Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa > Udomljavanje pasa
Korisničko ime
Lozinka

Udomljavanje pasa Canis lupus familiaris

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2006., 23:18   #1
b.a.s.o.
Registrirani korisnik

b.a.s.o. Avatar

Registracija: Sep 2006.
Poklanjam labradora

Poklanjamo prekrasnog mladog čokoladnog labradora,02.11.2006.napunio god.dana...Zbog obiteljskih (ne)prilika više ga nismo u mogućnosti drzati,
pa ga moramo udomiti.Beri je cistokrvan labrador iako nema rodovnik a to zahvaljujuci pokvarenosti uzgajivaca od kojeg smo ga kupili (kad dobije lovu,ne posalje rodovnik koji upravo treba stici iz kinolos...,mi u Puli on u Valpovu....stara fora)ali i nasoj lijenosti-i nije bio kupljen zbog izlozbi pa...iako nam je sada malo krivo zbog toga sto je zbilja predivan!(U prilogu vidi slike)
U obzir dolaze iskljucivo osobe koje su 100% sigurne da zele i mogu uzeti ovakvog psa a imaju i uvijete za tako nesto.Pasmina je proporcionalno za-
htjevna i zahvalna.Tko je ikad imao labradora zna o cemu govorim.Pas zivi(o)
u kuci(nije uvijet:-))tako da je "naucen" da po kuci ne dira i ne gricka:-)
Pas je uredno cijepljen,cipiran,trtiran protiv glista..krpelja i buha..advantix..bla,bla..sve pise u knjizici.Nikad imao nikakvih zdravstvenih problema.Hranjen suhom hranom...
Ipak ne dajemo ga ca pod svaku cijenu i imamo vremena cekati najbolje udomitelje!!!!
Evo mail za zainteresirane,javite se pa cemo se dogovoriti za dalje...(rbasanic@gmail.com)
Old 07.11.2006., 23:23   #2
b.a.s.o.
Registrirani korisnik

b.a.s.o. Avatar

Quote:
b.a.s.o. kaže:
Poklanjamo prekrasnog mladog čokoladnog labradora,02.11.2006.napunio god.dana...Zbog obiteljskih (ne)prilika više ga nismo u mogućnosti drzati,
pa ga moramo udomiti.Beri je cistokrvan labrador iako nema rodovnik a to zahvaljujuci pokvarenosti uzgajivaca od kojeg smo ga kupili (kad dobije lovu,ne posalje rodovnik koji upravo treba stici iz kinolos...,mi u Puli on u Valpovu....stara fora)ali i nasoj lijenosti-i nije bio kupljen zbog izlozbi pa...iako nam je sada malo krivo zbog toga sto je zbilja predivan!(U prilogu vidi slike)
U obzir dolaze iskljucivo osobe koje su 100% sigurne da zele i mogu uzeti ovakvog psa a imaju i uvijete za tako nesto.Pasmina je proporcionalno za-
htjevna i zahvalna.Tko je ikad imao labradora zna o cemu govorim.Pas zivi(o)
u kuci(nije uvijet:-))tako da je "naucen" da po kuci ne dira i ne gricka:-)
Pas je uredno cijepljen,cipiran,trtiran protiv glista..krpelja i buha..advantix..bla,bla..sve pise u knjizici.Nikad imao nikakvih zdravstvenih problema.Hranjen suhom hranom...
Ipak ne dajemo ga ca pod svaku cijenu i imamo vremena cekati najbolje udomitelje!!!!
Evo mail za zainteresirane,javite se pa cemo se dogovoriti za dalje...(rbasanic@gmail.com)

S obzirom da slike nisu prosle,rado Vam ih saljem na mail...sorry
Old 07.11.2006., 23:25   #3
Noemi
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2004.
nadam se da cete mu naci dobar dom.

znam da vam nije lako
Noemi is offline  
Old 07.11.2006., 23:32   #4
b.a.s.o.
Registrirani korisnik

b.a.s.o. Avatar

Quote:
Noemi kaže:
nadam se da cete mu naci dobar dom.

znam da vam nije lako
Koma sam,otvaram Forum i ne znam da li bi volio da se netko javio ili...dao bog da imo pa nemo-stvarno je najgora kletva.
Hvala na podršci
Advertisement

Advertisement
Old 08.11.2006., 01:23   #5
g2sl
...

g2sl Avatar

Registracija: Aug 2005.
ja imam jednog i to su predivni psi

...
g2sl is offline  
Old 08.11.2006., 07:33   #6
kala24
Registrirani korisnik

Registracija: Nov 2006.
I ja sam ponosna vlasnica labradora i stvarno su odlični psi. Da imam uvjete rado bi ga uzela, da moja ima društvo:-)
Moji su peije nekoliko godina isto morali pokloniti psa i to je bila trauma za sve članove obitelji,a li čim smo došli u mogućnost (kupili kuću s dvorištem) i kad imamo svi više vremena odmah smo uzeli drugog, tako da uvijek dođe bolje vrijeme.
Želim Vam puno sreće u pronalasku pravog udomitelja za peseka.
kala24 is offline  
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja