Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika
Korisničko ime
Lozinka

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Pantovčak 2015. - predsjednički izbori , Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2006., 23:05   #1
McAucliffe
Registrirani korisnik

McAucliffe Avatar

Registracija: Sep 2006.
Zločini u Berku

Evo konačno je započelo suđenje četvorici srba za zločine u Berku...
Optužnica ih tereti da su u većinskom hrvatskom selku kupiranomod strane JNa i paravojske prihvatili i uspostavili okupacijsku vlast te osnovali štab teritorjalne obrane...
Dalje se u optužnici spominje zlostavljanje hrvatskog stanovništva kako bi napustili Berak te tako proveli etničko čišćenje sela od nesrpskog stanovništva...
Naravno optuženi su i za ubijanje civila...
Problem je jedino što se trojica od četvorice brane sa slobode!!
Old 03.10.2006., 23:10   #2
salvador2
Mir je djelo pravde.

salvador2 Avatar

Registracija: Mar 2006.
Možda u međuvremenu Mesić imenuje kojega i za svog savjetnika.
Old 03.10.2006., 23:17   #3
Inkvizitor
Banned

Registracija: Nov 2002.
Možda iziđe s teorijom da je dobro što su ljudi pobijeni jer je to difamiralo Srbe u očima svijeta..

Dakle..ništa novo..još jedan hrvatski biser i kao takvoga ga treba promatrati bez nekog naročitog uzbuđivanja...biće toga još...

Bal je tek počeo...
Old 03.10.2006., 23:24   #4
Frankopan
I’ll be back

Frankopan Avatar

Registracija: Jul 2006.
Quote:
salvador2 kaže:

Možda u međuvremenu Mesić imenuje kojega i za svog savjetnika...da bi mu hrvatski narod dao jos vecu pordrsku...he heeeee...muuuuUUUUUUUUU
Frankopan is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 04.10.2006., 19:29   #5
4,05%
3 dijamanta za mene

4,05% Avatar

Registracija: Apr 2005.
Dio tih zločina se desio 92-ge (po optužnici) a tada se već ohoho vremena nije pucalo u Slavoniji. Možda se radi i o zločinu iz koristoljublja.
Old 04.10.2006., 20:38   #6
W&S
Banned

W&S Avatar

Registracija: Aug 2006.
Quote:
4,05% kaže:
Dio tih zločina se desio 92-ge (po optužnici) a tada se već ohoho vremena nije pucalo u Slavoniji. Možda se radi i o zločinu iz koristoljublja.
Izmedu ostalog svaki zlocin srba je bio i iz koristoljublja, ubi, pljackaj, pali...
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 23:44   #7
McAucliffe
Registrirani korisnik

McAucliffe Avatar

Quote:
4,05% kaže:
Uhvatimo se malo toga koristoljublja...i izreke prvo ispeci pa reci...iskreno ti preporučam da razmisliš o njoj...
Taj zločin iz koristoljublja bi ti i prošao da tamo nije bio logor za oko 120 Hrvata bez obzira na dob i spol...i da se svaki dan ti civili nisu sustavno mučili...
Da su ih samo ubili i uzeli stvari te otišli iz sela,možda bi ti ta tvrdnja i prošla...možda..
Ali ako se civili sustavno zlostavljaju i ubijaju metkom u glavu to je onda ratni zločin...
I da,ratni zločin je svaki zločin počinjen na prostoru u kojem vlada ratno stanje...bez obzira jel se pucalo ili nie,rat je trajao do '95.g.!
A to se dogodilo '92.g.
Jel ti sda lakše?I prema toj tvrdnji onda su zločini u Osijeku iz koristoljublja jer su ti ljudi ubijeni bez ikakvog prethodnog mučenja...samo metak u glavu...
Old 04.10.2006., 23:52   #8
Feniks
Banned

Feniks Avatar

Registracija: May 2003.
Quote:
McAucliffe kaže:
Uhvatimo se malo toga koristoljublja...i izreke prvo ispeci pa reci...iskreno ti preporučam da razmisliš o njoj...
Taj zločin iz koristoljublja bi ti i prošao da tamo nije bio logor za oko 120 Hrvata bez obzira na dob i spol...i da se svaki dan ti civili nisu sustavno mučili...
Da su ih samo ubili i uzeli stvari te otišli iz sela,možda bi ti ta tvrdnja i prošla...možda..
Ali ako se civili sustavno zlostavljaju i ubijaju metkom u glavu to je onda ratni zločin...
I da,ratni zločin je svaki zločin počinjen na prostoru u kojem vlada ratno stanje...bez obzira jel se pucalo ili nie,rat je trajao do '95.g.!
A to se dogodilo '92.g.
Jel ti sda lakše?I prema toj tvrdnji onda su zločini u Osijeku iz koristoljublja jer su ti ljudi ubijeni bez ikakvog prethodnog mučenja...samo metak u glavu...
A i to dobro znaš, što ti je Berak rodno selo?
Old 05.10.2006., 00:11   #9
McAucliffe
Registrirani korisnik

