Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2003., 10:41   #1
Dresovi nogometnih klubova, vol. I

na stranu to kaj se kod nas događaju jako čudne stvari,npr. kad se prošećeš u dinamovom ili hajdukovom dresu na dan kad nema tekme,svi te gledaju u čudu,ali kad imaš na sebi dres man utd,reala ili milana,onda je to ok.

zanima me kako ste zadovoljni dresovima klubova za koje navijate i koji vam se dresovi općenito sviđaju,po dizajnu,bojama...

meni su recimo prošlosezonski dinamovi bili ok dizajn,iste je imao i chelsea.

od nekih drugih,liverpoolov prošlosezonski rezervni dres mi je baš ok.

celtic je klasika.

dobar mi je i dres od columbus crew ,ekipe mls-a,ali više zbog grba.

imate vi svoje favorite?
__________________
Kako oblikovati potpise
Drums In The Deep is offline  
Old 23.06.2003., 10:59   #2
..jedna stvar mi nije jasna..kako to da nikoga nije briga kako izgledaju dresovi nasih klubova???..pa to je katastrofa..cila liga nam je bijela ili plava (i to radnicko/trlis plava)..katastrofa...a tek fontovi slova i brojeva..za povratit...pa bar nije skupo napravit neku ukusan dres...
npr....hajdukov dres je ok samo kad su skroz u bijelo..one radnicke plave gace su tragedija..a plavo/crveni dres nisu renovirali vec 50 godina + nije mi jasno zasto se svi boje malo promijenit boje (npr. valencia, liverpool, bayern, real,man u rade to stalno)
...svi pumini dresovi su zakon..
..celtic je klasika
milk is offline  
Old 23.06.2003., 12:10   #3
..meni su super dresovi Reala i ManU-a - od Reala mora biti bijeli...

...malo offnogomet...super su mi dresovi košarkaške repke (ovi viđeni na utakmici za Dražena )
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 23.06.2003., 12:24   #4
Quote:
nije mi jasno zasto se svi boje malo promijenit boje (npr. valencia, liverpool, bayern, real,man u rade to stalno)
Veliki klubovi mijenjaju boje rezervnih dresova i dizajn , ali osnovne boje kluba su uvijek iste. Pa zamisli sada da Liverpool odluči ne igrati više u crvenim nego u žutim dresovima. Izbila bi seljačka buna.

Što se naših tiče , osim Hajduka i Dinama drugi i nemaju nešto prepoznatljivo. Promijeniti plavo bijelu Hajdukovu kombinaciju nezamislivo je , to bi bilo kao da se promijeni ime kluba. Ali malo osvježenja ne bi bilo loše.
Urpanus is offline  
Old 23.06.2003., 12:52   #5
Hajdukov dres MORA biti bijelo-plavi Svaki put popizdim kad vidim da istrčavaju u onoj bijelo-bijeloj kombinaciji.
Naravno, manjih promjena mora bit i to se najčešće dogodi kad mijenjaju sponzora. Meni je recimo Diadorina crveno-plava majica prije par sezona bila jedan od najljepših Hjadukovih dresova ikad.
A za naše “male” klubove se slažem, to je stvarno za svaku osudu. Kad zaigraju Zadar i Sl.Belupo u onim svojim šugavim dresovima na lošem igralištu pred malo gledatelja, onda je normalno da će to izgledat provincijski sve i da je igra na razini Primere. Jeba ga Irud, nije to baš preveliki trošak, puno je lakše kupiti pristojne dresove nego napravit dobar stadion, imat dobre igrače i puno gledalište. A to bi odma izgledalo drugačije.
bogeyman is offline  
Old 23.06.2003., 13:47   #6
slazem se apsolutno..sve i da igraju ko real i manchester cila liga izgleda jadno..nikoga jednostavno za dresove nije briga...a sta se promjena boja tice i mislia sam na promjene dizajna i boja rezervnih dresova..osim toga bar hajduk ima tri boje (bijela, plava, crvena) za dovoljno kombinacija..
...al nije mi stvarno jasno zasto su svi plavi i bijeli a niko nema dresove na rige (crte) ????
milk is offline  
Old 23.06.2003., 15:42   #7
Meni su ovi dobri, iako ih više ne koriste:

San Jose Earthquakes:

__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 23.06.2003., 16:51   #8
Da...hm....pa mogu rec da nogometni dresovi i nisu vrhunski domet mode.
Npr...dres hrvatske reprezentacije je ocajan. Pa tko osmisljava te boje i dezene??? Ja ne znam kako vi, al ja dobijem glavobolju ako gledam u nas dres vise nego jednu minutu.
Pa onda sintetika od koje su napravljeni. Fuj!
Pa nema sanse da ne vonjas na znoj nakon dvije minute. Strasno.
I zasto nema dresova za zenske....kao...iste boje i sve, al usko, izrezano na cicama (da se vidi raskos) i napravljeno od prirodnoih materijala? Eh...onda bi i ja obukla dres, al ovak....nema sanse.
Inace...najbolji dres je od brazilske reprezentacije..jedino je nezgodno ako vam je ten malo zuckast il blijedunjav jer vam nece stajat boje. Ha ha....
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 23.06.2003., 20:00   #9
A znate sto je meni smijesno? To sto veliki klubovi (Manchester, Madrid, Juventus, Arsenal, Bayern) svake godine izbace novi dizajn dresova, a navijaci su toliko "odani" (zapravo glupi ili bezobrazno bogati) da svake godine kupuju novi dizajn. Ja imam Madridov dres iz vremena Sukera i ne pada mi na pamet da kupujem novi.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 23.06.2003., 20:18   #10
meni su bili najljepši dresovi naše repke na SP 98.....

