Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2006., 15:35   #1
Vjenčanica za "velike"

Bokač svima,
S obzirom da se po prvi puta ovdje potpisujem (iako vas redovito pratim) trebam pomoć. Gdje mogu iznajmiti odnosno koji salon u Zagrebu i okolici ima za iznajmiti VELIKI broj vjenčanice po mogučnosti s nekakvim rukavima barem do lakta.....
 
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 15:58   #2
Quote:
Bucka1978 kaže:
Bokač svima,
S obzirom da se po prvi puta ovdje potpisujem (iako vas redovito pratim) trebam pomoć. Gdje mogu iznajmiti odnosno koji salon u Zagrebu i okolici ima za iznajmiti VELIKI broj vjenčanice po mogučnosti s nekakvim rukavima barem do lakta.....

Dobro nam došla

Iako nisam iz Zg mogu ti dati nekakav "savjet".
Ni ja nemam "poštene dimenzije"

Nemoj uopće paničariti! Ja sam otišla u salon, sa tetom se dogovorila oko modela ( ono - ovo sakriti, ono sakriti.......) i sašiti će je po mjeri - imam prvo nošenje ( ostavljam je poslije njima) i neće me puno više doći ( mislim financijski) nego da sam je i iznajmila.
Sretno!
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 06:58   #3
joj cim se ti opterecujes,zeno za vas imaju tako super modele,posebne serije da se ne trebas brinut,evo ja sam u stefanie gledala za vas i bas su supac,idi na njihovu web site pa ces vidjet mislim da je www.stefanie.hr il com
zeno nemas beda skoro svugdje se to da nac i to supac modela uopce niste zakinute
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 10:32   #4
Quote:
snjeska kaže:
joj cim se ti opterecujes,zeno za vas imaju tako super modele,posebne serije da se ne trebas brinut,evo ja sam u stefanie gledala za vas i bas su supac,idi na njihovu web site pa ces vidjet mislim da je www.stefanie.hr il com
zeno nemas beda skoro svugdje se to da nac i to supac modela uopce niste zakinute
Hvala na prijedlozima i tebi i Snješka i tebi Ema...
Ne paničarim i ne opterećujem se samo pitam odnosno informiram se...
Vidjela sam na netu stranice od Stefani , a i vjenčanice od Signature Plus i odlične su.... Jedino mi nije jasno zašto sve vjenčanice rade bez rukava??
Da li se mogu "doštukati" rukavi na već postojeće s obzirom da su mi ruke velika slabost ( ko male safaladice ).
Imam vremena na pretek jer je vjenčanje tek 7.7.2007.g., a dosta toga imamo rješeno već (fotograf, cvijećar, pozivnice, zahvalnice...). Tražimo još restać jer bi svadba bila do max 70 ljudi. Razmišljali smo o Cavallinu....iako neznam kako se kreću cijene tamo, ali meni taj restać preslatki, romantičan...
Pozdravček svima...
 
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 10:43   #5
Quote:
Bucka1978 kaže:
Hvala na prijedlozima i tebi i Snješka i tebi Ema...
Ne paničarim i ne opterećujem se samo pitam odnosno informiram se...
Vidjela sam na netu stranice od Stefani , a i vjenčanice od Signature Plus i odlične su.... Jedino mi nije jasno zašto sve vjenčanice rade bez rukava??
Da li se mogu "doštukati" rukavi na već postojeće s obzirom da su mi ruke velika slabost ( ko male safaladice ).
Imam vremena na pretek jer je vjenčanje tek 7.7.2007.g., a dosta toga imamo rješeno već (fotograf, cvijećar, pozivnice, zahvalnice...). Tražimo još restać jer bi svadba bila do max 70 ljudi. Razmišljali smo o Cavallinu....iako neznam kako se kreću cijene tamo, ali meni taj restać preslatki, romantičan...
Pozdravček svima...
svugdje se da sve dostukat,sa stefanie znam sigurno
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 12:44   #6
Quote:
Bucka1978 kaže:
Hvala na prijedlozima i tebi i Snješka i tebi Ema...
Ne paničarim i ne opterećujem se samo pitam odnosno informiram se...
Vidjela sam na netu stranice od Stefani , a i vjenčanice od Signature Plus i odlične su.... Jedino mi nije jasno zašto sve vjenčanice rade bez rukava??
Da li se mogu "doštukati" rukavi na već postojeće s obzirom da su mi ruke velika slabost ( ko male safaladice ).
Imam vremena na pretek jer je vjenčanje tek 7.7.2007.g., a dosta toga imamo rješeno već (fotograf, cvijećar, pozivnice, zahvalnice...). Tražimo još restać jer bi svadba bila do max 70 ljudi. Razmišljali smo o Cavallinu....iako neznam kako se kreću cijene tamo, ali meni taj restać preslatki, romantičan...
Pozdravček svima...
Obično ti vele da je u nekim situacijama upravo suprotno, da trebaš otkriti ruke, ali pravim krojevima, jer (navodno) se navodno pokrivanjem ruku tj. rukavima, u većini slučajeva dogodi neželjen učinak. No najbolje da probaš, pa ćeš vidjeti. Cavallino je vrlo simpatičan restorančić, vrlo ugodan ambijent, barem meni...topla je atmosfera..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 22:31   #7
Ove od Benjamina R. su meni prekrasne. Koji ih salon drzi?
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 01:43   #8
Quote:
bluma kaže: Pogledaj post
Ove od Benjamina R. su meni prekrasne. Koji ih salon drzi?
Maria Grazia drži od Benjamina Robertsa, ima prekrasnih modela. Imaju velik izbor i još su mi rekle da im za dva tjedna stiže novih 60-tak modela?! Jedini nedostatak su cijene

Imate pravo curke, treća mi je zapela za oko još na reviji na sajmu prošli tjedan i jako dobro stoji međutim četvrta je posebna, ne izgleda tako atraktivno dok se ne proba

evo je http://img80.imageshack.us/img80/593...ure023amf1.jpg


a što se agonije tiče to je zbog odabira haljine - ja bi barem tri nosila i čejnđala kroz dan
micha_79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 15:41   #9
Cure, jedno pitanje. Ja imam stalno paranoju da necu stat ni u jednu haljinu. Sad sam na dijeti i planiram skinuti do vjencanja nekih desetak kg. Tj. do ljeta. Pa da jos stignem malo ocvrsnut, zategnut, osuncat se...pir je na jesen. Htjela sam pitati ima li ovako lijepih haljina i za nas jace. Ja sam visoka 174 a imam trenutno oko 75 kg. Kad vidim neke haljine dode mi da budem samo na vodi i caju...
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 16:00   #10
Bluma, nemoj se muciti s kilama, svaki salon ima vjenčanice i za punije, a i do vjenčanja ćeh skinuti koji kg, ak nikak drugačije onda zbog nerviranja...mene isto to sve mori, ali sam na dijeti i nikad nisam bila toliko ustrajna, sad imam cilj, želim izgledati prekrasno u svojoj vjenčanici...
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 16:01   #11
Da li ima netko slikice vjenčanica za punije??? Molila bi ako ih imate da ih stavite pa da vidimo što se nama punijima nudi...
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 16:05   #12
Joooj, ja sam gledala na stranicama njemackim pod "Brautkleider für mollige". To me upravo izbediralo. I ja bih htjela izgledati zadovoljna sama sa sobom. I najvaznija je motivacija. Vec jesam 3 kg. U tri tjedna.
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 18:21   #13
evo link s linkovima na odjeću većih brojeva gdje se nađe i krasnih vjenčanica i večernjih haljina http://www.elegantplus.com/Plus-Size...ize-bridal.htm.
i mene poprilično ima, ali sam zaključila kako me svi ljudi cijeli život poznaju u ovakvom kruškastom obliku i da ni sad ne očekuju curu 90-60-90, ali ću se ipak potruditi da se taj dan osjećam što bolje u svojoj koži i naravno dragom svom da budem slatka. Haljinu ću šivati, a krojačica mi je dala već pregršt savjeta kako svoje obline zakamuflirati i/li pretvoriti u prednost. dakle, cure ne sekirajte se previše.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 20:23   #14
Hvala purpurna kišo!!!
Upravo i ja imam povjerenja u svoju krojačicu i nešto ćemo skemijati, da se puno toga napraviti i bucke znaju biti jako slatke mladenke, samo da je sve s mjerom napravljeno.
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 10:01   #15
POMOC - kroj za velike vjencanice

Ja sa slicnim problemom i trebam vasu pomoc. Sta mislite kakvi krojevi vjencanica bi najbolje stajali nama velikim i okruglim curama. Probavala sam u salonu Stefanie i nijedna mi se nije svidjala kako mi stoji, pa sam ju odlucila sivati. Vjencanice koje sam probala su gore bile uske a dolje ogromne sa velikim slepom i to mi definitivno ne stoji jer sam ja puno jaca gore (a noge imam tanke). Probala sam i krojeve korzet i suknja, ali ti korzeti me nekako prerezu i izgledam jos sira (a visoka sam poprilicno - 178 cm).
Sta vi mislite. Ako itko ima ikakvih ideja, biti cu jako zahvalna.
Please help!
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 11:14   #16
nisam baš pametna. kod mene je obrnuto. kruškica pa mi korzet gore prilično pomaže u oblikovanju figure.slobodno naglasi dekolte, kažu da bi tkanina trebala biti manje sjajna, iskusna krojačica će staviti detalje baš na prave dijelove da odvuče pažnju od onih škakljivijih ... stavila sam na topic o vjenčanicama link s linkovima na plus veličine odjeće pa sam sigurna da ćeš naći dobrih ideja.
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 11:19   #17
Thanks... vec sam ja toga dosta nasla i na svoju ruku... ali rekoh, mozda ima neko pametnu ideju koje se ja nisam sjetila.
Budem pogledala i tamo. Thnx puno
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 16:42   #18
Mislim da je najpametnije s krojačicom sve dogovoriti, naravno ako je prava, ona će ti reči gdje treba naglasiti, a gdje sakriti, ja sam ko za inat široka i gore i dole, i vjerujem da ćemo krojačica i ja nekako riješiti...svi saloni šivaju po mjeri, imaš prvo nošenje i onda njima ostane vjenčanica, a oni od nje mogu napraviti poslije manju ili imati za neke druge cure, pa nisu sve tvigi i dobro građene.
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 17:25   #19
Jos jedna buckica...
Mene muci to sto sam krupna svugdje - nisam pretjerano debela, al sam krupna. Kazem da cu sad do 09. mjeseca "tovit" (sram me bilo) svog dragog da izgledam sto manja uz njega Moj problem je to sto uopce nemam struka - sa strane izgledam fino (cak sam i ja zadovoljna), al kad se okrenem - joj, Bozek, pa ko mi je struk ukral (ravno, k'o balvancek)
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 19:06   #20
Krinolina dolje ti napravi struk
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.