Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca
Korisničko ime
Lozinka

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2006., 12:57   #1
Ona007
Centar Svijeta i Okolice

Ona007 Avatar

Registracija: Jul 2003.
Kako se i zasto prema nekome ohladimo?

Imam jednog frenda, frenda koji mi je nekad davno davno bio momak.. i s kojim sam imala najbolji seks u zivotu.. i veza je bila preko 2 god..

Sad smo dosta bliski ali nekako brat-sestra odnos i taj brat-sestra odnos traje vec dugi niz godina..

Iako se radi o ekstremno zgodnom i privlacnom muskarcu prema njemu ne osjecam nikakav seksualni poriv (iako se nekadasnaj veza zasnivala na puuuuno nezaustavljivog seksa pitaj boze kako i gdje sve ne), danas ga ne gledam tim ocima.. nesto se nekad davno promijenilo u mojoj glavi, neka sklopka koja odredjuje osjecaje prema njemu i ostavilo prostora nekom totalnom fizickom mrtvilu..

Nedavno se dogodila jedna situacija ..u kojoj je bilo malo napeto.. no ni tada nisam osjecala nikakvu zelju, onako kako bih osjeti kad ti je netko fizicki napet.. izvukla sam stvari opet na prijateljski tok no osjetila sam da je kod njega ostao veliki znak pitanja.. koji nismo raspravili niti cemo..

E sad, zanima me da li vam se ovakvo nesto dogodilo i sto mislite da je razlog tome?
Old 16.07.2006., 13:19   #2
*_spike
minimalism

*_spike Avatar

Registracija: Nov 2002.
Ti se pod hitno trebaš preselit u Hrvatsku.

Tu ima puno obradive zemlje.
Old 16.07.2006., 14:11   #3
Kent
Faith No More

Registracija: Sep 2005.
ona, cijeli post ti je kontradiktoran
Quote:
ekstremno zgodnom i privlacnom muskarcu prema njemu ne osjecam nikakav seksualni poriv
Quote:
u kojoj je bilo malo napeto.. no ni tada nisam osjecala nikakvu zelju
da te frajer zgrabi, to bi bilo to
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 14:29   #4
Ona007
Centar Svijeta i Okolice

Ona007 Avatar

Quote:
Kent kaže:
ona, cijeli post ti je kontradiktoran

da te frajer zgrabi, to bi bilo to

Ma nije to to..nije me dirao ali je pomalo zbunjeno predlozio da idemo negdje gdje i nije bilo bas pametno otic ( predobro ga poznajem da ne bih znala sto ovo znaci).. ja sam taj prijedlog 'precula', on se nasmijao.. i stvari su opet bile ok..
Ono, posto smo frendovi a ne vidjamo se toliko cesto ono obicaj je bar 2-3 puta godisnje da se nadjemo i ispricamo ko ljudi.. ono brbljas od 3 -4 sata u noci i na kraju setas praznim ulicama, obidjes sva poznata mjesta.. i te fore..
I uglavnom uvijek je isto... u zadnjih 10tak godina..

No ja njega vidim kao neko aseksualno bice, frenda... s kojim se mogu napit i ludirat i niko nikome..

Fala bogu, idemo svugdje i nekad se dogodi da dodjemo negdje na neko mjesto koje budi uspomene, dobro poznatu plazhicu itd.. ne moze covjek da se ne prisjeti nedobudnih dana hehe.. ali ono sto je meni cudno je da u meni nema nikakve vatre prema ovoj osobi a u proslosti je vatre itekako bilo.. no drugi i manje privlacni muskarci mogu izazvat reakciju kod mene a on ne

I ne radi se ni o kakvim moralnim preprekama, oboje smo single..
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 16.07.2006., 14:57   #5
Kent
Faith No More

Registracija: Sep 2005.
Quote:
Ma nije to to..nije me dirao ali je pomalo zbunjeno predlozio da idemo negdje gdje i nije bilo bas pametno otic
da nije bio zbunjen nego te jednostavno čopio, ne bi bilo vremena za dileme
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 15:12   #6
Nikol Nikol
Banned

