Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 14:41   #1
Timberland

Zna li netko gdje u Zagrebu ima Timberland dućan, prije je bio tu u Petrićevoj ali ga već neko duže vrijeme nema ili gdje barem ima za kupiti Timberland robe u barem malo većem izboru?
vanjal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:34   #2
turbo sport na ilici.
mislim da ima nekaj na katu...
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:38   #3
City Center one
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:41   #4
Imaš u City Centar One specijalizirani dučan samo za Timberland u prizemlju. Oni su i generalni zastupnici. Imaju od cipela(odječe) do obuče. Uglavnom sve iz njihovog asortimana i to ovogodišnje najnovije modele.
mfcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:14   #5
isprika na dizanju prastarog topica i bezobraznom uletu no moram primjetiti da na www.maras.hr nema nekih podataka a na www.officeshoes.hr imaju samo neke timberland modele cipela od stvarno velikog izbora na službenim stranicama timberland.com. To mi je prilično razočaranje, doduše sutra idem u One i nadam se da ipak imaju kaj mi se sviđa a to je ovo

http://www.timberland.com/product/in...entPage=family
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 23:37   #6
imas u CC1 veliki i novi na Ilici kraj Turbo sporta
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 11:42   #7
za one koji su u međuvremenu bili u cc1, koliko dio asortimana imaju u dućanu? mislim u odnosu na punudu tj. obiujam kolekcije na sajtu... hoću one klasične visoke čizme na vezanje, ali crvene... općenito, kolika je ponuda obuće tamo?
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 12:15   #8
neznam jel se može zamjeniti dječije čizme kupljene u Miamiu u Timberlandu jer kad smo došli kući a ono u kutiji dvije DESNE
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 16:50   #9
isprika kaj dižem stari topic ali...

Bil sam prošle godine u ccone kod njih i platio dva para traperica 1100 kn i dobre vodonepropusne cipele (za po gradu, ne za planinarenje) cca 800 kn što je za njih još ok.

No sad kad sam otvorio katalog vidim jakna 3u1 koja je u sad 178$ kod nas je 2100 kn . Cipele za planinarenje kod njih 95$ kod nas prek soma kn. Kožna jakna npr tamo je 350$ a ovdje 9000 kn

A treba mi jakna i te cipele pa sam se zapitao dal su jeftinije u west end centru u budimpešti pošto mi se čini da nigdje ne može bit skuplje nego kod nas. Sad sam na godišnjem pa imam vremena otić tamo, prošle godine nisam imao i prilično sam skupo prošao al ova jakna je fakat jebeno skupa

A što se ponude tiče, dobra je samo ni sjena onog na službenim stranicama timberlanda tako da sam uzeo cipele koje su smeđe što je meni ružno al bar nemam mokre noge na poslu nakon svakog pljuska
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 17:01   #10
E da, isto da ne otvaram novi topic

Stari je na off roadu dobio one klasične Timberland gojzerice (one žuto-bež) ali su mu bar dva broja premale pa ih je uvalio meni. Sad, može li se to s nečim iskombinirati da izgleda normalno?
Ili bi ih netko htio kupiti, jedva da su izvađene iz kutije, a brijem da nove koštaju 1000 kn.
Ja ih mogu obući eventualno za očistiti snijeg
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 18:52   #11
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
No sad kad sam otvorio katalog vidim jakna 3u1 koja je u sad 178$ kod nas je 2100 kn . Cipele za planinarenje kod njih 95$ kod nas prek soma kn. Kožna jakna npr tamo je 350$ a ovdje 9000 kn
Baš i ja sad gledam jedne njihove poluvisoke cipele koje ne propuštaju vodu i cijena kod nas je 1200 kuna a na njihovim stranicam 140$ (oko 800 kuna), e sad mene zanima da li oni naši imaju veliku maržu ili većina ode na PDV?
fandango is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 20:21   #12
Quote:
fandango kaže: Pogledaj post
Baš i ja sad gledam jedne njihove poluvisoke cipele koje ne propuštaju vodu i cijena kod nas je 1200 kuna a na njihovim stranicam 140$ (oko 800 kuna), e sad mene zanima da li oni naši imaju veliku maržu ili većina ode na PDV?
I jedno i drugo je u pitanju. Timberland je sad kineska produkcija i marze su iznimno visoke. Americke stranice uopce nemaju izrazeni PDV, pa i to cini razliku. Zbog tehnologije proizvodnje u Kini, većina Timberland obuce ima unutrašnjost od sintetike ili u boljem slucaju mijesano koza / sintetika, pa pripazi da za te novce nadjes nesto sto je kompletno kozno.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 01:47   #13
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
E da, isto da ne otvaram novi topic

Stari je na off roadu dobio one klasične Timberland gojzerice (one žuto-bež) ali su mu bar dva broja premale pa ih je uvalio meni. Sad, može li se to s nečim iskombinirati da izgleda normalno?
Ili bi ih netko htio kupiti, jedva da su izvađene iz kutije, a brijem da nove koštaju 1000 kn.
Ja ih mogu obući eventualno za očistiti snijeg
nove kostaju 1360,komotno ih za 1000 mos prodat
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 23:32   #14
ja sma vidjela jedne timberland cizme koje mi se svidjaju,onaj njihov klasican model samo zenski pa je meksa koza dosta,nisu onako krute kao muske pa me zanima da li je to stvarno tako kvalitetno i vodonepropusno? i da li traju tipa 5-6 godina,odnosno da li se isplati dati oko 1200 kn za te cipele?
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 19:25   #15
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
ja sma vidjela jedne timberland cizme koje mi se svidjaju,onaj njihov klasican model samo zenski pa je meksa koza dosta,nisu onako krute kao muske pa me zanima da li je to stvarno tako kvalitetno i vodonepropusno? i da li traju tipa 5-6 godina,odnosno da li se isplati dati oko 1200 kn za te cipele?
ja sam ih kupio prije 2 godine i još uvjek su ko nove,a po snjegu i kiši the best
totač is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 19:38   #16
Za one koji vole Timberland - imate u Rosesu njihov outlet sa čist pristojnom ponudom. Prije par tjedana kada sam bio veste su im bile snižene 70% .. pošto su im u prosijeku sve veste oko 1000 kuna u redovnoj prodaji, to znači da tamo dobijete za 300kn i manje, a baš kad sam zadnji put bio vesti "M" veličina BRDOOO .. što je čudno, pošto u tim outletima najprije nestanu ti "normalni" brojevi (ili ih uopće ni ne dobiju), a ostanu XXL veličine

Zadnje uređivanje soundvision : 21.12.2009. at 19:43.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 18:47   #17
Kupila danas klasicne zute
Moj broj je 39 tako da sam uspjela uci u junior model i platit ih 739-10% za gotovinu.
MALENA ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 07:23   #18
Quote:
violet girl kaže: Pogledaj post
ja sma vidjela jedne timberland cizme koje mi se svidjaju,onaj njihov klasican model samo zenski pa je meksa koza dosta,nisu onako krute kao muske pa me zanima da li je to stvarno tako kvalitetno i vodonepropusno? i da li traju tipa 5-6 godina,odnosno da li se isplati dati oko 1200 kn za te cipele?
Moje su baš jučer propustile vodu kada sam ugazio u lokvu vode... A kupio sam ih prošle godine i to ona vodonepropusna serija... Izgleda ja stvarno nemam sreće s tom obućom...
fandango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 01:51   #19
Ja ne kuzim kaj vi brijete 1200 kn ja sam u Office shoes prije 2 god kupila svoje originale Timbice za oko 600-700kn, ne sjećam se baš...
Compson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 01:51   #20
Quote:
MALENA ST kaže: Pogledaj post
Kupila danas klasicne zute
Moj broj je 39 tako da sam uspjela uci u junior model i platit ih 739-10% za gotovinu.
Aha to objašnjava. Sorry
Compson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.