Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2006., 15:33   #1
Kišne kabanice

dolazi nam vrijeme kise i ruznog vremena . prvo, mrzim oblake. onda, mrzim kisu (osim kad ju gledam kroz prozor sobe i znam da ne moram nikud ic dok ne stane ). najvise od svega mrzim kisobrane jer su mi uvijek s njima zauzete ruke kad ih najvise trebam.

postoje li za kupit (nisam se do sada sjetila pa nisam ni pratila) neke stylish kisne kabanice koje se lijepo preko svega navuku/obuku, stavi se lijepo kapuljaca na glavu, a kad kisa stane, lijepo se sloze i pospreme u torbu ili vrecicu ili nes tome slicno. pod stylish ne mislim da moraju bit dizajnerske, nego samo da ne izgledam ko one bakice koje na glavu mecu obicne plasticne vrecice iz ducana, ili (bas sam se danas sjetila) da mi netko ne predlozi one crvene pelerine s kapuljacama i prorezicima za rukice kaj smo ko klinke nosile .

any suggestions?
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 17:21   #2
Ja sam tako nesto kupila u "camping shoop-u" zovu se "poncho" i upravo je takva kao sto opisujes. Jednostavna sa kapuljacom i da se saviti na velicinu omanje kozmeticke torbice. Ove koje sam ja kupila su zapravo za bacanje. Uvijek nosis jednu u torbici i kad ti zatreba upotrijebis i bacis. No da je stylish - Ma kakvi Posto je ja koristim samo kada idem u bushwalking to me bas i ne smeta.
__________________
Did you lost your mind?
No, I sold it on e-bay!
stefi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 22:55   #3
tough,vidjela sam u dućanu s planinarskom opremom u grahorovoj jednu koja mi je bila odlična. skoro pa fluorescentno ljubičasta i sklopiva. bila mi je velika pa ju nisam kupila, ali mogla bih opet pogledat.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 01:00   #4
Quote:
tough_cookie kaže:
dolazi nam vrijeme kise i ruznog vremena . prvo, mrzim oblake. onda, mrzim kisu (osim kad ju gledam kroz prozor sobe i znam da ne moram nikud ic dok ne stane ). najvise od svega mrzim kisobrane jer su mi uvijek s njima zauzete ruke kad ih najvise trebam.

postoje li za kupit (nisam se do sada sjetila pa nisam ni pratila) neke stylish kisne kabanice koje se lijepo preko svega navuku/obuku, stavi se lijepo kapuljaca na glavu, a kad kisa stane, lijepo se sloze i pospreme u torbu ili vrecicu ili nes tome slicno. pod stylish ne mislim da moraju bit dizajnerske, nego samo da ne izgledam ko one bakice koje na glavu mecu obicne plasticne vrecice iz ducana, ili (bas sam se danas sjetila) da mi netko ne predlozi one crvene pelerine s kapuljacama i prorezicima za rukice kaj smo ko klinke nosile .

any suggestions?
pun ny toga...ko i kisobrana.svih dezena i boja...i sve 99c
al ja to ne volim.volim kisice kupovati!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 22:08   #5
Ja bih kabanicu. U Rijeci.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2006., 23:18   #6
a kad obucete kabanicu nosite i kisobran ili kabanica ide bez kisobrana?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 01:15   #7
Quote:
hana kaže:
a kad obucete kabanicu nosite i kisobran ili kabanica ide bez kisobrana?
ja zato i trazim kabanicu da se rijesim mrskog neprijatelja - kisobrana
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 10:39   #8
Ja cu vjerojatno i dalje nosit kišobran. Svrha kabanice bi trebala biti da se ne smoči sve ostalo (pješačim i nosim uvijek dvije torbe pa mi se obavezno smoče rukavi).

Ja bih baš onu "Sherlock Holmes" kabanicu
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 20:22   #9
može li kakva novija informacija gdje ih se može kupiti? hvala
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 20:49   #10
i mene zanima gdje ima za kupiti neku fora kabanicu onako kroj kao kaputić? U Rijeci?
__________________
"...Always look up the bright sight of life..."
alisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 00:49   #11
ja sam neki dan vidjela kabanice patrizia pepe, bile su u izlogu.lijepo su mi izgledale,ali za cijenu ne znam.
artist*angie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 16:22   #12
odlicna tema...ja si isto vec godinama zelim kabanicu ali tu kod nas nisam pronasla jos nijednu onog ponco stila i da je za odrasle (i da nije onako jako losa tanka kao za jednu uporabu)...ako netko zna di nabaviti (pa i preko neta) pliz podijelite s nama
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 22:30   #13
napokon pronadjem savrsenu kabanicu i preskupa mi je

http://mannittoni.eu/eng/clearraincoats.php

[SLIKA OBRISANA]
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 22:26   #14
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post
napokon pronadjem savrsenu kabanicu i preskupa mi je

http://mannittoni.eu/eng/clearraincoats.php

ova je kabanica stvarno predivna i ove druge na toj stranicic su mi super ali su stvarno skupe, ja baš takve tražim po gradu ali ne znam gdje ih ima još nisam pronašla
__________________
"...Always look up the bright sight of life..."
alisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 22:32   #15
ja isto tocno takvu trazim, zato sam tuzna...no odlucila sam potraziti tako neki pvc materijal i dati nekom sasiti kaputic od njega, nema mi druge
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 00:08   #16
Question

Da li sada, dvije godine nakon zadnjeg posta , netko zna gdje ima kupiti lijepih kišnih kabanica. Ova sa slike je predivna, ali ne treba biti tako lijepo. Čisto da nije obična vreća.
collie5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2011., 18:18   #17
topshop u ilici. izgledaju kao poncho. ima prozirnih i šarenih. mislim da su oko 150 kn. ima i onih s greškom, jefitnije su.

muller- za 4 kn su one obične 'vreće', jednokratne.

nama - na sportskom odjelu. tamo ima onih praktičnijih, npr. za bicikl i sl.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:45   #18
konačno imam kabanicu. nisam je nigdje našla za kupiti pa mi je tata nabavio one ribarsku žutu, kao jaknica sa kapuljačom pa sam na nju sašila šarene cvjetiće od tkanine i super slatko izgleda
__________________
"...Always look up the bright sight of life..."
alisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 23:59   #19
Quote:
abba kaže: Pogledaj post

nama - na sportskom odjelu. tamo ima onih praktičnijih, npr. za bicikl i sl.
kolike su otprilike cijene tih u nami?
Ja sam svoju našla na hreliću , ali brijem da neće dugo izdržati jer je neka shanghai baby.
Ima li netko akumuliranog iskustva s nekim malo skupljim, fancy kabanicama iz name ili topshopa, kako vas služe?
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 00:12   #20
Kupila sam kabanicu u cisalfi u King Crossu, crvena, kroj poncho, bila je oko 28 kn, ima malenu vrećicu sa zatvaračem u koju se može pospremiti
marma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.