Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2006., 18:03   #1
City Centar One

Evo u Zg se ubrzo otvara novi shoping centar. Na raspolaganju će nam biti neke postojeće i neke nama "nove" robne marke.
Mene zanima jeste li happy zbog širenja ponude ili će vam to stvorit dodatnu zbrku pri planiranju kupovine?...
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 18:28   #2
Quote:
8472 kaže:
Evo u Zg se ubrzo otvara novi shoping centar. Na raspolaganju će nam biti neke postojeće i neke nama "nove" robne marke.
Mene zanima jeste li happy zbog širenja ponude ili će vam to stvorit dodatnu zbrku pri planiranju kupovine?...
Ma ne. Mi se zelimo vratiti u 80-te, stajati u repu pred Mr. X ducanom u Petrinjskoj i da nas pustaju unutra pet po pet.
Pogledaj malo topice o shoppingu u Grazu, beskonacna pitanja o H&M-u i Zari, pa zakljuci.
Iako je centar velik, otprilike duplo veci od King Crossa, u njemu nece biti puno noviteta.
https://www.forum.hr/showthread.php?p...40#post5663940
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 20:45   #3
Quote:
8472 kaže:
Evo u Zg se ubrzo otvara novi shoping centar. Na raspolaganju će nam biti neke postojeće i neke nama "nove" robne marke.
Mene zanima jeste li happy zbog širenja ponude ili će vam to stvorit dodatnu zbrku pri planiranju kupovine?...
zbrku????kak ti vise ducana moze stvoriti zbrku?
naziv me jedino malko smeta...ne pase mi bas.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 20:46   #4
Ja se jako veselim
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 12:21   #5
City Center

Ja se ful veselim Zamislite na jednom mjestu 85 dućkasa, restorana i kafića!!! Baš me zanima Peek&Cloppenburg jer je proglašen naj dućanom 2006, isto tako su rekli da će Sportina imati 30tak marki i da će biti otvoren Muller i L`Occitane

Otvorenje je u četvrtak i brijem da će sto posto biti nagrade za prve posjetitelje
laurelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 15:29   #6
peek&cloppenburg je zlo. bila sam u becu u subotu. prvo te napiju sampanjcem a onda te natjeraju da kupis dva para fornarininih cipela i gladujes ostatak godine. preporuka: obavezno uci!
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 15:42   #7
I što je najvažnije veća konkurencija na tržištu znači pad cijena, jer stbarno cijene odjeće u hrvatskoj su bezobrazno visoke. Ono mi dajemo 1/8 plaće za trapke, a recimo u uk daju 1/30.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 18:18   #8
Quote:
laurelin kaže:
Ja se ful veselim Zamislite na jednom mjestu 85 dućkasa, restorana i kafića!!! Baš me zanima Peek&Cloppenburg jer je proglašen naj dućanom 2006, isto tako su rekli da će Sportina imati 30tak marki i da će biti otvoren Muller i L`Occitane

Otvorenje je u četvrtak i brijem da će sto posto biti nagrade za prve posjetitelje
Otvorenje je u petak. Cetvrtak je za uzvanike. Zaboravi nagrade. Poznavajuci nas mentalitet trebat ce im gomila zastitara, pogotovo prvi vikend.
Peek&Cloppenburgov ducan u Koelnu je proglasen najducanom u Njemackoj 2006. Nemaju svi istu ponudu.
Zagrebacki je ducan, iako ogroman i najveci ducan u Zagrebu, ipak puno manji od ducana u Koelnu. I ducan u Becu je bolje opremljen od zagrebackog.
Popis brandova koji ce P&C prodavati u Zagrebu:
http://www.peekundcloppenburg.de/puc...andorte_86.php
Zanimljivo, odustali su, zasad, od Diesela i Replaya i jos nekih jeans firmi. Cini se da ce se drzati, za pocetak, uglavnom klijentele 30+.
Sportina ce samo ponoviti ponudu iz King Cross-a. Orsay, Bata, Tally Weijl...
Stifelkoenig ce vjerojatno ici s ponudom jeftinije obuce nego u Ilici.
DM, Mango, Terra Nova, Extyn, Lacoste, Iris, Magma… I tako to.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 20:37   #9
ja bi bila happy sto se otvara. . .da zivim u zagrebu.
bas sam ljubomorna.
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 22:08   #10
Quote:
bbc kaže:
Otvorenje je u petak. Cetvrtak je za uzvanike. Zaboravi nagrade. Poznavajuci nas mentalitet trebat ce im gomila zastitara, pogotovo prvi vikend.

Pa racunaj ako je za otvorenje kike trebalo 30-ak.....zastitara....sad si zamisli koliko bu trebalo za ovaj city centar......koji je dva do tri puta veci.....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 22:08   #11
Dobila sam katalog P&C u pošti preneki dan i roba je super ali iako su stavili sniženje zbog otvaranja, svejedno mi je skupo. Mislim, Hugo Boss, Joop i tako to. Mogu si priuštiti možda koju sitnicu ali da redovito pustošim taj dućan - nema šanse.

Btw. ne planiram u city centar prvih mjesec dana. Nemam živaca za gužve. Nek se prvo svi izredaju pa ću ja
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 22:11   #12
Quote:
debelakrava kaže:
peek&cloppenburg je zlo. bila sam u becu u subotu. prvo te napiju sampanjcem a onda te natjeraju da kupis dva para fornarininih cipela i gladujes ostatak godine. preporuka: obavezno uci!
ma da?
a fornarina u cipele u it ne koštaju tako puno.

barem nisu prije 2.g. bile nešto preskupe, čak ni skupe.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 22:25   #13
Quote:
tilla kaže:
ma da?
a fornarina u cipele u it ne koštaju tako puno.

barem nisu prije 2.g. bile nešto preskupe, čak ni skupe.
Ovisi sto ti je skupo.
http://www.zappos.com/n/es/d/722062878/page/1.html
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 22:48   #14
ma kakvi; 50 orja pa malo više su im bile cijene.

dobro čim predje baru puuuno je skuplje; onoliko koliko ja znam.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 10:35   #15
Ma ja sam uvijek da ima što više konkurencije

Neka se svi što više trude tako da je kupac na prvom mjestu. Mislim da su se ovi u City Centru stvarno potrudili pogotovo kad vidim da su dovukli neke modne kuće kojih kod nas prije nije bilo

Eto čini mi se da zapad stiže kod nas
laurelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 10:45   #16
Evo teksta gdje kažu kad je otvorenje i imala sam pravo to je 12.10. dakle u četvrtak E curke btw jel znate da je ovaj petak datum 13


City Center one za cjeloviti shopping doživljaj
Lako je naći izgovor za posjet novom trgovačkom centru
Najveći trgovački centar u Zagrebu, City Center one u Jankomiru, otvorit će vrata kupcima 12. listopada u 9 sati ujutro. Na ukupnoj površini od 61.000 četvornih metara smjestilo se više od 85 prodavaonica, kafića i restorana među kojima će se zagrebačkim ljubiteljima mode prvi puta predstaviti Peek & Cloppenburg, Hervis i Sportina. Posjetiteljima će na raspolaganju biti oko 1700 parkirnih mjesta.

Na svečanom otvorenju za VIP uzvanike 11. listopada navečer nastupit će Nina Badrić, Zli Bubnjari te All Stars Jazz Band. Već iduće jutro od 9 sati City Center spremno će dočekati svoje prve kupce i razveseliti ih brojnim iznenađenjima popraćenim nastupom uličnih bendova, mađioničara Joze Boze te Ivanke Mazurkijević.
laurelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 12:00   #17
Mene "nervira" po tim trgovačkim centrima što su u većini isti dućani tipa esprit, x-nation i sl. kojih ima svugdje. Ovdje će izgleda biti veći izbor.
Kako se može doći do tog centra tramvajem sa trga Bana Jelačića (kad budem u zg da mogu znati)?
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 12:16   #18
Mrzim molove.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:40   #19
Quote:
infra red kaže:
I što je najvažnije veća konkurencija na tržištu znači pad cijena, jer stbarno cijene odjeće u hrvatskoj su bezobrazno visoke. Ono mi dajemo 1/8 plaće za trapke, a recimo u uk daju 1/30.
srce, to je zato kaj imaju tolko užasno puno veće plaće

Veselim se jedino Occitaneu, obožavam njihove kreme za ruke s mirisom lipe i maske za ruke i kreme za stopala i svjećice od mente i sapun od jasmina i onaj od verbene i sve bih tamo mogla kupiti. Dućan u Ljubljani je jeftiniji od Austrije i Londona, ne znam kakve buju cijene u ZG.
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:53   #20
Quote:
infra red kaže:
I što je najvažnije veća konkurencija na tržištu znači pad cijena, .
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.