Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2006., 01:55   #1
Izrada obuće po narudžbi

znam da je bila tema o radjenju cipela, ne mogu je nac a i mislim d anije bilo konkretnih odgovora.
uglavnom,nikako ne mogu u zg nac nesto prikladno za sebe,ako i nadjem cijene su stvarno u vecini slucajeva previsoke.pa jel zna neko di u zg, koj suster radi cipele/cizme po narudzbi, koliko j eto isplativo, o cemu ovisi cijena, itd?

hvala
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 12:17   #2
imas ja mislim zvonimir negde u ilici...navodno su fine cipele
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 16:55   #3
znas li mozda otprilike kako se cijene krecu?
ne znam dal da dajem radit il ne,frendica dala cizme,al cijena otrpilike isto ko u ducanu (oko 1400kn) samo kaj je model kakav je ona htijela.
nasla jesam u gradu jedne lijepe,999kn,al gornji dio je tako mekan,tanak da se bojim da ce se sav naguzvat i ne znam...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 17:08   #4
Quote:
emergence kaže:
imas ja mislim zvonimir negde u ilici...navodno su fine cipele
moze tocnija adresa, ilica je duga
ja imam nekih cipela i cizmi i sandala koje bi najradije replicirala, umjesto da pokusavam naci dostojnu zamjenu...

ako jos netko zna dobre postolare koji rade po narudzbi, slusam
hvala!
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 18:04   #5
ja sam svoje koje bi poduplala bacila jer sam ih nosila ko klinka i nisam razmisljala da ce moda postat jedna velika kopija i da ce svi nositi isto.
sad mi zao,zato mislim da mi preostaje postolar.

e da,sta je sa onom marijanom olujic, sa radenjem cipela...bila je rijec tu u vezi toga? neko radio?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 23:10   #6
ja sam dala napraviti čizme u ZTO (Zagrebačka tvornica obuće), samo trebam čekati mjesec-mjesec ipo da ih napravu i bed mi je što nemaju kalup za đon kakav sam ja htjela. inače, biti će kožne, visoke negdje oko 40-ak cm i koštati će otprilike 1300 kn
tormina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 00:11   #7
Quote:
tormina kaže:
ja sam dala napraviti čizme u ZTO (Zagrebačka tvornica obuće), samo trebam čekati mjesec-mjesec ipo da ih napravu i bed mi je što nemaju kalup za đon kakav sam ja htjela. inače, biti će kožne, visoke negdje oko 40-ak cm i koštati će otprilike 1300 kn
to je to od te marijane olujic?
na netu sam malo svrljala o tome i naisla na clanak di je receno da su cijene upola od onih koje su po ducanima i kod postolara "Riječ je o cipelama bez oznake branda, koja se radi u Zagrebačkoj tvornici obuće po narudžbi klijenta, kao u postolarskoj radnji. Razlika je jedino u cijeni: dok rukom rađene cipele u postolara stoje 700 do 1000 kuna, u ZTO-u ih naprave, ovisno o materijalu, za 200 do 500 kuna."...tak da ako si ih toliko platila to je otprilike koliko je i jedna frendica platila kod postolara, visina do koljena (vise manje).
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:08   #8
pa meni je svejedno jesu li rađene kod postolara ili u tvornici... meni su možda nabili cijenu jer imam dosta veliku nogu pa je to odmah više materijala i sve a i veoma su visoke a usto i su kožne
tormina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:09   #9
Quote:
mrkvich kaže:
to je to od te marijane olujic?
da
tormina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:25   #10
Quote:
tormina kaže:
pa meni je svejedno jesu li rađene kod postolara ili u tvornici... meni su možda nabili cijenu jer imam dosta veliku nogu pa je to odmah više materijala i sve a i veoma su visoke a usto i su kožne
ma i meni je svejedno di su radjene,sam mi je malo to cudno da kazu da je cijena upola niza nek drugdje.al dobro.
imam i ja veliku nogu
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:26   #11
Quote:
luca kaže:
moze tocnija adresa, ilica je duga
ja imam nekih cipela i cizmi i sandala koje bi najradije replicirala, umjesto da pokusavam naci dostojnu zamjenu...

ako jos netko zna dobre postolare koji rade po narudzbi, slusam
hvala!
uh puno me pitaš koliko me sjecanje služi to ti je u jednoj veži na potezu od name do frankopanske. mislim da ima i neki mali izlogić
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:31   #12
jedan takav sa izlogicem je sa lijeve strane kad se ide prema frankopanskoj
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 20:04   #13
o tome i ja razmišljam
neki dan je na vijestima bio prilog,oni su pričali o tim kod olujićke,rekli da su cijene 300-100kn (tak nekak).

ja bi si napravila neke sandale jer nigdje nemrem nać ono kaj hoću,i to već godinama

ja sam planirala uć u taj dućan (mislim da je to negdje na početku ilice) i raspitat se
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 12:40   #14
tormina daj pliz reci koji je prosiđr kad naručuješ cipele u toj tvornici. sam dođeš tam (baj d vej gdje je to) i nacrtaš kakve želiš, ili nazoveš prije??..

daj pliz napiši, i ja bi neke naručila a ne znam kak ni gdje

tenkju
dendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 16:14   #15
I ja sam dala raditi cizme u ZTO-u i super zadovoljna sam.
Cijena je isto bila 1300 kn. Cizme su klasicne jahace, od tvrdje crne koze.
Moje su radjene prema fotkama koje sam skinula s neta.
Za sve informacije najbolje ih je nazvati na 2371 295.
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 16:36   #16
koliko si ih dugo cekala? i jesu ti bile odma dobre?...ono bez prepravaka itd.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 21:54   #17
ja sam svoje dala raditi nedje prije dva tjedna, poslala sam im par fotki i mjere (oko lista, stopalo, visina od stopla do čička i dužina od palca pa do noge gledano sa gornje strane), sad moram samo čekati...rekli su da će biti gotove za oko mjesec- mjesec i pol. A ako mi nebudu dobre, trebam platiti samo akontaciju od 100 kn (iako mi nije jasno što bi poslije sa njima). Broj tvornice je već navela prolaznica.
baj d vej, za bilo kakve popravke neželim ni čuti, jer tko bi još čekao da ih preprave ne bude li mi se nešto sviđalo. samo mi je bed što đon mora biti običan i ravan jer nemaju kalupe za išta drugo
tormina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 01:50   #18
...zna li netko slucajno da li decki iz (ex)Stressa josh uvijek rade cipelice i "po narudzbi"? sjecam se da sam jednom josh prije par ljeta bila tamo i sve se s designerom moglo dogovoriti, ali znam da je poceo raditi za nekog drugog nedavno...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 11:08   #19
Quote:
mrkvich kaže:
pa jel zna neko di u zg, koj suster radi cipele/cizme po narudzbi, koliko j eto isplativo, o cemu ovisi cijena, itd?

hvala
Dok sam ja bila u ZG, radio ih je svaki privatnik. Ali cijena je bila visa nego u ducanima.
Jednom davno sam dala raditi cizme kod Ive (Ivo). Kratko prije Frankopanske, na lijevoj strani ako ti je Trg iza ledja.
Jedino sam se zajebala, pa htjela jahace bez cifrslusa, a kak su bile uske da bi pasale na listovima, a stopalo dugacko, pri obuvanju sam ga svaki put skoro iscasila pokusavajuci ga progurati do dolje.
Ali to je bila moja greska, ne postolarova. Inace su cizme bile super i kvalitetom i izgledom.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 13:12   #20
koliko si ih dugo cekala da ih shuster napravi?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.