McAucliffe Avatar

Quote:
Feniks kaže:
Ne Karlovac mi je rodni grad...
A slušao sam kako bakica od 70 i nešto godina priča što su im "komšije" sa kojima su do dan prije bili dobri,radili...
Ili je bakica kojoj su UBILI SINA ti isti zločinci koji su nju tukli lagala zbog KORISTOLJUBLJA...
I poruka tebi kao i svima koji raspravljaju samnom...odgovaraj mi argumentirano,a ne sa upadicama koje nemaju veze sa onim o čemu se piše...
Old 05.10.2006., 01:05   #10
Feniks
Banned

Feniks Avatar

Registracija: May 2003.
Quote:
McAucliffe kaže:
Ne Karlovac mi je rodni grad...
A slušao sam kako bakica od 70 i nešto godina priča što su im "komšije" sa kojima su do dan prije bili dobri,radili...
Ili je bakica kojoj su UBILI SINA ti isti zločinci koji su nju tukli lagala zbog KORISTOLJUBLJA...
I poruka tebi kao i svima koji raspravljaju samnom...odgovaraj mi argumentirano,a ne sa upadicama koje nemaju veze sa onim o čemu se piše...
Nema problema, samo ne smiješ lagati i prodavati napamet naučene floskule. To ti kod mene ne pali.
Old 05.10.2006., 01:13   #11
alst
Novopečeni ljevičar

alst Avatar

Registracija: Jul 2006.
Quote:
Feniks kaže:
Nema problema, samo ne smiješ lagati i prodavati napamet naučene floskule. To ti kod mene ne pali.
Old 05.10.2006., 01:45   #12
McAucliffe
Registrirani korisnik

McAucliffe Avatar

Quote:
Feniks kaže:
Nisu to nikakve floskule, ja govorim o onome o čemu itekako dobro znam...ako misliš da lažem tražio sam ti da mi navedeš u kojem prigradskom naselju je došlo do oduzimanja imovine...ili neka to navede bilo tko ako zna...
U Ka uopće nije bilo toliko oduzimanja srpske imovine...bilo je miniranja kuća,ali tim se ljudima kuće grade ili su dobili oštetu...
a ti si me napao da ne pričam gluposti...isto kao i sada sa naučenim floskulama...ono što nama 4,05% pokušava prodati pod istinu su floskule...ja govorim na temelju onoga što sam vidio...a i prestar sam da učim floskule napamet...ili želiš da je bakica od 70 i nešto godina naučila floskulu o ubijenom sinu?Gdje je tu floskula?1
Old 05.10.2006., 10:07   #13
4,05%
3 dijamanta za mene

4,05% Avatar

Registracija: Apr 2005.
Quote:
McAucliffe kaže:
A to se dogodilo '92.g.
Samo htjedoh o zločinu govoriti na način na koji neki govore o zločinima u oluji.
Naravno da ubici treba "zavrnuti jaja".
Old 05.10.2006., 10:10   #14
frch
Registrirani korisnik

frch Avatar

Registracija: Nov 2004.
Quote:
salvador2 kaže:
Old 05.10.2006., 10:12   #15
frch
Registrirani korisnik

frch Avatar

Registracija: Nov 2004.
Quote:
4,05% kaže:
Old 05.10.2006., 10:13   #16
W&S
Banned

W&S Avatar

Quote:
4,05% kaže:
Samo htjedoh o zločinu govoriti na način na koji neki govore o zločinima u oluji.
Naravno da ubici treba "zavrnuti jaja".
Dobro svi mi znamo kako ti izokreces stvari, osim toga tko vas je tjerao da se bunite, kad ste dobili po repu, sad cvilite za svaku babu koja se popiknula i pala, sve su vam nasi vojnici krivi.

Vasim ubojicama, mnogima nije jos pala dlaka sa glave, otvaraju firme i rade slobodno, nakon sto su krknuli 100-200 ljudi.

Sto ti prvo ne ocistis i zavrnes tim zlocincima jaja?
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:17   #17
W&S
Banned

W&S Avatar

Quote:
frch kaže:
Forumski Savo Strbac propagira Virtualni Veritas i tekniku rada poput njega, koristoljublje, svadbe, jadne starice ubijene itd itd

W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:20   #18
castanea
tu i tamo

castanea Avatar

Registracija: Nov 2005.
Pošalji poruku preko ICQ korisniku castanea Pošalji poruku preko Skype korisniku castanea
Quote:
4,05% kaže:
Dio tih zločina se desio 92-ge (po optužnici) a tada se već ohoho vremena nije pucalo u Slavoniji.
shit of the year
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:24   #19
W&S
Banned

W&S Avatar

Quote:
castanea kaže:
shit of the year
Savi 4.5 virtualcu treba samo vratiti istom mjerom!
W&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 17:51   #20
još jedan Vukovarac
od davne 1999.

još jedan Vukovarac Avatar

Registracija: Nov 2002.
Lokacija: Tamo gdje me srce vuce, za cim gine, zbog ceg tuce, sto je drago oku mom... to se mjesto zove dom!
Quote:
Feniks kaže:
Jel' mozda tebi rodno selo? Neznam pa pitam. S obzirom da drzis da o Berku znas vise od ostalih.

Zadnje uređivanje još jedan Vukovarac : 06.10.2006. at 18:45.
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja