Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2006., 00:03   #1
Situacija s (potencijalnim) ljubavnikom?

Da se ne mučite - da ovo mi je drugi nickname, ali zar je to bitno?

Sičuješn je sljedeći. Svojevremeno sam bila s frajerom koji je bio friško oženjen tj. mutili smo mi i prije nešto, ali ljubavnici smo postali nakon što se oženio. Ja sam bila mlada, glupa i nije me bilo briga (zanimalo me kako bi to bilo ševit se s njim, he he), ali problem je nastao u tome što sam se (očekivano) bila zatreskala u njega. Ima tome već dosta vremena.

E sad, problem prvi. Još od tad pamtim spike "nemoj se ti zaljubit u mene" i "ja ću tebe malo iskoristiti" i sl. što meni tada nije bilo dovoljno jasno da me samo jebe, a ne voli i poprilično mi je trebalo da shvatim činjenice
Čak sam donedavno mislila da je nešto osjećao, samo da se pravio hard to get. Međutim, u međuvremenu sam odrasla i skužila da je sebična svinja (iznenađenje?)

No, sad dolazimo do sičuejšn, to je bio uvod. E, sad on zna da sam ja solo i baš bi mu bilo dobro da evociramo uspomene, jelte. Ja nisam sigurna što bih i što ne bih. Činjenica je da sam solo i da malo gimnastike ne bi škodilo, no mislim da nisam tip koji to može samo gimnastički. Ne vjerujem da bi taj seks mogao biti dobar, ako ja o njemu mislim da je svinja i u osnovi mi nije stalo do njega. No, ajde, mogu probat Uglavnom, on još misli da sam ja zaljubljena u njega (bar negdje u sebi da ga volim) i to ga ustvari pali. On bi uživao i ljubav i sex, a da ne plati

E, sad, moja dilema je sljedeća:
- da li ga uzeti samo za sex i biti hladna kučka (to će mu sigurno povrijediti ego, a mogla bih okrenuti i priču tako da on trči zamnom kao ja nekad za njim, ali nije da bi me to nešto zabavilo), ali bih pri tom imala sex koji bi vjerojatno bio bezveze (ja sam emotivan tip što ću ) - na taj način bi mu se odlično osvetila, jer on ne bi mogao dugo podijenit čisti sex, bez emocija s moje strane (to znam sigurno), no pitanje je što ja time dobivam, osim osvete i gnjavaže i jel ta osveta vrijedna te tlake?

- da li ga otkantati u startu tj. jednostavno mu reći otvoreno, sorri, ta su vremena prošla. u tom slučaju gubim priliku za malo gimnastike (dobar je ljubavnik pa možda i ne bi bilo baš tako loše) i nema osvete, jer njega to sigurno neće puno pogoditi

Što bi vi izabrali?
Ne, nisam zaljubljena i ne, nema šanse da to bude išta više. Čak i kad bi htio ostavit ženu i djecu ja bi pobjegla u drugu državu. Kaj će mi takav frajer za kojeg bi stalno morala gledat gdje je..?!?!

Mišljenja?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 00:05   #2
E, da i jedno naivno pitanje za frajere. Zar doista možete bez ikakvih emocija? I nije li poanta u tome da ni vama nije dobro, ako žena ne pokazuje emocije? Jelda, jelda? )) To vas najviše sjebe, jelda?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 00:12   #3
Quote:
Biserka32 kaže:
E, da i jedno naivno pitanje za frajere. Zar doista možete bez ikakvih emocija? I nije li poanta u tome da ni vama nije dobro, ako žena ne pokazuje emocije? Jelda, jelda? )) To vas najviše sjebe, jelda?


Kao muskarac samo sam dva puta dozivio avanturu,bio sam tada



slobodan od emotivnih veza,cisti sex i nista vise nije bilo,



nazalost i danas poslije toliko vremena tim partnericama se



ni imena nesijecam vise
lun_68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 00:25   #4
Zašto imaš ženski avatar?

Ako je bio one night onda se sigurno ne sjećaš. Ja brijem da mi bar ime zna Nije da to nešto znači. ALi nisi odgovorio na moja pitanja. To što si napisao ja znam i bez tebe. Koju opciju bi izabrao?
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 00:31   #5
E stara moja, ja sam ti recimo u sličnoj situaciji, samo što je kod mene to još aktualno i razlika je u tome kaj moj frajer tvrdi da me voli, te da
će se razvesti od žene, i da če biti samnom. Ja sam isto pala na njega, samo kaj ja sada čekam... da li će to napraviti ili ne.