Nikol Nikol Avatar

Registracija: Apr 2005.
ak ste bili u vezi koja je trajala samo 2 godine, očito se niste slagali u nekim temeljnim životnim vrijednostima. kako smo prema pravim frendovima tolerantniji neg prema biću koje u nama budi sve moguće osjećaje i strasti, sad te više toliko ne ljuti njegov ekstreman desničarski stav ili pak znaš da nećeš navečer leć u krevet i zaspat uz osobu koja se kune samo u sebe i u druga tita ili...

sve što ti je tada smetalo, možeš s njime prijateljski raspraviti. a to što on nije dobio škembetinu, što nije oćelavio i što se komadi i dalje za njim okreću ne znači da si luzerica koja nešto propušta, već su ti neke stvari na drugima postale privlačnije, sazrijela si i pitanje je vremena kad će se tvoj best frend (koji ipak tu i tamo nabaci poneku aluziju na seks) u naletu ljubomore začudit kako se viđaš s onim neuglednim novinarom ili psihologom, ti ćeš vidjet da u njemu još ima vatre, da je i dalje muško i past će seks ko u dobra stara vremena. samo nakon toga više nećete bit ni frendovi ni ljubavnici, jer, ne zaboravi, ti si sad odrasla
Old 16.07.2006., 15:25   #7
alexxx
.

alexxx Avatar

Registracija: Nov 2003.
ona se čudi jer se ohladila..
ne, to se nikad nikome nije dogodilo
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 16:13   #8
tilopa
filozofiram pomalo

tilopa Avatar

meni se dogodilo da sam se naglo zagrijala za tipa koji mi je do sad bio seksualno neprivlačan. Da otvorim novi topic?
tilopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 16:22   #9
Vepar
Tongue-Tied

Vepar Avatar

Registracija: Dec 2003.
Paa...sama si rekla, "brat-sestra" odnos te zapravo odvraća od bilo kakve pomisli za seksom. I to je to, barem s tvoje strane.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 16:31   #10
Ramzes
E gdje sam zaglavio ...

Ramzes Avatar

Registracija: May 2006.
Čuj, iskonzumirala si ga, pročitana knjiga. Šta je tu čudno? Eh, da je dobar sex jedini razlog za sviđanje curama, ne bih smio izlaziti na ulicu. Tip ti je dosadan jer ga previše poznaješ. Koliko samo ima slučajeva da se duge veze raspadnu pred brak. Cura se pojebe sa nepoznatim tipom dan pred vjenčanje, sutra ostavi zaručnika i ode sa strancem. Zašto? A treba joj malo avanture u životu. Kao i svima nama mislim.
Old 16.07.2006., 21:30   #11
me_and_myself
samo_svoja

me_and_myself Avatar

Registracija: Jun 2006.
Quote:
Ona007 kaže:
Imam jednog frenda, frenda koji mi je nekad davno davno bio momak.. Iako se radi o ekstremno zgodnom i privlacnom muskarcu prema njemu ne osjecam nikakav seksualni poriv (iako se nekadasnaj veza zasnivala na puuuuno nezaustavljivog seksa pitaj boze kako i gdje sve ne), danas ga ne gledam tim ocima.. nesto se nekad davno promijenilo u mojoj glavi, neka sklopka koja odredjuje osjecaje prema njemu i ostavilo prostora nekom totalnom fizickom mrtvilu..
pa meni se desilo sa dva decka, naime obadva su mi bili strahovito napeti, sex samo takav, svaki dan nekoliko puta, mjesto i vrijeme, nebitno i neupitno! I ono sta znam da me totalno ohladilo od njih, i to sexualno je to sta su nakon prekida ispali takvi jadnici! Ne volim psihicki nestabilne osobe, samo one izuzetno jake kod mene prolaze, a ova dvojica na su u konacnici ispali takvi jadnici, da uprkos tome sta je sex bio super-mrak, kad bi jos jednom s njima nesto imala, osjecala bi se kao da sam se sama po sebi posra*kala!mogu ja s njima komunicirati, to i radim, cuga, prica, ali nista vise od toga, jer su za mene inferiorni, pa prema takvoj osobi, bez obzira koliko zgodno ektremna bila ne bila, jednostavno ne mogu osjetiti nikakav sexualni poriv.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 21:42   #12
Elysium
Ausencia

