Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2006., 12:11   #1
Diesel

Želim kupiti tamno-plave Diesel traperica sa elastinom, ali frendica mi je rekla da Diesel ima samo male brojeve (ja nosim 32-34). Da li je to istina?
piti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 12:32   #2
Uglavnom nemaju taj broj..ne znam da li ga ne proizvode ili te brojeve ne dobivaju u Zg ducanima. Ja sam nekad nosila 32 struk, 34 duzina i bilo mi je jako tesko naci hlace. Koliko se sjecam Mustang ima 32 kao najveci zenski broj?!
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 13:43   #3
Mislim da ćeš teško naći...njihovi modeli su pretežno full plitki i jako mali brojevi
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 17:57   #4
ima, naravno da proizvode sve velicine nego neki shopovi nabavljaju samo neke brojeve. pogledaj na e-bay ima koliko hoces dieselki 32-34, s tim sto ja mislim da su njihove tole malo vece nego inace, ja diesel nosim broj manji nego neke druge tole pa prvo provjeri sta ti moze
blaaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 18:23   #5
Meni se dizelice nekako čine kao napravljene za vitke i fest mršave cure, ja nosim 26-34 i još si čudno krupno izgledam u njima.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 21:50   #6
26-34 i izgledas si debelo? nesto se ne uklapa u ovu sliku

ja nosim 30-34 i odlicno si izgledam u svojim dizelicama ali da, imaju jako puno uzasno plitkih modela i to me jako nervira... jerbo su mi na moju visinu ionako sve majice prekratke i sve hlace plice nego bi trebale bit a nemam apsolutno nikakvu zelju za pokazivanjem trbuscica i zimogrozna sam.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 16:34   #7
Ja sam totalno zimogrozna i naježim se od trbušćeka u zimu, a kaj me najviše živcira kod dizela je to kaj mi se pol guze vidi kad sjedim i onda slijedi natezanje.... Uf. A i kroj je dolje malkoc preuzak. Zato ih ne bi preporučila jačim curkama. A i ima krasnih hlačica za drugačiju građu!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 00:26   #8
30 /34 također, kupljene u zg proljetos. niži struk ali klasičniji kroj sa ravnim nogavicama, odlično stoje na mojim bokovima J.Lo
btw. zaobljena guza a ništa ne ispada!
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 01:54   #9
mislim da bi mogle imat isti model ma imaju oni i modela za mrsavice i 'normalnih' modela
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 03:00   #10
joj, jeste debele! pomirite se sa sudbinom, dizelke nositi necete!
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:21   #11
Diesel

Curke, jeli znate di je točno Dieselov outlet u Zg?

i jeli možda netko od vas već kupovao nešto tamo...pa da nam može kazat kako je zadovoljan!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:23   #12
u dubravi..
mislim ideš maksimirskom i sam pičiš drito i prođeš onu okruglu zgradu poslije kraša tam di je ono neko raskrižje i opet sam ravno
i nakon nekih 1 km s lijeve strane ti je to
ugl sjempre drito
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:28   #13
u Aveniji Dubrava, odmah nakon okretišta u Dubravi (tamo gdje se okreću 7 i 12). na ćošku Konjščinske i Avenije Dubrava je prvo Undercolors of Benetton, i odmah do toga Diesel.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:28   #14
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
u dubravi..
mislim ideš maksimirskom i sam pičiš drito i prođeš onu okruglu zgradu poslije kraša tam di je ono neko raskrižje i opet sam ravno
i nakon nekih 1 km s lijeve strane ti je to
ugl sjempre drito
Znači samo maksimirskom pravo i s live strane bi se trebao pojavit...

imaš kakvih iskustva od tamo?
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:35   #15
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
imaš kakvih iskustva od tamo?
nemaju kartično poslovanje. i to je zajeb.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:50   #16
ma imaju ja bila nedavno
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:56   #17
da?
aj, neka.
ja sam doduše zadnji put davno bila...
hvala na ispravci
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:58   #18
Quote:
bistra kaže: Pogledaj post
nemaju kartično poslovanje. i to je zajeb.
Ma to me nedira baš previše, ionako samo keš kod mene!

nego..kakve su cijene i ponuda...npr svijetlih traperica?
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:00   #19
pa to kad sam ja bila je bilo nedje prije mjesec dva
i bilo je dosta trapki jer sam ja malo manje od pola njih probala..a isprobala sam ih dosta
bilo je i svijetlih
a ovak inače kaj ja znam nije mi sad extra ponuda...zato valjda treba otić odma čim dođe nova kolekcija u dućane
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:04   #20
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Curke, jeli znate di je točno Dieselov outlet u Zg?

i jeli možda netko od vas već kupovao nešto tamo...pa da nam može kazat kako je zadovoljan!
pa moze se nac super stvarcica. bila sam davno tam zadnji put. 9 mjesec 2005. i to smo se vracali s mora, pa ostali koji dan u zg. uglavnom, prije mora sam kupila badic u dieselu i platila ga 350 kn. tamo je bio 100 kn isti takav
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.