Sjebano je to biti nečija ljubavnica... zaista to nije lak posao. Psihički i fizički.
I koliko god nas ljudi mrze, isto toliko nas sažaljevaju.

Ja ti savjetujem da ga poševiš kolko možeš, hladno, cold as ice i uživaj u
posljednjem sexu sa njim, jer iako osveta truje dušu, tako je slatka i slasna.
Daj mu do znanja da se vidjaš sa drugim frajerom koji ti može pružiti ono što
on nikada nije mogao.
__________________
Ljubav, vjernost, vjera i pravda otišli su na spavanje;
kad se probude na svijetu će sve biti bolje.
Petrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 01:06   #6
Nadam se da se ovo neće pretvoriti u još jednu temu o ljubavnicama jer je takvih ovdje bilo brdo

Što napraviti?

Pa ne znam. Negdje u sebi mislim da bi čovjek uvijek trebao slijediti ono dobro tj. ne ponižavati sebe niti druge, ali isto tako ne dozvoliti da njega drugi ponižavaju. Biti iskren i otvoren, pa što bude. Doduše, bacati bisere pred svinje nije inteligentno...

Moj savjet - odjebi ga, bez objašnjenja. Nisi ti javno dobro niti uličarka. Ak hoće nek pokupi takvu i plati 100 eura pa nek jebe koliko hoće. Eto.
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 01:22   #7
Sama kazes da bi ti sex bez emocija bio bezveze.
Sto bi se onda sexala sa njim, cemu to?
Da mu se osvetis? Ne kuzim kakva bi to osveta bila,
kad bi on opet dobio ono sto hoce.
Ely is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 02:03   #8
Mislim da bi ga zbog vlastitog samopoštovanja trebala odjebati. Ako tražiš sex bez osjećaja onda možeš naći i nekog slobodnog (da si zaljubljena bilo bi drugo jer srce ne gleda papir). Kao što ti je Ely rekla njemu se nećeš osvetiti tako da se posexsaš s njim, on bi dobio što hoće, ali kako bi se osjećala ti. Meni je u svemu tome žao njegove žene (i ako ima djece)
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 02:26   #9
ne kontam .. ako sam dobro shvatio taj tip tebe želi ševiti (kao nekad) i kako sama kažeš DJ Abe!
kakva ti je to osveta ako se ti s njim ševiš bez emocija .. ono ležiš pod njim i praviš se mutava, ni a ni b ..
ako je već toliki idiot da vara svoju dragu .. misliš da će ga to potpuno izluditi .. moš' mislit!
boli ga ona stvar .. OK pogodit će ga (ako ćeš se ti moći uopće suzdržat da ne pokažeš ikakve emocije) ali to će mu samo biti znak da si pronađe neku drugu.
a to što ti POMAŽEŠ uništiti njegov brak koji je već u *urcu .. razmisli .. sigurno možeš naći nekoga za tu hebenu gimnastiku koja bi ti tako dobro došla .. netko slobodan, bez obaveza .. i kojeg iovako možeš otkantati kada ti dosadi.
ne budali i odjebi idiota , ali sa stilom (npr. poševi se s njegovim najfrendom - ako je slobodan) ili burazom .. ili sestrom .. e da onda vidiš njegovog beda!
__________________
Who let the dogs out, vuf, vuf, vuf!
malipes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 09:04   #10
Ja kužim tu spiku poševiti se s njim u stilu Drvena Marija. Mislim, to frajere nervira, to je činjenica. Polome se ispitujući što nije u redu i super udara na njegov ego. Posebno ako on očekuje da ona još gaji neke osjećaje prema njemu. Pa nema ništa gore, nego da to ženska obavi hladna ko špricer i onda ti kaže, aj sad odi doma i pliz nemoj lupat vratima i po stubištu, a ak te susjedi pitaju tko si reci da si bratić. Ak mu to ne bi zgazilo ego ne bi ništa...

S druge strane mislim da si u pravu kad kažeš da bi ga to samo motiviralo da nađe drugu rupu (uz malo osjećaja razočaranja), a ona bi se vjerojatno na kraju osjećala još jadnije.

Definitivan odjeb. Nek nađe tu za 100 eura
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 09:53   #11
Ja mislim da Biserka ne bi bila Drvena Marija, već bi mu pružila, valjda, najbolji sex u životu, misleći da će mu biti jako jako teško što će ga poslije otkantati. To je poanta osvete?
Biserkica, čim ti razmišljaš o osveti, nisi još raščistila s njim...i bježi od njega. Pusti da ga zub vremena popapa...

Zadnje uređivanje Zlatokosa : 03.09.2006. at 10:24.
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:15   #12
Quote:
Biserka32 kaže:
na taj način bi mu se odlično osvetila, jer on ne bi mogao dugo podijenit čisti sex, bez emocija s moje strane (to znam sigurno), no pitanje je što ja time dobivam, osim osvete i gnjavaže i jel ta osveta vrijedna te tlake?
Hihihihihi
ihihihih hihi hohoho huhuhu hihi

Daj se skuliraj stara, on ne bi podnio čisti seks, bez emocija?
Pa jedino ga to zanima, da jebe sa strane bez ikakve obaveze što ti je i rekao.
Pošto ste se "poznali" i prije braka, da je imao neke planove onda bi ih i realizirao, ali on smatra da si kvalitetna za jebanje, a za neku dublju vezu ne.

Ja se bavim transcedentalnom meditacijom, tako da sam psihički dovoljno jak da mogu podnijeti sex bez emocija, dugo, dugo vremena, pa ako mi se hoćeš osvetiti za ovako netaktičan post možemo dogovoriti detalje na PM.

Sretno
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:21   #13
Cek sad.

Kako ce se seksati s njime kad ne osjeca za njega nista?
A rece da ne ide sex bez osjecaja,i cudi se kako to muskarci mogu.

A kad vidi Bred Pita ili R.Williamsa, i slicne,pomisli kako bi ga bilo fino "iskoristiti".

Nije valjda da njih voli iako ih nikad uzivo vidjela nije niti rijec s njima progovorila?

Zato mislim da je zaista pogresno sto neke zene tvrde da nema sexa bez ljubavi.
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:41   #14
Dobro jutro svima! Hvala na odgovorima!

Kad smo kod sexa, pa mogu se ja poseksat i bez ljubavi (tj. bar nekog osjećaja), daleko od toga. Ali ne mogu pritom uživati! Pa je pitanje - što će mi takav jebeni sex?!? Ono, može čovjek svašta otrpjeti, ali čemu?

Spy, baš ti hvala, osjećam se super nakong tvog komentara Iako nisi u pravu. Ja sam bolja prilika od njegove žene, samo sam tad fakat bila klinka, a on u vezi od pet godina bez šanse da prekine. Njegov najbolji frend je (slučajno) meni rekao da nema šanse da on nju ostavi jer mu ona to nikad neće dozvoliti. Znaš kako se kaže - tko je jamio, jamio je Tako da iskreno mislim da nema baš neke velike sreće u tom braku, ali to nije moj problem.

Moj problem je što me boli takav tretman. Mislim, ok, jasno je sve meni, ali malo mi je sve to ponižavajuće bez potrebe. Ljudi mogu imati skrivenu aferu bez toga da gaziš samopoštavanje drugog, što mi se čini da se meni događa. Ali dobro, razočaranje je sastavni dio takve priče, zar ne?

Zlatokosa, jel ti misliš da frajere najprije privučeš dobrim sexom,a poslije je sve inercija? Tak mi veli moja best frendica i njoj super ide...meni se čini da je to istina, kaj ti veliš?

malipes, imago - vi ste vjerojatno u pravu. loš sex bi ga samo brže potjerao dalje, a da bi ga to nešto pogodilo, vjerojatno ne bi! vrlo dobra poanta!!!

Cordelia, vjerojatno si u pravu. Nakon toga bih se osjećala kao da me pregazio traktor sa svim priključcima.

Ely, a ne, ne bi dobio ono što hoće. On hoće sex s MOJIM emocijama, a dobio bi sex bez emocija. Ali u osnovi ga to vjerojatno ne bi nešto strefilo, tu ste u pravu.

Petrica, mislim da ću od tebe pokupiti dio u kojem kažeš da mu trebam dati do znanja da se viđam s drugim frajerom koji mi može dati ono što on nikad nije i ne može. To bi ga molo malo zapeći. Bar malo. Tx!
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:59   #15
Quote:
Biserka32 kaže:
Dobro jutro svima! Hvala na odgovorima!

Zlatokosa, jel ti misliš da frajere najprije privučeš dobrim sexom,a poslije je sve inercija? Tak mi veli moja best frendica i njoj super ide...meni se čini da je to istina, kaj ti veliš?
a čuj, gdje ima dima ima i vatre...
jer, zašto muževi ostavljaju žene (pardon, nalaze ljubavnice) ako ne zbog seksa? Zašto je princ Charles sa Camillom tolike godine ako ne zbog sexa? Zašto je jednom izjavio da bi volio biti njen tampon?
i Biserka, po načinu pisanja mislim da znam tko si... samo me PMaj s pravim nickom da vidim jesam pogodila...
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 11:07   #16
Quote:
Biserka32 kaže:
Spy, baš ti hvala, osjećam se super nakong tvog komentara Iako nisi u pravu. Ja sam bolja prilika od njegove žene, samo sam tad fakat bila klinka, a on u vezi od pet godina bez šanse da prekine. Njegov najbolji frend je (slučajno) meni rekao da nema šanse da on nju ostavi jer mu ona to nikad neće dozvoliti. Znaš kako se kaže - tko je jamio, jamio je Tako da iskreno mislim da nema baš neke velike sreće u tom braku, ali to nije moj problem.
Nisam imao nikakve zle namjere, ali to ti je stvarno gubljenje vremena, jer iako nisam bio u braku mogu pretpostaviti kako on rezonira, a i što razgovara sa najboljim frendom
A to da li si ti bolja prilika ili nisi je individualno,vjerujem da jesi, ali te on ne vidi kao takvu...možda je on zakurac a ti luduješ za njim i misliš da je jako dobra prilika.
Vjeruj mi, ako mu se ti želiš osvećivati jebanjem bez emocija ta osveta bi mogla potrajati dok vas smrt ne rastavi, i u dobru, i u zlu, a ne vjerujem da je lijepo provesti život kao nečija jebaljka.

Kreni dalje
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 12:46   #17
Spy, ma ok, ti si samo rekao ono što misliš. To što ja ne mogu podnijeti činjenice je moj problem. Na temelju cijele ove priče sam shvatila da nije to meni baš sve tako ravno i da je najbolje da produžim dalje il ću se tako spržiti da se neću oporaviti nikad.

Rekao si opet jednu dobru stvar - ako me on ne vidi kao takvu, čemu sve drugo? Šmrc. Glupača

Zlatkosa ne pizdi, ne znaš me.
Biserka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 13:02   #18
Quote:
Biserka32 kaže:
E, sad, moja dilema je sljedeća:
- da li ga uzeti samo za sex i biti hladna kučka (to će mu sigurno povrijediti ego, a mogla bih okrenuti i priču tako da on trči zamnom kao ja nekad za njim, ali nije da bi me to nešto zabavilo), ali bih pri tom imala sex koji bi vjerojatno bio bezveze (ja sam emotivan tip što ću ) - na taj način bi mu se odlično osvetila, jer on ne bi mogao dugo podijenit čisti sex, bez emocija s moje strane (to znam sigurno), no pitanje je što ja time dobivam, osim osvete i gnjavaže i jel ta osveta vrijedna te tlake?

Mišljenja?
samo sanjaj....

vec sama cinjenica da je on ozenjen a ti se mislis oko seksa s njim pokazuje da nije on taj koji ce trcati za nekim.u svakom slucaju on bez seksa nece ostati.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 13:07   #19
mala, sevi se koliko god mozes...ne propustaj priliku...to ti je prvi stav moj a drugi da ga odjebes ko da ga nikad nisi ni srela ni viđela!
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 13:25   #20
Quote:
Biserka32 kaže:
no pitanje je što ja time dobivam, osim osvete i gnjavaže i jel ta osveta vrijedna te tlake?
Za tebe bi osveta bila da se on zaljubi u tebe i pati kao ti za njim. A to se neće dogodit. Sve ove druge opcije ala sex bez emocija su bezvezne i nemaju smisla. Nećeš niš iz toga dobit, samo debilnu i kompliciranu situaciju u životu. To ti valjda ne treba.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.