovor?
nije izgovor jer ona SVE zna. mi dolazimo u društva u kojima je i ona kao cura i dečko, tako da to nije priča o frajeru koji laže svojoj ljubavnici.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 18:20   #9
ljubav-je-bol
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2006.
Quote:
tarantino kaže:
ne, ona o njemu. žive u njegovoj kući koju on ne može prodati jer ju dijeli sa sestrom, a nema novaca kupiti njoj i djeci stan, a ne želi da njegova djeca završe u podstanarstvu.
Pa nek ode on u podstanare.
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 18:21   #10
farki_
Čovjek iz sjene...

farki_ Avatar

Pošalji poruku preko Yahoo korisniku farki_
Quote:
ljubav-je-bol kaže:
Pa nek ode on u podstanare.
... problem solved...
Old 01.07.2006., 18:25   #11
tarantino
Registrirani korisnik

Quote:
farki_ kaže:
... problem solved...
iz SVOJE kuće? a u toj mu kući živi i sestra sa familijom koja ne podnosi bivšu.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 18:29   #12
farki_
Čovjek iz sjene...

farki_ Avatar

Quote:
tarantino kaže:
iz SVOJE kuće? a u toj mu kući živi i sestra sa familijom koja ne podnosi bivšu.
iss, a gdje je to? Koji grad?
Old 01.07.2006., 18:31   #13
zlocestoca
Registrirani korisnik

zlocestoca Avatar

Registracija: Jul 2003.
Quote:
tarantino kaže:
bolje je da djeca odrastaju u takvom bolesnom okruzenju
a i tip koji to nije uspio rijesiti (ili nije htio?) u 3 godine je debil...
jos kad se u tu veselu kucu uselis i ti i izrodis nekoliko djece, vasoj sreci nece biti kraja
strasno....
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 18:36   #14
lolit@
žena dijete

lolit@ Avatar

Registracija: Feb 2003.
...netko je tu poslusao cekpijev univerzalni savjet...

a zasto zenu ne frkne u podstanare, tj. zasto se vec sama nije frknula u podstanare, nakon svega?!

djeca ostanu s njim, zena dodje kad ih zeli vidjeti, nekad oni odu k njoj....i svi sretni i zadovoljni+djeca mu ne zive u podstanarstvu! sto je vrlo bitno u cijeloj prici, dakako.

Zadnje uređivanje lolit@ : 01.07.2006. at 19:10.
lolit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 18:41   #15
farki_
Čovjek iz sjene...

farki_ Avatar

Quote:
lolit@ kaže:
...djeca mu ne zive u podstanarstvu....
... da, to i je najvažnije... stariji će se još nekako izvući i snaći, ali djeca.... mislim da bi se situaciju totalno trebalo prilagoditi njima...
Old 01.07.2006., 19:07   #16
me_and_myself
samo_svoja

me_and_myself Avatar

Quote:
icegirl78 kaže:
Teska situacija, preteska da traje vec 3 godine. Tip je ocito dobar otac, tj, bolji otac nego decko. O.k. je da su mu djeca bitna, medutim ovakav zivot kakav on trenutno zivi nije rjesenje. Podstanarstvo ne mora biti lose za djecu, bolje i to nego da slusaju svadje. Ali, nista se ne moze bez dobre volje, a on je ocito preslab da konacno nesto poduzme. A uostalom, zasto i bi, kad moze imati i ovce i novce

sve si tako kratko i slatko rekla! na zalost ta cinjenica je bolna, ali istinita!!!!Nitko od njih nema hrabrosti ostaviti zenu, a i zasto bi, kad , kako si rekla mogu imati i ovce i novce. Samo sta mi zene to kasno skontamo, onda vec budemo nepovratno zaljubljene, uzasno volimo i pristajemo na svakakve lude kobinacije, pravdajuci postupke nas samih i nasih dragih "DECKI" koji malo lete prema nama, a malo prema zenama! DOSTA JE TOGA! MA kvragu, nije - sve dok ima ludih i naivnih zena koje pristaju na to i oci zatvaraju pred istinom, onih koje nemaju dovoljno samopostovanja i vjere u sebe, te onih koje sumnjaju da zasluzuju jednu osobu u cijelosti, pa je pristaju dijeliti, bit ce i takvih situacija - veza sa briznim ocevima, koji toboze ne mogu nesto napraviti RADI DJECE! zivjele one koje nasjedaju i puse takve price

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 19:37   #17
te@
Otišla si i odvela deteee

te@ Avatar

Registracija: Jan 2003.
Quote:
tarantino kaže:
nije izgovor jer ona SVE zna. mi dolazimo u društva u kojima je i ona kao cura i dečko, tako da to nije priča o frajeru koji laže svojoj ljubavnici.

Mislim da se ti malkoc zavaravaš. Frajer je oženjen. Još uvijek. I živi sa ženom. Još uvijek.
Dakle, čak ni naslov topica ne odgovara istini, jer ona - jednostavno nije bivša. Po svemu što si napisala itekako je aktualna.

A ovo sa da nemože odselit radi sestre koja živi u istoj kući i ne podnosi njegovu ženu je za
Old 01.07.2006., 19:47   #18
zivot_u_zivo
Registrirani korisnik

zivot_u_zivo Avatar

ja mislim da taj tip kreše još najmanje 2 koke sa strane a ti i žena mu dodjete kao nužno zlo.
zivot_u_zivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 19:49   #19
zivot_u_zivo
Registrirani korisnik

zivot_u_zivo Avatar

Quote:
tarantino kaže:

kondukter brzo vrećicu,povraća mi se
zivot_u_zivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 19:51   #20
Dasha
Registrirani korisnik

Dasha Avatar

Registracija: May 2006.
Quote:
tarantino kaže:

Iz te price vidi se da je to muskarac odgovoran prema svojoj djecu ..Svaka mu cast .A zenu "Mora" trpit zbog zajednicke djece ... kad ce se nje rijesiti? Tek kad se djeca osamostale..do tad ..ili tu situaciju trpi ili ga napusti! Treceg nema.
Dasha is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja