Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2006., 11:12   #1
Sredstva za veći volumen kose

imam puno, ali tanke i podatne kose, koja nakon prespavane noći postane ponekad totalno neposlušna...
friz mi je krači/puniji
dakle, molim vas savjet, htjela bih neki dobar učvršćivač, a ujedno da daje i veći volumen kose, naravno i da ne masti jako kosu....
što bi mi predložile
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 12:15   #2
Quote:
emili kaže:
imam puno, ali tanke i podatne kose, koja nakon prespavane noći postane ponekad totalno neposlušna...
friz mi je krači/puniji
dakle, molim vas savjet, htjela bih neki dobar učvršćivač, a ujedno da daje i veći volumen kose, naravno i da ne masti jako kosu....
što bi mi predložile
ja ti po osobnom iskustvu toplo preporucam phytovolume actif.
voila i link: http://www.phyto.fr/UK/products1/by_...zer_spray.html

stara i ja ga koristimo (ja ga kupio, jer ocito ja imam vise estrogena u sebi od stare... hihihi) i super je. sad, to naspricas ko korijenu nakon pranja kose, dakle uz vlasiste i zatim susis fenom, jer se aktivira toplinom. ima neki jaci miris, cak poprilicno muski i osjeti se da ima alkohola. al super je, ne masti kosu, al je ni ne isusuje, nije cudesni pripravak da bu ti kosa 'zgledala ko od oprah, al lijepo je dirat i provlacit ruke kroz tijekom dana...
boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 13:54   #3
gdi si ga kupio i koliko love ?
da, ne bi trebao biti loš...
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 15:00   #4
Taft pjena za volumen!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 17:02   #5
Quote:
emili kaže:
gdi si ga kupio i koliko love ?
da, ne bi trebao biti loš...
najveci izbor phyto sampona i inih stvarcica za kosu imas u bramapharm ljekarni tam na pocetku jurisiceve, odnosno u mom candy shopu.... hihihi...
a cuj, nije sad neki miracle thing, al stara i ja imamo onak dost kose, al' se izvisi nakon nekog vremena i s ovim cudom izgleda skroz nice do navecer.
javi kak je tebi ak bus ga kupila.
ak se dobro sjecam kojih 90tak - 100 kn kosta. eh da, stavljas ga samo po tjemenu, jer djeluje samo uz korijen.
boxer_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 09:27   #6
Quote:
pumpkin pie kaže:
Taft pjena za volumen!
jel ti masti kosu ta pjena? gledala sam je i preporučuju je koristiti s njihovim lakom za kosu za volumen.
htjela bih neki preparat koji puno ne masti i ne lijepi kosu, kad prste provučem kroz kosu da nemam osjećaj ko da sam prstima prošla kao po masnoj i teškoj kosi

jel tko koristio liniju za kosu profesional od Swarchofa (tak se nekak piše )?
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 09:28   #7
Quote:
emili kaže:
imam puno, ali tanke i podatne kose, koja nakon prespavane noći postane ponekad totalno neposlušna...
friz mi je krači/puniji
dakle, molim vas savjet, htjela bih neki dobar učvršćivač, a ujedno da daje i veći volumen kose, naravno i da ne masti jako kosu....
što bi mi predložile
tapiranje
stavis na mokru kosu extra strong pjenu i feniras podizuci cetkom kosu uz sam korijen. na kraju zestoko natapiras i napravis pundzu iz 60-itih
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 14:08   #8
Quote:
Natch kaže:
tapiranje
stavis na mokru kosu extra strong pjenu i feniras podizuci cetkom kosu uz sam korijen. na kraju zestoko natapiras i napravis pundzu iz 60-itih


slažem, se pjenom za kosu možeš napraviti čuda! naravno ako je znaš koristiti!
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 14:10   #9
kakva su vam iskustva sa voskom u spreyu, maste li kosu...
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2006., 02:31   #10
Šampon i regenerator od kane ( nema veze s bojom kose), i gelovi, (pjene i voskovi nisu za volumen)
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 10:27   #11
Volumen kose

Tražim nešto: šampon, vosak, sprej,masku bilo kaj samo da nije regenerator, gel ili lak za kosu za veći volumen.

Ali nešto već iskušano i provjereno s čim ste zadovoljne.
Probala sam sve i svašta ali moja kosa nakon par sati jednostavno "padne". Ili postane sva nikakva nakon svih tih forsiranja i kemikalija

tenks
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 10:56   #12
nisi niš rekla za pjenu
tanka dlaka ti ne podnosi previše naseravanja po njoj, ja ti primjerice operem kosu (herbal essences) stavim sasvim malo regeneratora na vrhove, te nakon što se malo posuši stavim šaku pjene za volumen od tafta (zelena). meni odlična, lijepo da volumen, ne zalijepi i umiri elektricitet, lijepo se pofeniram kosu na ravno i meni ok.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 12:07   #13
ja imam tanku kosu bez volumena i koristim pjenu poslije svakog pranja kose. To je najbolje rješenje, jer će ti svi ti gelovi, vosak i lak i kaj već samo zamastiti i zaljepiti kosu. to brijem ne želiš... tak da poslušaj moj savjet i kupi pjenu za volumen.
-andrea- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 12:56   #14
ma nemam ja tanku dlaku samo mi je kosa jako oslabila s obzirom na to kakva je bila prije
koja pjena?
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 14:19   #15
Paull Mitchell šampon za volumen.

__________________
Nemoj da budes nja-nja, njaaa-nja...
LordOfTheDance is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 14:31   #16
Meni su super Tigijeve stvari za kovrče, daju strašan volumen. Ali oprez - mogu i isušiti kosu. Za to pak postoje čičkova i maslinova ulja.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 16:21   #17
http://www.aveda.com/templates/produ...=CATEGORY10538

pure abundance linija
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 16:56   #18
kak se točno koristi to čičkovo ulje? imam osjećaj da će mi zamastit kosu ako ga stavim na nju ipak je to ulje...
Audhild is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2006., 12:39   #19
Quote:
Audhild kaže:
kak se točno koristi to čičkovo ulje? imam osjećaj da će mi zamastit kosu ako ga stavim na nju ipak je to ulje...
Ispereš, naravno. Ide dolje i s najblažim šamponom, ne znam čemu svi kompliciraju oko tog ispiranja.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 20:08   #20
Volumen kose

koja su vam najbolja sredstva za volumen? u spreju, pjeni, ...?

imam tanku ali ne prerijetku kosu do ramena, malo stepenasto osisanu, ali ona se svaki put zaljepi za tjeme, koliko god bila cista.
brzo se masti pa ne znam sta uzet, koji tip proizvoda za volumen, da bude onako napuhnuta..
thanks
ketty blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.