Elysium Avatar

Registracija: Jun 2004.
ona007.. kako bi ti sebe definirala?
usidjelica?
usamljenica?
zahtjevna?
solerica?

ne samo zbog ovog topica.. pitam onako
otkako te "znam" vječno si solo, a uvijek su ti teme muškarci i seks.
što te to toliko ohladi kod muškaraca, da barem pitanjem budem ot..
koji sklop kod tebe funkcionira?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 22:12   #13
Ona007
Centar Svijeta i Okolice

Ona007 Avatar

Quote:
Elysium kaže:
ona007.. kako bi ti sebe definirala?
usidjelica?
usamljenica?
zahtjevna?
solerica?

ne samo zbog ovog topica.. pitam onako
otkako te "znam" vječno si solo, a uvijek su ti teme muškarci i seks.
što te to toliko ohladi kod muškaraca, da barem pitanjem budem ot..
koji sklop kod tebe funkcionira?
Nista od toga.
Moja mam npr voli rjesavat krizaljke..a ja samo volim proucavat ljudske karaktere a narocito istrazivat nepredvidive postupke na koje nas natjeraju nase emocije.. nevezano za to da li su emocije muske ili zenske.. ali u kontestu musko-zensko malo je interesantnije i vjerujem i lakse naci neki patern.
Zanima me zasto su ljudi takvi kakvi jesu i puno vise me zanima ono o cemu ne govore od onoga o cemu govore..
A ono o cemu govore uvijek upire prstom u ono o cemu ne govore...
Old 16.07.2006., 22:29   #14
Elysium
Ausencia

Elysium Avatar

ti si jako optimistična..
rijetko kada naiđem da netko kaže nešto što me ostavi zatečenim
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 22:47   #15
Ona007
Centar Svijeta i Okolice

Ona007 Avatar

Quote:
Elysium kaže:
rijetko kada naiđem da netko kaže nešto što me ostavi zatečenim
mozda ne slusas pazljivo ili ne razmisljas o tome o cemu ne govore..

eto, probaj mali eksperiment.. sjedi s nekim na pice.. sto vise pica to bolje.. naculi usi i slusaj .. i pitaj se pri tome u sebi 'sto je problem ove osobe' o cemu ova osoba ne govori i vidjet ces da ces ubrzo shvatit
Old 16.07.2006., 22:59   #16
Elysium
Ausencia

Elysium Avatar

Quote:
Ona007 kaže:
eto, probaj mali eksperiment.. sjedi s nekim na pice.. sto vise pica to bolje.. naculi usi i slusaj .. i pitaj se pri tome u sebi 'sto je problem ove osobe' o cemu ova osoba ne govori i vidjet ces da ces ubrzo shvatit
znam.. znam što hoćeš reći
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 10:05   #17
Hard Candy
Not Games

Hard Candy Avatar

Registracija: Jul 2006.
Quote:
Ona007 kaže:
ali je pomalo zbunjeno predlozio da idemo negdje gdje i nije bilo bas pametno otic ( predobro ga poznajem da ne bih znala sto ovo znaci)..
A sto to znaci? Meni se cinilo da on nije htio vezu vec da je htio vase 2,3x godisnje vidjanje malo zaciniti necim tjelesnim, tak da malo razbijete monotoniju godisnjih vidjanja
Old 17.07.2006., 23:31   #18
domac
šegrt

domac Avatar

Registracija: Jul 2006.
Quote:
Kako se i zasto prema nekome ohladimo?
kada shvatimo da je kao svi ostali. nitko ne zeli nekoga tko je kao svi ostali.
Old 18.07.2006., 00:05   #19
guevara
Registrirani korisnik

guevara Avatar

Registracija: Sep 2004.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku guevara
Ne dao ti bog pravih problema u životu
guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 09:09   #20
Elena
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2005.
A zasto je cudno da se nakon toliko godina ohladis? Rekla si da ga znas 10-ak godina. Pa kroz to vrijeme su ti se ziher promijenile potrebe, druge stvari su ti postale zanimljive, a stare dosadne. Sto ne?
Elena is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja