Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2006., 10:41   #1
Zločini izvjesnog Jure Šimića u Bjelovaru.

Nakon predaje Bjelovarske kasarne '91 pomenuti Šimić je ubijao zarobljenike.
Bio sinoć snimak na RTS-u.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 10:44   #2
Bilo na RTS-u? Pa zašto onda otvaraš temu ovdje, kad imaš podforum "Televizija"?
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 10:44   #3
Quote:
4,05% kaže:
Nakon predaje Bjelovarske kasarne '91 pomenuti Šimić je ubijao zarobljenike.
Bio sinoć snimak na RTS-u.
Imas Bajica, ostavi nas na miru sa svojim procetnickim postovima.
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 11:41   #4
za mene nije nikakav zlocin ubiti neprijateljskog vojnika koji se nalazi na teritoriju moje domovine i koji je prije predaje razarao hrvatski grad i pucao po hrvatskim gradjanima!

bio sam u JNA na odsluzenju vojnog roka do 8.mj. 1991. kad sam uspio dezertirati i prijeci u ZNG jer je napadnut moj grad Karlovac i vrlo dobro znam kakav je bio stav tadasnjih oficira JNA i njihovih rezervista (cetnika) prema Hrvatskoj i hrvatima! Svi smo mi hrvati za njih bili ustase i koljaci kojima su spremali jos jedan "bleiburg" jer smo se usudili proglasiti neovisnost Hrvatske drzave i izisli iz Srboslavije!
nexus72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 11:45   #5
Quote:
Feniks kaže:
Pistolleri, "premreženoj glupošću", ne odgovara istina. Nikad nije!
Koja istina, tisuce izmasakriranih Hrvata za koje nitko nije odgovarao? To je istina!

Ili vasa istina, Veritasova, Savina, po kojoj se gone ljudi koji su navodno ubili osobe koje zive u obnovljenim kucama i uzimaju poticaje od Hrvatske drzave?

Dobro mi znamo kako vi "dejstvujete" ima vasih "obavestajnih" prirucnika koje ste ostavili dok ste bjezali kao glavom bez obzira.

Zato skupi svoje pionirke i njima pricaj pricice...a ne ovdje!
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 11:58   #6
Zapravo, mi smo isto velike bene jer se non stop opravdavamo za to sto smo branili Hrvatsku drzavu na hrvatskom teritoriju...

sto se mene tice, svatko tko pokusa agresiju na Hrvatsku drzavu zasluzuje nogom u guzicu i metak u celo bez previse razmisljanja...bio to cetnik, eskim, slovenac ili japanac...

i mozete me zbog takvog razmisljanja zvati i "ustasom" ako vam je tako lakse...meni je svejedno...
nexus72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 12:03   #7
Quote:
nexus72 kaže:
Zapravo, mi smo isto velike bene jer se non stop opravdavamo za to sto smo branili Hrvatsku drzavu na hrvatskom teritoriju...

sto se mene tice, svatko tko pokusa agresiju na Hrvatsku drzavu zasluzuje nogom u guzicu i metak u celo bez previse razmisljanja...bio to cetnik, eskim, slovenac ili japanac...

i mozete me zbog takvog razmisljanja zvati i "ustasom" ako vam je tako lakse...meni je svejedno...


U mojoj knjizi, pametan, zdravorazumski pristup!

W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 12:26   #8
Quote:
nexus72 kaže:
nije nikakav zlocin ubiti neprijateljskog vojnika koji se nalazi na teritoriju moje domovine
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 12:42   #9
Quote:
nexus72 kaže:
Zapravo, mi smo isto velike bene jer se non stop opravdavamo za to sto smo branili Hrvatsku drzavu na hrvatskom teritoriju...

sto se mene tice, svatko tko pokusa agresiju na Hrvatsku drzavu zasluzuje nogom u guzicu i metak u celo bez previse razmisljanja...bio to cetnik, eskim, slovenac ili japanac...

i mozete me zbog takvog razmisljanja zvati i "ustasom" ako vam je tako lakse...meni je svejedno...
Tako je.


Jeli to isti onaj RTS koji je ovo prikazivao? Pouzdanog li izvora.
http://www.nemacenzure.com/portal/mo...p?cid=7&lid=51
tomy108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 13:12   #10
Naravno....tko bi mogao zamisliti ovu antihrvatsku Hrvatsku nakon krvavog rata i velikosrspke agresije.

Tko bi mogao zamisliti da nacionalni izdajnik postane predsjenikom da otvoreni četnici i agresori sjede u saboru a hrvatski branitelji u zatvoru...

Tko je u najcrnjim danima mogao zamišljati ovakvu Hrvatsku predvođenu udbašima i otvorenim mrziteljima Hrvatske ??

Ali, ako je išta dobro i što se nikada neće promjeniti je broj Srba u Hrvatskoj....i zamislite samo ovakvu Hrvatsku sa 12 % Srba u Hrvatskoj ??

Mi bi biološki nestali za 10-15 godina.

Stoga braćo, ako se išta isplatilo onda je to što smo se jednom zauvijek riješili Srba, i to je činjenica koja se više nikada neće promjeniti.....
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:32   #11
Boze koja ekipa bolesnika se seli sa topica na topic , nije zlocin ubiti zarobljenog neprijateljskog vojnika ... Bljuje mi se od vas .

Inace sto se ovog zlocina konkretno tice , portparol srpskog tuzilastva za ratne zlocine Bruno Vekaric ( zamisli Bruno u tuzilastvu za ratne zlocine u cetnickoj Srbiji ) je sinoc izjavio da je istraga u toku . Ako srpsko tuzilastvo moze da sudi za zlocine Skorpiona , Ovcaru , onda itekako moze i mora da sudi i za ove zlocine pocinjene nad zarobljenim vojnicima.
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:39   #12
Quote:
Predrag Zivkovic kaže:
Boze koja ekipa bolesnika se seli sa topica na topic , nije zlocin ubiti zarobljenog neprijateljskog vojnika ... Bljuje mi se od vas .

Inace sto se ovog zlocina konkretno tice , portparol srpskog tuzilastva za ratne zlocine Bruno Vekaric ( zamisli Bruno u tuzilastvu za ratne zlocine u cetnickoj Srbiji ) je sinoc izjavio da je istraga u toku . Ako srpsko tuzilastvo moze da sudi za zlocine Skorpiona , Ovcaru , onda itekako moze i mora da sudi i za ove zlocine pocinjene nad zarobljenim vojnicima.
Ne Vlajko....ako su nas srpski partijaši i hrvatski jugoateisti 50 godina ubjeđivali kako je zločinac samo onaj na poraženoj strani a da u pobjednika nema zločina, onda primjenimo to i na zadnji rat isto onako kako smo to primjenili 1945.

Ako ćemo kazniti pojedince na hrvatskoj strani, kojih je bilo 0,1 % u odnosu šta su partizani i preobučeni četnici 1945 radili, onda moramo svaki partizansko-četnički zločin naknadno kazniti.
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:43   #13
Quote:
Feniks kaže:
Bio si ti, hoćeš da ti ja kažem gdje?
ajde reci mi ti gdje sam ja bio...

meni je bitno da ti i ja nismo bili na istoj strani, onoj gubitnickoj...
nexus72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:46   #14
Quote:
Juda Iškariot kaže:
Ne Vlajko....ako su nas srpski partijaši i hrvatski jugoateisti 50 godina ubjeđivali kako je zločinac samo onaj na poraženoj strani a da u pobjednika nema zločina, onda primjenimo to i na zadnji rat isto onako kako smo to primjenili 1945.

Ako ćemo kazniti pojedince na hrvatskoj strani, kojih je bilo 0,1 % u odnosu šta su partizani i preobučeni četnici 1945 radili, onda moramo svaki partizansko-četnički zločin naknadno kazniti.
Taj princip da kod pobednika nema zlocina vazi samo kada su pobednici Amerikanci i Englezi.

Ja se slazem da treba kazniti sve ustasko-partizansko-cetnicke zlocine iz WWII , samo je to malo tesko izvodljivo jer su vecina njih odavno otegli papke. Evo Srbija bi za pocetak recimo mogla da trazi onu dvojicu ustasa sto ih je Zuroff pomenuo.
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:47   #15
Quote:
nexus72 kaže:
ajde reci mi ti gdje sam ja bio...

meni je bitno da ti i ja nismo bili na istoj strani, onoj gubitnickoj...
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:47   #16
Quote:
Predrag Zivkovic kaže:
Boze koja ekipa bolesnika se seli sa topica na topic , nije zlocin ubiti zarobljenog neprijateljskog vojnika ... Bljuje mi se od vas .
Nisi pažljivo i s razumijevanjem čitao.

Napisano je doslovno slijedeće:

"nije nikakav zlocin ubiti neprijateljskog vojnika koji se nalazi na teritoriju moje domovine"

Molim u buduće ne izvrtati riječi.

Hvala.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:48   #17
Quote:
Predrag Zivkovic kaže:
Taj princip da kod pobednika nema zlocina vazi samo kada su pobednici Amerikanci i Englezi.

Ja se slazem da treba kazniti sve ustasko-partizansko-cetnicke zlocine iz WWII , samo je to malo tesko izvodljivo jer su vecina njih odavno otegli papke. Evo Srbija bi za pocetak recimo mogla da trazi onu dvojicu ustasa sto ih je Zuroff pomenuo.

Može se kad se hoće i te kako.....kada se neće, e onda se i ne može.

Pa evo Srbija je mogla progalsiti partizanski i četnički pokret kao zločinački....ali nije htjela.....upravo suprotno....napravilo je ono šta svi znamo....četnici su odnedavno antifašisit kao partizani.
Juda Iškariot is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:49   #18
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Nisi pažljivo i s razumijevanjem čitao.

Napisano je doslovno slijedeće:

"nije nikakav zlocin ubiti neprijateljskog vojnika koji se nalazi na teritoriju moje domovine"

Molim u buduće ne izvrtati riječi.

Hvala.
Vojnici koji su pobijeni u Bjelovarskoj kasarni su pobijeni posle predaje. Nista ja ne izvrcem.

Molim.
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:51   #19
Quote:
Juda Iškariot kaže:
Može se kad se hoće i te kako.....kada se neće, e onda se i ne može.

Pa evo Srbija je mogla progalsiti partizanski i četnički pokret kao zločinački....ali nije htjela.....upravo suprotno....napravilo je ono šta svi znamo....četnici su odnedavno antifašisit kao partizani.
Delovi tih pokreta jesu bili zlocinacki . Oba pokreta su bila anti-fasisticka.
Predrag Zivkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2006., 15:51   #20
Quote:
Predrag Zivkovic kaže:
Vojnici koji su pobijeni u Bjelovarskoj kasarni su pobijeni posle predaje. Nista ja ne izvrcem.

Molim.
A ja ponavljam:

Nije nikakav zločin ubiti neprijateljskog vojnika koji se nalazi na teritoriju moje Domovine.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.