oni plavi.... mislim da smo u njima igrali kad smo dobili Njemačku, Nizozemsku...ako se ne varam...

to su mi stvarno bili lijepi dresovi....

a od ostalih mi se sviđaju od Španjolske repke, Barcelone i Man. Utda-a...
Rev is offline  
Old 24.06.2003., 01:59   #11
Quote:
Kiki kaže:
Npr...dres hrvatske reprezentacije je ocajan. Pa tko osmisljava te boje i dezene??? Ja ne znam kako vi, al ja dobijem glavobolju ako gledam u nas dres vise nego jednu minutu.
Pa onda sintetika od koje su napravljeni. Fuj!
Dres hrvatske reprezentacije je valjda jedino po čemu smo vani prepoznatljivi. I ne da nije ružan nego je lijep , posebno onaj plavi. Kakve je kvalitete , o tome bi se dalo raspravljati. Ja sam svoj obukao jednom i nikad više. Uostalom , Oliću je trebalo 10 minuta da skuži gdje mu je ruka , a gdje glava


Quote:
Kiki kaže:

I zasto nema dresova za zenske....kao...iste boje i sve, al usko, izrezano na cicama (da se vidi raskos) i napravljeno od prirodnoih materijala? Eh...onda bi i ja obukla dres, al ovak....nema sanse.
Inace...najbolji dres je od brazilske reprezentacije..jedino je nezgodno ako vam je ten malo zuckast il blijedunjav jer vam nece stajat boje. Ha ha....
Tu kod tebe postoje specijalizirani odjeli za navijačice , sa upravo svim tim stvarčicama o kojima ti govoriš. A da se mene pita ja bih zabranio ženam da nose dresove na stadione. Zakonom bi bilo uređeno da sve navijačice na tribine dolaze kao i Brazilke.


Quote:
Kiki kaže:

Eh...onda bi i ja obukla dres, al ovak....nema sanse.

Ti i dres - teško zamislivo
Urpanus is offline  
Old 24.06.2003., 05:07   #12
Quote:
Urpanus kaže:
Dres hrvatske reprezentacije je valjda jedino po čemu smo vani prepoznatljivi. I ne da nije ružan nego je lijep , posebno onaj plavi. Kakve je kvalitete , o tome bi se dalo raspravljati. Ja sam svoj obukao jednom i nikad više. Uostalom , Oliću je trebalo 10 minuta da skuži gdje mu je ruka , a gdje glava
Ma daj, molim te, mi smo prepoznatljivi samo po sahovnici....al ne znam zasto u tu sahovnicu onda treba ukomponirat tisucu i jednu drugu boju i dezen??? Kaj nije jednostavnije da imamo gore samo sahovnicu ili eventualno sahovnica detalj na jednobojnoj majici?



Quote:
Zakonom bi bilo uređeno da sve navijačice na tribine dolaze kao i Brazilke.
Pa ja bi. Ja sam imala priliku slavit s Brazilcima ovdje pobjedu i njihove navijacice su imale il neke bikinije u njihovim bojama (gornji dio....dole traperice) il one dresove kakve sam opisala.
A zasto hrvatska rep nema dres za navijacice??? Zasto, zasto??????
Da mene uposle ko glavnog dizajnera, masala, bi svi izgledali dobri i puna saka brade.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 08.02.2009., 02:02   #13


papirlova is offline  
Old 08.02.2009., 02:11   #14
To je onaj koji svijetli?
Tako mi je žao šta ga nisam tad uzea, inače imam Barcinih unazad nekoliko sezona, ali ovaj mi je promaka

Trenutačno pokušavam nabavit ovaj...Barcin iz '70

Ne bi virovali koliko je teško nać dres star skoro 40 godina

Zadnje uređivanje Ono : 08.02.2009. at 02:16.
Ono is offline  
Old 08.02.2009., 09:02   #15
old schooll su najbolji dresovi, sve novije je vise manje sranhe.. (jesu tad dresovi bili pamucni?)
od domacih mi je dobar prije sta ja znan koliko godina hadjukov drugi dres, plavo-crveni "na rige"
__________________
-Ti bi doma?
- Puding
PikaČHu is offline  
Old 08.02.2009., 13:45   #16
stare dresove je skoro nemoguće nać. ja imam doma dres liverpoola iz 1987 i dres nizozemske sa svjetskog u mexicu br.2. i naravno imam i dres gerrarda sa utakmice protiv portsmoutha prije 2god. i 9-10 hajdukovih iz Hr . a ako ko ima dres iz Yu (hajdukov) nek se javi imam nešto mizerije u bičvi ispod štramca za crne dane.
__________________
rođen sam u Splitu , popuši mi kitu
cialtrone is offline  
Old 08.02.2009., 13:47   #17
http://www.classicfootballshirts.co.uk/
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Old 08.02.2009., 14:01   #18
Nema ovog kojeg tražim
Ono is offline  
Old 08.02.2009., 16:35   #19
uvjerljivo najljepši dres na livadama HNL-a...

hajduk_rezervni

a oni rezervni prije ovoga je bija uvjerljivo najružniji.

dinamov europski je također super.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 08.02.2009., 16:48   #20
i ovaj je bia dobar
sezona '99
__________________
-Ti bi doma?
- Puding
PikaČHu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.