Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2014., 21:55   #181
Aha, ok. Imate li preporuke za bend do 1000E?
Old 20.11.2014., 20:34   #182
Nazalost nemam, moji nisu bili iz Bjelovara i kostali su 1800 EUR.
Iz Bjelovara sam kontaktirala samo Slipere, oni su bili oko 10.000 kn.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 22:16   #183
svadba Koprivnica

Dakle malo da oživim temu i oprostite ako je bilo već negdje navedeno mi može netko dati svježe info .

Moj dragi i ja bi voljeli zbaviti naše svateke u hotel Picok u Đurđevcu pa ako ima tko kakva iskustva nek podjeli s nama ,inače kaj se preporuča u Koprivnici a da je povoljno i kaj ide u toj ponudi sve. Koliko prije ste počeli sa rezervacijama i pripremama i kad se krene sa slanjem pozivnica i sl nek e netko educira
JazzyArtCorner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 23:07   #184
Iskreno ne znam kakve su ponude u Kc jer se meni ne sviđaju baš mjesta na kojima možeš tamo imati svadbu, ali mislim da vam je picok
Pretpostavljam da su oni dosta bukirani u high sezoni svatova (peti, šesti, deveti i deseti mjesec) pa ga (ukoliko vi planirate svadbu u tom nekom periodu) rezervirajte što prije. Mi smo svoju salu zakaparili godinu dana prije the datuma, ali naš datum nije baš u vremenu kada je navala.

Velim, nema baš nekog određenog pravila osim "probajte salu, bend i fotografa zakaparit što prije" .

Za pozivnice se ne brini. To se počinje dijeliti oko 2 mjeseca prije svadbe.
Tinkerbell... is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 14:03   #185
Dobro pazite u koprivnici u Slatkim delicijama u goričkoj kakvu tortu naručujete, meni su izdali katastrofu od torte, naručena i dogovorena sasvim deseta, a dobila živi užas....
mariposakc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 15:09   #186
Kakvi su svatovi kod Kudumije?
MaliTrol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 07:23   #187
Pozdrav svima,

Razvili smo slike dim 13x18 cm sa naseg vijencanja u DM-u. U Osijeku bas i nema izbora za foto albume na umetanje slika te dimenzije (ne lijepljenje).

Znate li mozda gdje ih ima za kupit ili narucit na internetu ?

Hvala
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:12   #188
Molim vas preporuku gdje naručiti svadbene kolače (sitni kolači, kremasti, torta)? Koprivnica i okolica, sve osim Slatkih delicija.
JellyK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:32   #189
Mi smo bili na jednim svatovima u okolici Koprivnice gdje su imali kolace iz Zlatnog Zrna iz Trnovca. I bili su prefini.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:14   #190
Quote:
Mi smo bili na jednim svatovima u okolici Koprivnice gdje su imali kolace iz Zlatnog Zrna iz Trnovca. I bili su prefini.
Čula sam za Zlatno zrno i nemam nikakvu zamjerku osim cijene, poprilično su skupi. Srećom saznala sam za slastičarstvo Šercer u Donjem Kraljevcu te sam tamo naručila kolače i tortu. Kolači su im prefini i cijenom su i više nego pristupačni te preporučujem svima
JellyK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.